انگلستان را رد می کند ‘برجسته’ کمبریج جامعه شناس اقامت دائم

London, United Kingdom – یک دانشگاه کمبریج محقق است که زندگی در انگلستان برای مدت 10 سال و به طور گسترده ای برگزار می شود که جامعه دانشگاهی به عنوان استثنایی جامعه شناس محروم شده است اقامت دائم.

دانشگاهیان باید بسیج پشت 31 ساله آسیه اسلام است که در اصل از هند گفت: پرونده مجموعه سابقه و نگران کننده به نظر نمی رسد برای مطابقت با نخست وزیر بوریس جانسون وعده برای جذب “استعداد جهانی” در پی Brexit.

بیشتر:

اسلام دریافت اخبار در ماه نوامبر با دفتر خانه انکار او “اجازه اقامت دائم” یک وضعیت مهاجرت که می توانست به معنای وجود محدودیت در توانایی خود را برای اقامت در انگلستان.

“به عنوان یک مهاجر در این کشور شما همیشه در لبه مورد این چیزها” اسلام به الجزیره. “اگر شما می خواهید برای جذب استعداد جهانی شما را به کشور مهمان نواز جهانی استعداد. من در مورد آن را نشان می دهد نیست.

“من در اینجا برای 10 سال. این جایی است که من زندگی است. کار من است اینجا, اما زندگی من نیز بسیار در اینجا.”

دفتر خانه گفت که او تکذیب شد چرا که او تا به حال صرف بیش از حد طولانی در خارج از بریتانیا گفته او “موفق به ارائه هر گونه استثنایی دلایل” برای حمایت از یک زمان-در خارج از کشور معافیت.

با توجه به بریتانیا مهاجرت, قوانین اقامت دائم متقاضیان صرف نمی تواند بیش از 180 روز در یک زمان و یا 540 روز در مجموع در خارج از کشور طی 10 سال.

اسلام صرف یک سال در دهلی بین 2016 و 2017 انجام تحقیق و پژوهش برای دکترای خود را.

اما قبل از سفر, اسلام مطلع در دانشگاه کمبریج است که او برنامه ریزی شده بود به درخواست برای مرخصی نامحدود باقی می ماند. کارکنان در دانشگاه و سپس مشورت صفحه اصلی اتاق و مطمئن شد که مجاز سفر صرف نظر از طول نمی خواهد به طور خودکار رد صلاحیت او.

پس از دریافت رد اسلام شروع به تلاش برای تجدید نظر در این تصمیم است.

اما او ویزای قبلی خواهد به زودی به پایان برسد. اگر او بودند به موعد که ویزای او می شده اند قادر به کار و یا اجاره خانه خود را به طوری که او کاهش یافته است به درخواست تجدید نظر به جلوگیری از تبدیل شدن به بیکار و بی خانمان.

او در حال حاضر در یک کار عمومی “ردیف 2” ویزا که اجرا خواهد شد در کمتر از سه سال زمانی که او قرارداد کار به پایان می رسد.

صفحه اصلی دفتر سخنگوی این باره گفت: “ما تماس Ms اسلام به تایید می کنند که او اعطا شده است ترک باقی می ماند در زیر لایه 2 مسیر.

“دفتر هدایت روشن است که ما قادر به پردازش یک درخواست مهاجرت در حالی که یک فعال تجدید نظر برجسته باقی مانده است.”

پیشتر در ماه فوریه اسلام دست به یک اعتراض نامه امضا شده توسط 2,000 دانشگاهیان به دفتر خانه.

“آسیه برجسته دانشگاهی جوان با یک حرفه ای امیدوار کننده در انگلستان” در این نامه می گوید. “ثانیهer پژوهش یک دارایی به انگلستان و جامعه دانشگاهی و در عین حال او بسیار موفقیت علمی کار میدانی است که در حال حاضر برگزار می شود در برابر او.”

اسلام گفت: این نامه شده است ملاقات با سکوت از دفتر خانه در حالی که دبیر خانه Priti پاتل نیز موفق به پاسخگویی به مردم و دفاع از اسلام است.

در پاسخ به الجزیره, خانه, دفتر, آیا آدرس این ادعا است.

“وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که سفر من بود مجاز توسط دانشگاه کمبریج گفت:” اسلام ، “آنها شده اند و سکوت در مورد من.

“این در حال حاضر به طور کامل غیر ممکن است برای من برای هر چیزی برنامه ریزی بلند مدت است. این به من می دهد حق را به یک مربع زندگی از ویزا به ویزا.”

دانشگاهیان در دانشگاه کمبریج و دانشکده اقتصاد لندن (LSE) در میان کسانی که مورد حمایت اسلام است.

Nikhil Goyal, ما یک جامعه شناس در توئیتر خود نوشت: “این میراث از حزب محافظه کار (Conservative) انگلیس: شرم آور نژادپرستانه درمان جوان دانشگاهیان مانند آسیه اسلام است.”

آفریقایی انجمن مطالعات بریتانیا (ASAUK) پیوست آن صف آرایی پشت اسلام در روز پنج شنبه گفت: آن نوشته شده است به Patel, دبیر خانه, درخواست فوری بررسی پرونده و Furaha Husani یک محقق فوق دکترا بود که ویزا در سال گذشته است.

“ما باید هشدار داد که این موارد باعث آسیب جدی به انگلستان شهرت و توانایی خود را برای جذب سراسری استعداد تحصیلی در زمان مهمی برای روابط خود را با بقیه جهان” ASAUK توییتی.

اسلام مورد می آید به عنوان بریتانیا هایش با آن مهاجرت زیرساخت های خود پس از خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31.

در حالی که حاکم محافظه کاران وعده داده اند به کاهش تعداد کم مهاجران ماهر از کشورهای اروپایی PM جانسون گفت: در پایان ماه ژانویه است که او می خواهد برای جذب “با استعداد ترین ذهن” به این کشور به عنوان او اعلام جدید fast-track “استعداد جهانی” ویزا طرح برای دانشمندان و ریاضیدانان و محققان.

“اختلاف وجود دارد بین آنچه که گفته و آنچه در حال انجام است” اسلام گفت. “این یک چیز جدید,” او اضافه شده با اشاره به استعداد جهانی ویزا “این فقط یک تغییر علامت تجاری از [موجود] استعداد استثنایی ویزا.

“این خیلی بد هر کس در حال تماشای این مورد آنها انجام آنچه آنها می گویند.”

Asiya Islam [Courtesy of Asiya Islam]

جامعه دانشگاهی در بریتانیا بسیج پشت آسیه اسلام است که تکذیب اقامت دائم [حسن فتال اسلام]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>