بریتانیا می تواند به نوبه خود جزر و مد از coronavirus در آینده 12 ماه: نخست وزیر

میله, رستوران ها و کافه ها باز باقی می ماند برای کسب و کار در پایتخت.

لندن — نخست وزیر Bori جانسون گفت: انگلیس می تواند “به نوبه خود جزر و مد” از شیوع کروناویروس در 12 هفته, اگر مردم شرح زیر است دولت هدایت اجتماعی فاصله و انزوا.

اما او را متوقف کوتاه از بسته شدن رستوران ها و کافه ها در لندن با وجود تعطیلی مدارس در سراسر کشور است.

انگلستان نه قفل کردن مناطق پر جمعیت در همان راه به عنوان دیگر کشورهای مهم اروپایی از روز شنبه.

نخست وزیر در روز پنج شنبه تشکری عمومی به صورت زیر است دولت مشاوره تا کنون گفته است که “ظالم تعیین شده اقدام جمعی” را به عنوان به خوبی به عنوان “پیشرفت علمی” شد کلید برای مقابله با گسترش ویروس.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • این بدان معناست که دولت فعلی دستورالعمل در محل باقی می ماند که به توصیه ساکنان بیش از سن 70, گروه های آسیب پذیر و کسانی که با علائم خود به خود منزوی.

  شده اند وجود دارد 2,626 موارد مثبت در انگلستان و 137 مرگ و میر تا کنون.

  در اوایل این هفته دولت بریتانیا نقل مکان کرد و به تمام مدارس و کالج ها تا اطلاع ثانوی و 40 ایستگاه های مترو بسته شده اند و در پایتخت برای کاهش سفر غیر ضروری.

  نخست وزیر گفت: بستن بارها و باشگاه ها و رستوران ها را نمی توان رد کرد.

  نخست وزیر جلسات معرفی شدند در میان انتقاد که دولت بوده است نه شفاف به اندازه کافی در دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

  روز دوشنبه دولت اعلام کرد عظیم اقتصادی بسته امداد برای تقویت اقتصاد است. صدراعظم Rishi Sunak توصیف آن به عنوان یک “اقتصادی اضطراری” گفت که او مایل به رفتن بیشتر برای حمایت از کسب و کار و افراد در صورت نیاز.

  دولت پیشنهاد کرده است یک قانون است که اعطای قانونگذاران گسترده قدرت های جدید برای مقابله با تهدید ناشی از ویروس است. قانون به دنبال کاهش بار اداری در کارکنان بهداشتی در برخورد با این ویروس تقویت قدرت دولت به کاهش غیر ضروری در ارتباطات اجتماعی و تجمعات و به قرنطینه قدرت به پلیس و ماموران اداره مهاجرت به طور خلاصه بازداشت یک فرد که ممکن است آلوده.

  دولت گفت: اقدامات جدید را “تنها استفاده می شود که به شدت لازم است.”

  قانون انتظار می رود که تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در انتخابات پارلمانی روز دوشنبه و مخفف دو سال است. رهبر مخالفان حزب کارگر جرمی Corbyn نوشت: نخست وزیر روز چهارشنبه به تماس برای یک تازه رای در این قانون هر شش ماه.

  در حالی که عمده تغییرات در زندگی دیده می شود در دیگر کشورهای اروپایی هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده محل انگلستان سوپر مارکت های بزرگ مجبور شده اند به موضوع محدودیت در خرید اقلام کلیدی. دولت نیز نقل مکان کرد و برای ارام کردن بیشتر ترس است که بریتانیا در خدمات بهداشت ملی خواهد بود قادر به مقابله با تقاضا از طریق تماس در شرکت های خصوصی به کمک دستگاه تنفس مصنوعی تولید.

  وزارت دفاع اعلام کرد که 20,000 پرسنل قرار داده شده اند و در سطح بالاتر و آمادگی” برای حمایت از خدمات عمومی در پاسخ به شیوع و ارتش ذخیره میشود تا برای کمک به تلاش جمعی است.

  “مردان و زنان نیروهای مسلح ما آماده برای محافظت از بریتانیا و شهروندان خود را از تمام تهدیدات از جمله COVID-19” بن والاس وزیر دفاع در بیانیه ای گفت:. “از من به سمت پایین بکشید تمامیت وزارت دفاع و نیروهای مسلح اختصاص داده شده به گرفتن این کشور از طریق این جهانی و همه گیر.”

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>