انگلستان coronavirus تلفات جهش به عنوان جانسون برگ ICU: به روز رسانی زنده

بریتانیا coronavirus مرگ و میر افزایش 881 در 24 ساعت در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های, اما باقی مانده در بیمارستان برای دریافت درمان برای COVID-19.

در ضمن اسپانیا گزارش 683 اضافی مرگ و میر کمتری در مقایسه با دو روز گذشته در حالی که به طور کلی تعداد مرگ و میر در ایالات متحده مربوط به کروناویروس در صدر 15,000.

بیشتر:

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون تایید موارد coronavirus در سراسر جهان است. بیش از 90000 نفر فوت کرده اند و برخی از 339,000 بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

پنج شنبه, آوریل 9

20:26 GMT – مصر گزارش 139 جدید موارد مرگ و میر 15

مصر گزارش داد 139 موارد جدید آوردن آن در مجموع از زمان آغاز شیوع این بیماری به 1,699, با توجه به وزارت بهداشت بیانیه.

جهان عرب پرجمعیت ترین کشور نیز ثبت شده جدید 15 مورد مرگ و میر بالا بردن تعداد کل مرگ و میر به 118.

19:29 GMT – اوگاندا رئیس جمهور مردم را تشویق به ورزش در خانه

در توییتر پست رئیس جمهوری اوگاندا Yoweri Museveni “دلسرد” مردم از دویدن در گروه.

“شما لازم نیست برای رفتن در خارج از منزل به ورزش است. در اینجا من تظاهرات چگونه شما می توانید ورزش در داخل خانه و ایمن ماندن,” او نوشت: در پست بالا یک ویدیو تظاهرات.

اینجا بیشتر بخوانید.

18:35 GMT – آفریقای جنوبی گسترش در سراسر کشور مستند

آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: او را گسترش در سراسر کشور مستند توسط دو هفته.

این مستند که آغاز شده در مارس 27 و با توجه به آخرین برای 21 روز یکی از سخت ترین اقدامات اعمال شده توسط یک آفریقایی دولت است.

A man carries home groceries during a nationwide 21 day lockdown in an attempt to contain the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Umlazi township near Durban

یک مرد حامل خانه مواد غذایی در سراسر کشور مستند در تلاش برای جلوگیری از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Umlazi شهرستان در نزدیکی دوربان, آفریقای جنوبی [روگان بخش/رویترز]

18:25 GMT – انگلیسی PM بوریس جانسون از ICU

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت سخنگوی گفت.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” سخنگوی گفت.

18:20 GMT – ایتالیا برای گسترش مستند تا آوریل 3

دولت ایتالیا در حال برنامه ریزی برای گسترش آن مستند شامل کشور COVID-19 شیوع تا مارس 3, دو اتحادیه منابع به رویترز گفت آژانس خبری پس از نشست وزیران.

این مستند, بسته, ترین, ایتالیایی, کسب و کار و جلوگیری از مردم ترک خانه های خود را برای همه نیازهای ضروری بوده و در جای خود از مارس 9 و با توجه به پایان مارس 13.

پس از کاهش مشخص شده از قبلی قله عفونت های جدید را در برداشت در دو روز گذشته و خسته کننده و امیدوار است که این بیماری در روشن عقب نشینی است.

18:16 GMT – Uber به رانندگان میلیون ها نفر از ماسک صورت

Uber Technologies Inc گفت که قصد دارد به کشتی میلیون ها نفر از ماسک صورت برای آن فعال رانندگان و مواد غذایی تحویل مردم در سراسر جهان برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

سوار-نقطه شرکت معاون رئیس جمهور از ایمنی و بیمه گاس Fuldner در وبلاگ شرکت پست نیز گفت: Uber قصد دارد به کشتی نزدیک به نیم میلیون ماسک صورت برای ما رانندگان واقع در شهرستانها سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است.

Uber در گفت و گو با حمل آن منظور از ماسک به رانندگان در شهر نیویورک ایالات متحده در شهرستان با بیشترین تعداد عفونت COVID-19.

17:45 به وقت تهران – آفریقا CDC انتقاد شدید فرانسه پزشکان ‘نژادپرستانه و نفرت انگیز’ واکسن نظرات

آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (آفریقا CDC) به شدت condemed “بسیار منزجر کننده نظرات” ساخته شده توسط دو نفر از دانشمندان فرانسوی که در پیشنهاد هفته گذشته که بالقوه واکسن برای coronavirus برای اولین بار باید آزمایش بر روی افراد در آفریقا است.

“این نژادپرست و مهربان دیدگاه باید توسط همه محکوم مناسب و معقول انسان است. در واقع COVID-19 جهانی است بحران انسانی است که نیاز به جهانی اقدامات و همبستگی جهانی” جان Nkengasong مدیر آفریقا CDC در بیانیه ای گفت:.

بیشتر بخوانید درباره نژادپرستی ردیف برانگیخته توسط پزشکان نظرات در اینجا.

17:17 GMT – تعداد موارد در ایرلند افزایش

موارد تایید شده در ایرلند افزایش 500 به 6,574, بالاترین مجموع روزانه تا کنون اگر چه مقامات بهداشت گفت: تثبیت کننده در تعداد بستری در واحد مراقبت های ویژه تشویق شد.

نیز وجود دارد که در روز کاهش در نرخ رشد به طور متوسط بیش از قبل به مدت پنج روز به 9 درصد از 15 درصد در هفته پیش گفت: پروفسور فیلیپ نولان صندلی ایرلندی اپیدمیولوژیک مدلسازی گروه مشاوره.

“رشد در موارد کاهش اما رک و پوست کنده این تعداد باید به صفر به منظور کنترل یا سرکوب این بیماری همه گیر” نولان یک کنفرانس خبری گفت که شمار تلفات ناشی از این ویروس رز به 263 از 235 روز قبل است.

16:55 GMT – بیش از 16 میلیون نفر ثبت مدعیان

تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در سه هفته پایان مارس 4 دمیده گذشته 16 میلیون as اقدامات سخت برای کنترل شیوع خرد کردن تمام بخش های اقتصاد را متوقف کند.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:49 GMT – UK PM بوریس جانسون همچنان در ICU

نخست وزیر بوریس جانسون همچنان به پیشرفت, چهار روز پس از بستری در بیمارستان با COVID-19 اما او همچنان در بخش مراقبت های ویژه.

Johnson, 55, بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه شب با مداوم درجه حرارت بالا و سرفه شد و با عجله به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه که در آن او است پس از صرف سه شب دریافت درمان.

“او هنوز در بخش مراقبت های ویژه اما او در ادامه به گام های مثبت رو به جلو و او را در ارواح خوب” وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در یک کنفرانس خبری در خیابان داونینگ.

در همین حال مقامات بریتانیا حاکی از وجود دارد هیچ پایانی در چشم و در عین حال برای مستند اقدامات است.

16:38 GMT – مرگ و میر در ترکیه افزایش می یابد به 908

ترکیه وزارت بهداشت گفت: در کشور مرگ و میر افزایش به 908 پس از 96 بیشتر مردم از دست داده و زندگی خود را در 24 ساعت گذشته با توجه به این ویروس است.

این وزارت افزود که 4,056 مورد جدید تایید شده است آوردن تعداد کل موارد در کشور به 42,282.

16:23 GMT – انگلستان تلفات به 7,978

بریتانیا coronavirus مرگ و میر افزایش 881 به 7,978 مردم به عنوان 16:00 GMT در آوریل 8, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت.

از 08:00 GMT در 9 آوریل در مجموع 243,421 شده بود را آزمایش کردند که 65,077 آزمایش مثبت Raab گفت: صحبت کردن در این دولت در کنفرانس خبری روزانه.

Raab هشدار داد که این کشور تا به حال “هنوز به اوج ویروس”.

Coronavirus deaths reached 281 in UK

یک زن مسن می پوشد پزشکی ماسک در Piccadilly سیرک پس از دولت بریتانیا دستور کافه و اوقات فراغت مراکز ، به عنوان یک اندازه گیری در برابر coronavirus.

16:14 به وقت تهران – نیویورک را می بیند بالاترین تک روز تلفات با 799 مرگ و میر

آمریکا’ coronavirus کانون نیویورک ثبت new single-بعد از 799 COVID-19 مرگ اما فرماندار اندرو کومو گفت: نرخ hospitalisations ادامه به سقوط.

کومو گفت: 799 نفر در 24 ساعت گذشته, outdoing قبلی بالا از 779 اعلام کرد اما افزود که منحنی شد مسطح به دلیل اجتماعی سلول اقدامات است.

“ما تا به حال 200-افزایش خالص در بستری که شما می توانید ببینید که کمترین تعداد از ما تا به حال از این کابوس آغاز شده” کومو به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که بخش مراقبت های پذیرش نیز در پایین ترین رتبهدهی نشده است.

16:08 GMT – ایتالیا گزارش موارد جدید مرگ و میر,

تعداد کل confrimed موارد در ایتالیا افزایش می یابد به 143,626 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش می یابد توسط 610 به کل از 18,279.

15:52 GMT – ترکیه برای پیگیری بیماران از طریق گوشی های هوشمند برنامه

ترکیه معرفی خواهد شد گوشی های هوشمند نرم افزار برای پیگیری coronavirus بیماران و کسانی که آنها را در تماس با برای اطمینان از آنها باقی می ماند در خانه خود به انزوا ریاست جمهوری است.

این برنامه به نام “همه گیر انزوا پیگیری پروژه” در حال طراحی و توسعه توسط وزارت بهداشت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اگر یک فرد می رود از خارج آنها را دریافت متن هشدار و تماس گرفته خواهد شد با یک تماس ها به صورت خودکار درخواست آنها را به بازگشت به خانه. اگر فرد بارها و بارها نقض قانون پلیس اطلاع داده خواهد شد و آنها را به صورت “لازم است اقدامات اداری و تحریم” اما در انتخابات ریاست جمهوری را نمی دهد جزئیات از آنچه که این ممکن است.

Turkey Announces Measures To Slow Coronavirus Outbreak

صاحب مغازه منتظر مشتریان در میان مغازه ها بسته خالی, خیابان, در, معمولا مشغول Eminonu منطقه در استانبول ترکیه [McGrath, Chris/گتی ایماژ]

15:41 GMT – آلمان پنجه نرم می کند برای ‘صبر’

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام “صبر” در coronavirus بحران گفته است که جامعه را به “زندگی با ویروس” تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود.

“آن نیاز به صبر و شکیبایی… بسیاری بستگی دارد که آیا مردم همچنان به حفظ فاصله خود از یکدیگر و شستن دست های خود گفت:” مرکل در یک کنفرانس خبری.

هر چند میزان عفونت کاهش پیدا کرده است و در آلمان در روزهای اخیر مرکل هشدار داد که COVID-19 “نمی خواهد ناپدید می شوند قبل از اینکه ما یک واکسن به immunise جمعیت: و این بدان معناست که زندگی با این ویروس است.”

جانباز رهبر گفت: آمار و ارقام اخیر باعث شد برای “خوشبینی محتاطانه” اما اصرار داشت که محدودیت در زندگی عمومی خواهد بود قادر به بازگشت نورد در یک step-by-step اساس.

15:36 GMT – تعداد موارد در کانادا به 19,774

تعداد موارد در کانادا افزایش یافته و به 19,774 از 18,447 روز قبل با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط آژانس بهداشت عمومی.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته و به 461.

15:20 به وقت تهران – رهبر ایران می گوید ایجاد حس رمضان در خانه

رهبر ایران به نام ایرانیان برای ایجاد حس رمضان – با توجه به شروع این ماه – در خانه های خود پس از تجمعات عمومی ممنوع به عنوان کشور تلاش می کند برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

مدارس و دانشگاه ها بسته باقی می ماند در جمهوری اسلامی ایران و ممنوعیت های فرهنگی و مذهبی و ورزشی تجمعات تحمیل شده.

“به دلیل محروم بودن از prayings سخنرانی و غیره در ماه رمضان ما باید ایجاد همان حواس در خانه ما” آیت الله علی خامنه ای گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

15:00 GMT – مجارستان افزایش مستند به طور نامحدود

مجارستان طولانی مدت در سراسر کشور مستند به طور نامحدود به سرعت گسترش coronavirus نخست وزیر ویکتور اوربان گفت: در Facebook صفحه, درخواست از شهروندان برای رعایت نظم با وجود تعطیلات عید پاک است.

مجارستان رسما ثبت 980 مورد تأیید و 66 مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

14:47 GMT – ما فرفره کارگران اشتباه توسط کمک های مالی کمک

در میان رکورد بالای بیکاری تعداد بسیاری از فرفره کارگران در ایالات متحده تعجب می کنم که مزایای به آنها اعمال می شود.

اینجا بیشتر بخوانید.

MTA new york

یک MTA کارگر می پوشد تجهیزات حفاظت شخصی در ارتش بزرگ پلازا ایستگاه در بروکلین شهر نیویورک [فرانک فرانکلین دوم/AP Photo]

14:11 GMT – جهانی تعداد موارد پیش افتادن از 1.5 میلیون

تعداد کل موارد مثبت در سراسر جهان در حال حاضر می ایستد در 1,502,618 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط جان هاپکینز در ایالات متحده است.

تعداد کل مرگ و میر است 89,915 در حالی که 339,775 مردم بهبود یافته اند.

14:05 – بوتسوانا کل مجلس قرنطینه

همه بوتسوانا نمایندگان مجلس از جمله رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز و تست شده برای coronavirus پس از یک کارگر بهداشت غربالگری قانونگذاران برای این ویروس خودش را آزمایش مثبت یک شبه.

سلامت کارگر را چک کنید دمای برخی از نمایندگان مجلس روز گذشته در طی یک ویژه نشسته از مجلس بود که گفته می شود برای بحث پیشنهاد Masisi به تمدید وضعیت اضطراری به مدت شش ماه.

13:57 GMT – انگلستان بیمارستان مرگ و میر افزایش می یابد

Coronavirus مرگ و میر در انگلیسی بيمارستان رز 765 به 7,248 به خدمات بهداشت گفت.

از 765 بیماران 43 (سن بین 33 و 99) تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای.

13:55 GMT – لبنان گسترش مستند

لبنان دولت تمدید آن تقریبا ماه coronavirus خاموش کردن توسط دو هفته دیگر تا آوریل 26 برای مبارزه با گسترش این بیماری اطلاعات وزیر گفت.

پس از لبنان اعلام وضعیت پزشکی اضطراری ماه گذشته مردم مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا دارو و اکثر کسب و کار بسته اند. تنها فرودگاه نیز تعطیل به جز چند پرواز بازگشت expatriots رشته در خارج از کشور.

یک شبه حکومت نظامی تا حد زیادی ممنوعیت افراد از بیرون رفتن بین 7 بعد از ظهر و ساعت 5 صبح با نیروهای امنیتی اجرای محدودیت.

Lebanon coronavirus

دستکش و ماسک دار آویخته می شوند به خشک در سراسر کشور مستند به مبارزه با گسترش coronavirus در صیدا لبنان [علی Hashisho/رویترز]

13:45 GMT – کانادا می گوید مرگ و میر می تواند ضربه 22,000

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس می تواند ضربه 22,000 پایان همه گیر مقامات بهداشت و درمان در کانادا گفت.

مقامات برشمرد دو به احتمال زیاد سناریو نشان می دهد که بین 11,000 و 22,000 مردم می میرند.

مقامات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که از آنها انتظار می رود بین 500 و 700 نفر به مرگ توسط مارس 16. مرگ و میر تا کنون 436 با 19,290 مثبت تشخیص.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من Usaid صدیقی.

13:05 GMT – چین پردازد coronavirus خوشه آورده از روسیه

چینی شهر Suifenhe وارد یک مستند سوخت توسط هجوم آلوده مسافران عبور از مرز روسیه در روزهای اخیر.

منطقه شمال شرق را به کمیسیون بهداشت گزارش 40 مورد جدید در روز چهارشنبه همه بازگشت اتباع چینی که از مرز, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus in China

دولت همچنین اعلام کرد این ساختمان از 600 تخت جداسازی در بیمارستان برای درمان کسانی که آلوده [گتی ایماژ]

12:59 GMT – برخی gov ندهید, چشم, کاهش, coronavirus محدودیت با وجود هشدارهای

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز مناطق در اروپا و ایالات متحده آمریکا و برخی از دولت ها شروع به تامل کالیبره کاستن از محدودیت های اعمال شده در محل قرار داده در هفته های اخیر.

مرگ و میر hospitalisations و عفونت های جدید در حال درست کردن در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا. ایالت نیویورک فعلی کانون در ما دیده می شود نشانه های دلگرم کننده است که ميزان عفونت وجود دارد که در حال افزایش بوده است به زودی می تواند انجام همان.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیشتر:

12:50 GMT – کانادا از دست می دهد 1میلیون شغل در ماه مارس

کانادا از دست شکستن رکورد یک میلیون شغل در ماه مارس در حالی که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 7.8% اطلاعات رسمی نشان داد که coronavirus شیوع مجبور به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

اداره آمار کانادا گفت: این اطلاعات را به طور کامل تصرف میزان زیان کار از آژانس آرای پاسخ دهندگان قبل از بحران آغاز شد به آن مراجعه کنند. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود از دست 350,000 شغل و نرخ بیکاری 7.2 درصد از 5.6 درصدی دیده می شود در ماه فوریه است.

12:40 GMT – 6.6 میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل تعداد مدعیان بیکاری

ما آمار هفتگی را نشان می دهد 6.6 میلیون مدعیان واصل شد در هفته اول ماه مارس تقریبا به عنوان بالا که هفته گذشته در شکستن رکورد شکل به عنوان fallout از coronavirus همه گیر در ادامه به وزن در اقتصاد

چگونه اقتصاد جهانی تا کنون از بهبود از coronavirus? | اینجا شروع کنید

12:13 GMT – هلندی coronavirus موارد افزایش 1,213 به 21,762 -مقامات

هلند گزارش 1,213 coronavirus موارد مصرف کل به 21,762 مقامات بهداشت و درمان گفت: با 148 جدید مرگ و میر.

این کشور تلفات می ایستد در 2,396 هلند’ موسسه بهداشت عمومی (RIVM) گفت: در آن روزانه به روز رسانی.

این RIVM تکرار شده که اعداد بالاتر به عنوان نه همه موارد و یا مرگ و میر در کشور هستند تایید توسط تست.

12:12 GMT – ویتنام می گوید: 15,000 افراد مرتبط COVID-19 کانون آزمایش منفی

بیش از 1000 بهداشت و درمان کارگران و 14,400 دیگران مرتبط شیوع کروناویروس در یک بیمارستان در هانوی آزمایش منفی برای coronavirus ویتنامی سرمایه حاکم بدن گفت.

مای باخ بیمارستان یکی از بزرگترین مراکز درمانی شده است تحت مستند از مارس 28 بعد از مقامات نگران آن است که موارد وجود خواهد مارپیچی خارج از کنترل است.

“همه 15,461 مردم آزمایش منفی برای ویروس. شیوع بیماری در مای باخ شده است به خوبی کنترل شده و پس از مستند” هانوی مردم رئیس کمیته Nguyen Duc چانگ گفت: در جلسه با توجه به بیانیه ای در حکم بدن سایت.

11:56 GMT – پاکستان رانندگان تاکسی را به اسپانیایی سلامت کارگران

پاکستان رانندگان تاکسی در بارسلونا آغاز کرده است یک intitiative ارائه رایگان سواری برای پزشکی کارگران در میان شیوع کروناویروس.

ابتکار در ابتدای آغاز شده اسپانیا مستند در اواسط ماه مارس به عنوان شش پاکستان رانندگان تاکسی به رهبری احمد شهباز مورد بحث چگونه پزشکی کارگران خواهد بود قادر به بازگشت در شب به خانه های خود.

از آن پس تلاش خود را گسترش داده و به حدود 200 داوطلب از جمله برخی از رانندگان از ملیت های دیگر.

اینجا بیشتر بخوانید.

pakistani taxi

در مورد 43,000 پاکستانی در بارسلونا و تقریبا 89,000 در اسپانیا به طور کلی با توجه به آماری اسپانیایی دفتر [Sheraz سید/الجزیره]

11:45 GMT – 107 ساله, هلندی, زن و بازیابی از coronavirus

107 سال پیش در کشور هلند است که از coronavirus احتمالا شدن قدیمی ترین بازمانده از این بیماری همه گیر در جهان است.

کورنلیا Ras بیمار در 17 مارس روز پس از 107 روز تولد, هلندی, آگهی روزنامه در گزارش پس از حضور در یک سرویس کلیسا با دیگر ساکنان از خانه سالمندان در Goeree-Overflakkee یک جزیره در جنوب غربی کشور است.

او و 40 نفر دیگر در این سرویس پس از آن تشخیص داده شده به عنوان حامل ویروس.

11:43 GMT – ‘اتحادیه اروپا در خطر است’ – اسپانیایی PM

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز صادر کرده است یک هشدار فوری است که اتحادیه اروپا در معرض خطر از هم پاشیده در صورت coronavirus بحران است.

“اتحادیه اروپا در خطر است اگر هیچ همبستگی” سانچز گفت: مجلس

اسپانیا در میان کشورهای خواستار مشترک بدهی بیمه به طور گسترده ای به عنوان coronabonds برای مقابله با سقوط اقتصادی-خارج از coronavirus بیماری همه گیر. آلمان و کشورهای دیگر پس
کنون این پیشنهاد را رد کرد.

11:31 GMT – Coronavirus می رسد آمازون جدا Yanomami قبیله

برزیل اعلام کرده است که برای اولین بار coronavirus مورد در میان Yanomami مردم آمازون بومی گروه شناخته شده برای آن دوری و آسیب پذیری خارجی بیماری است.

بیمار, a 15-year-old boy شد و تحت درمان در یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستانی در بوا ویستا پایتخت ایالت شمال Roraima, مقامات گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

11:20 به وقت تهران روسیه – موارد خروش گذشته 10,000 پس از ثبت روزانه افزایش

روسیه گزارش یک رکورد در یک روز افزایش موارد از رمان coronavirus هل دادن رسمی شمارش به بیش از 10 ، 000 یک روز پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: هفته آینده را به اثبات قاطع در مبارزه با ویروس.

تعداد موارد شروع به پریدن کرد 1,459 و 13 بیشتر مردم درگذشت ملی coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: در وب سایت خود را. که به ارمغان می آورد به طور کلی مرگ و میر به 76.

A view shows a mannequin inside a shop window in Moscow

مسکو و بسیاری دیگر از مناطق در هفته دوم بخشی از مستند [سرگئی Vedyashkin/Moscow News Agency/رویترز]

11:12 GMT – نیکاراگوئه مانع از زندانیان سیاسی آزادی جمعی

زندانیان سیاسی شدند از تقریبا 2000 زندانیان اوایل منتشر شده توسط نیکاراگوئه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس فعالان گفت.

وزارت کشور گفت: از 1700 نفر برگزار شد در زندانهای سراسر کشور بودند اجازه و تحت بازداشت خانگی تحت نظارت کمیته بین المللی صلیب سرخ.

“در این راه ما انجام مسیحی ما تعهد به ترویج خانواده اتحادیه به خصوص به همچنین ترویج ادغام مجدد اجتماعی از مردم است که اشتباهات در جامعه” معاون رئیس جمهور روزاریو موریلو به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

نیکاراگوئه رهبران ترویج گردهمایی میان COVID-19 همه گیر

11:00 GMT – چهار آلوده به نوزادان در میان موارد جدید در چین – مطالعه

شواهد جدید از چین حاکی از آن است که ممکن است برای مادران باردار به تصویب coronavirus به نوزادان متولد نشده در رحم با توجه به یک گزارش جدید.

تحقیقات منتشر شده توسط دانشمندان از دانشگاه ووهان در اروپا تنفسی مجله نشان می دهد که چهار آلوده جدید پایانه میان 81,000 coronavirus مورد تایید در چین در اواسط
مارس.

در هر چهار مورد مادران نیز مبتلا به کروناویروس و در سه مورد نشان داد علائم بلافاصله قبل از تولد. نوزادان تنها نشان داد علائم خفیف بودند و نه نیاز به تهویه
یا درمان در بخش مراقبت های ویژه.

بیشتر:

09:45 GMT – اسپانیا مرگ و میر پیشی 15,000

اسپانیا تعداد روزانه coronavirus کاهش مرگ و میر پس از دو روز افزایش 683 مردم تسلیم در 24 ساعت در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 15,238 وزارت بهداشت گفت.

به طور کلی شناسایی موارد رز به 152,446 از 146,690 روز چهارشنبه به آن اضافه شده است.

09:21 GMT – مالزی گزارش 109 جدید موارد مرگ و میر 2

مالزی گزارش 109 جدید کروناویروس عفونت بالا بردن آن تجمعی کل به 4,228 موارد به جنوب شرق آسیا سومین اقتصاد هایش با کمترین تعداد از عفونت در منطقه است.

وزارت بهداشت همچنین گزارش دو مورد جدید مرگ و میر بالا بردن تعداد کل مرگ و میر به 67.

Malaysia troops

مرگ و میر در مالزی افزایش یافت و به 67 [فایل: Fazry/سازمان حفاظت محیط زیست]

09:10 GMT – مستند درایوهای پرش در ودکا و ویسکی فروش در روسیه

روسی خرده فروشان را دیده اند یک افزایش شدید در خرید و فروش الکل در هفته های اخیر با مصرف کنندگان عجله برای خرید ودکا ویسکی و آبجو در زمانی که مسکو و مناطق دیگر را به اعمال جزئی مستندات.

در آخرین هفته از ماه مارس ودکا فروش در سراسر روسیه بزرگترین زنجیره های خرده فروشی شروع به پریدن کرد 31 درصد در سال در سال است در حالی که ویسکی و آبجو خرید افزایش 47 درصد و 25 درصد به ترتيب نیلسن یک شرکت تحقیقات بازار یافت.

سلطان Khamzaev رئیس هوشیار روسیه که در کمپین برای کاهش مصرف الکل گفت: افزایش فروش توسط رانده شد تعطیلات طولانی, استرس, ترس, که الکل را اجرا و یک باور در میان بسیاری از روس ها که الکل ارائه می دهد برخی از حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

08:53 GMT – چین پردازد coronavirus خوشه آورده از روسیه

چینی شهر Suifenhe در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که شاهد هجوم وارداتی coronavirus موارد از روسیه در روزهای اخیر است که ساختمان موقت بیمارستان برای درمان کسانی که آلوده شده اند.

این بیمارستان ارائه خواهد شد بیش از 600 تخت است و انتظار می رود تا پایان آوریل 11. این شهر در مرز روسیه در حال حاضر قرار داده شده ساکنان تحت مستند و بسته مرز زمین.

COVID-19 در روسیه: پزشکان هشدار می دهند تعداد موارد بسیار بالاتر

08:45 GMT – آفریقای جنوبی Ramaphosa دفاع که

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa انداخته است حمایت خود را از پشت که پس از آن آمد و تحت سوزش حمله از ما رهبر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

بیانیه ای از Ramaphosa را اواخر روز چهارشنبه گفت که او “با تأکید بر لزوم قدردانی خود را به صورت استثنایی رهبری” سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus, “از اولین مراحل این بی سابقه جهانی بهداشت از بحران”.

Ramaphosa صحبت شد در ظرفیت خود را به عنوان رهبر فعلی اتحادیه آفریقا (AU).

08:20 به وقت تهران – سازمان ملل متحد ارائه 90 تن از COVID-19 کمک به ونزوئلا

هواپیمای حامل 90 تن از سازمان ملل متحد بهداشت آب و فاضلاب کمک وارد ونزوئلا روز چهارشنبه به کمک بسته های پول در کشور, مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

حمل و نقل شامل 28,000 تجهیزات حفاظت شخصی کیت برای سلامت کارگران کنکنترترس اکسیژن اطفال, تخت, آب, کنترل کیفیت محصولات و بهداشتی کیت سازمان ملل متحد گفت.

“این اولین بار است که سازمان ملل متحد برای حمل و نقل در حمایت از ونزوئلا COVID-19 شیوع گفت:” پیتر Grohmann سازمان ملل متحد انسانی هماهنگ کننده برای ونزوئلا است.

ونزوئلا مبتلا به فلج بحران اقتصادی که منجر به کمبود مواد غذایی اساسی و دارو و برخی از پنج میلیون نفر به فرار از کشور شده 167 تایید موارد coronavirus و نه مرگ.

07:40 GMT – ویتنام تصویب $7.6 میلیارد تعطیلات مالیاتی به کمک ویروس-آمار کسب و کار

ویتنام را تایید کرده است یک طرح را به تاخیر مجموعه ای از 180 تریلیون دونگ ($7.6 میلیارد دلار) مالیات و اجاره زمین برای کمک به کسب و کار جدید برخورد coronavirus نیز آلوده کرده است که 251 نفر در کشور به دولت گفت.

دولت را به تاخیر می اندازد مجموعه ای از مالیات بر ارزش افزوده, مالیات بر درآمد شرکت ها مالیات بر درآمد شخصی و اجاره زمین به مدت پنج ماه برای کسب و کارهای مختلف و خانواده ها آن را در بیانیه ای گفت.

اندونزی pandemic: نگرانی در مورد COVID-19 جلوتر از مستند

07:15 GMT – تایوان تظاهرات در برابر اتهامات از که

تایوان وزارت امور خارجه در شدت اعتراض اتهامات از رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از آن چشم پوشی نژادپرستانه حمله شخصی او را که او گفته بودند که از خود حاکم بر جزیره دموکراسی است.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus متهم تایوان وزارت امور خارجه از مرتبط بودن یک ماه-مبارزه طولانی علیه او در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک نشست خبری گفت او شده است شخصا حمله از جمله دریافت تهدید به مرگ و نژادپرستانه ،

06:45 GMT – انگلستان جانسون پایدار باقی می ماند – وزیر

انگلستان وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: نخست وزیر بوریس جانسون پایدار بود و شرایط او در بهبود او درگیر با کادر پزشکی رسیدگی به او را.

اینجا بیشتر بخوانید.

06:36 GMT – 103 ساله ایتالیایی می گوید: “شجاعت و ایمان’ کمک به ضرب و شتم ویروس

برای بازیابی از coronavirus او ادا Zanusso توصیه شجاعت و ایمان همان کیفیت است که باید در خدمت او به خوبی در حدود 104 سال است.

ایتالیا همراه با همسایه فرانسه, اروپا بزرگترین جمعیت چه بوده است لقب “سوپر پیر” – افرادی که حداقل 100. به عنوان ملت با جهان بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر کشور ایتالیا است که به دنبال آن فوق العاده, پیر بازماندگان الهام بخش است.

“من خوب من خوب” Zanusso گفت: در طول یک تماس تصویری با آسوشیتد پرس از Maria Grazia اقامت برای افراد مسن در Lessona یک شهر در منطقه شمال از ناحیهای در شمال غربی. “من تماشای تلویزیون و خواندن روزنامه ها.”

Ada Zanusso

Ada Zanusso راست با یک پرستار در Maria Grazia مراقبت از خانه در Lessona شمال ایتالیا پس از دوره نقاهت [Maria Grazia Lessona/AP]

06:20 به وقت تهران هند – شناسایی, مهر و موم coronavirus نقاط داغ

هندی مقامات باید شناسایی شده و مهر و موم شده ده ها تن از نقاط داغ در پایتخت هند و همسایه اوتار پرادش شامل مناطق مسکونی برای بررسی افزایش مسیر جدید کروناویروس عفونت.

اظهارات دولت اواخر روز چهارشنبه گفت: مردم عرضه خواهد شد مواد غذایی و داروها و لوازم دیگر در درب خانه خود و آنها را مجاز به ترک این مناطق است.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.


05:45 GMT –

من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی.

خلاصه ای از صبح امروز تحولات:

آمریکا و بریتانیا هر دو دچار خود بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در یک روز جهانی به تایید موارد افزایش به 1.5 میلیون. پرچم بودند که پرواز نیمه افراشته در نیویورک بدترین آسیب دیده ما دولت است.

وجود دارد که برق امید در کشور از جمله کره جنوبی و نیوزیلند که در آن تایید عفونت ظاهر می شود به کاهش باشد.

در تعمیق شکاف با سازمان جهانی بهداشت, تایوان را رد کرده است ادعا می کند که رئیس Tedros Adhanon Ghebreysus که از آن استفاده نژادی و تهمت علیه او.

اولین مورد از coronavirus نیز یافت شده است که در میان آمازون جدا Yanomami مردم است. برزیل می گوید 15 سال بود که مبتلا به این بیماری است و در بیمارستان است.

05:40 GMT – Fujifilm شروع فاز دوم کارآزمایی بالینی برای Avigan در ما COVID-19 بيمار

ژاپن و فوجی فیلم است که در حال حرکت به فاز دوم آن کارآزمایی بالینی در ایالات متحده برای آن Avigan ضد آنفولانزا مواد مخدر است.

محاکمه خواهد شد شامل حدود 50 بيمار در سه بيمارستان در ماساچوست است.

Fujifilm اعلام کرد فاز سوم کارآزمایی های بالینی در ژاپن در مارس 31. Favipiravir این ماده فعال دارویی در Avigan یک “مکانیسم عمل است که مانع از انتشار ویروس ها” شرکت می گوید.

05:30 GMT – پاکستان شروع به دادن پول کمک های مالی به خانواده های کم درآمد

پاکستان آغاز خواهد شد, توزیع نقدی کمک های مالی به ارزش Rs12,000 (70 دلار) به خانواده های کم درآمد در روز پنج شنبه, به گزارش الجزیره خبرنگار اسد هاشم.

حدود 35 میلیون نفر ثبت نام برای پرداخت, با توجه به Sania Nishtar یک مقام ارشد دولت. پس از تایید حدود 12 میلیون نفر (یک نفر برای هر خانوار) پیدا شد به واجد شرایط برای یک بار گرانت.

پاکستان در حال حاضر 3,713 تایید موارد coronavirus. حداقل 62 نفر کشته شده اند.

05:10 GMT – سازمان ملل متحد در جنوب شرقی آسیا سازمان ملل برای حفاظت از سلامت مهاجران

حقوق بشر سازمان ملل متحد برای جنوب شرق آسیا است که با دعوت از کشورهای منطقه برای انجام “همه چیز آنها می توانند” برای حفاظت از سلامت مهاجران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مهاجران در بازداشتگاه باید منتشر مجبور به بازگشت به حالت تعلیق و “فایروال” بنا بین بهداشت و درمان و مهاجرت بانکوک مستقر کرد.

“مهاجران هستند بخشی جدایی ناپذیر از جوامع ما و تنها توسط آنها از جمله به طور کامل خواهد شد و ما موفق به غلبه بر COVID-19,” نماینده منطقه ای سینتیا ولیکو در بیانیه ای گفت.

Migrant construction workers exit a truck after concluding day's work in Bangkok, Thailand, Thursday, March 26, 2020. A month-long state of emergency has been enforced in Thailand to allow its governm

مهاجر کارگران ساختمانی در بانکوک قبل از یک ماه وضعیت اضطراری تحمیل شد. [Gemunu Amarasinghe/AP Photo]

04:40 به وقت تهران – دور: کنترل از راه دور جوامع بومی مهر و موم شده در استرالیا

استرالیا بومی و جزیره نشینان تنگه تورس بیشتر از دیگر استرالیایی به رنج می برند از بیماری های مزمن قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بیشتری از COVID-19.

به عنوان بخشی از این کشور خاموش شدن جوامع از راه دور در استرالیا گسترده داخلی نیز تعطیل برای محافظت از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد. نیک Rodway نوشت: این داستان برای Al Jazeera.

04:30 GMT – اولین مورد در میان Yanomami مردم در برزیل

برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mendetta می گوید این اولین مورد از coronavirus تشخیص داده شده است در میان Yanomami مردم در آمازون.

بیمار 15 سال است در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان است.

Mendetta گفت کشف شد “بسیار نگران کننده” است.

04:10 GMT – نشانه های مثبت در نیوزیلند پس از دو هفته از مستند

نیوزیلند ثبت کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد در نزدیک به سه هفته گزارش فقط 29 هزار مورد در روز گذشته چهارم پی در پی روزانه رها کردن.

این کشور در نیمه راه از طریق یک ماه ملی مستند.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio همچنین اعلام کرد سختگیرانه تر مرز اقدامات که نیاز به همه بازگشت اتباع به رفتن به یک اداره قرنطینه تسهیلات برای دو هفته. قبلا از بازگشت اتباع با هیچ علائم COVID-19 اجازه داده شد به منزوی کردن خود در خانه.

04:00 GMT – کره جنوبی می بیند ادامه داد: رکود در coronavirus

کره جنوبی آخرین coronavirus به روز رسانی را نشان می دهد شیوع وجود دارد همچنان به کند.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه وجود دارد 39 بیشتر موارد آوردن مجموع به 10,423. تعداد مرگ و میر افزایش چهار تا 204.

تست همراه با انزوا و نظارت بر کمک کرده اند کره جنوبی کنترل ویروس. دولت نیز مستقر تکنولوژی به کمک در مبارزه از جمله هشدار به مردم از گوشی های هوشمند به آنها توصیه می کنند از موارد در این نزدیکی هست و پتانسیل نقاط.

الجزیره را به کلی Kasulis نوشته شده در مورد پتانسیل مسائل مربوط به حریم خصوصی – نه به ذکر است خستگی – ایجاد هشدار. شما می توانید در اینجا بخوانید.

03:20 GMT – چین برای مقابله با کروناویروس خوشه ای در شمال شرقی استان

موارد coronavirus آورده به چین از خارج از کشور به بالاترین سطح خود در دو هفته با شمال شرقی استان هیلونگجیانگ عجله برای ساخت یک بیمارستان جدید است بیشتر به عنوان موارد در آورده از روسیه است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 63 مورد جدید در روز چهارشنبه با 61 از کسانی که از خارج از کشور. که بالاترین سطح از مارس 25.

این کشور در اعمال دقیق قوانین قرنطینه در هر ورود در چین از خارج از کشور.

02:30 به وقت تهران – ابوظبی مراحل پشتیبانی در فیلیپین شلوغ زندانها

کمیته بین المللی صلیب سرخ پله تا تلاش برای کمک به زندانیان در فیلیپین به سر می برند زندان سیستم ایجاد چهار جداسازی مراکز برای کسانی که تایید با خفیف تا متوسط coronavirus و یا مشکوک به این بیماری است.

چهار چادر 48-تخت جداسازی تسهیلات جدید در شهرستان کزون زندان سایت آغاز شده و عملیات با 17 تن از بازداشت شدگان در روز چهارشنبه و در خدمت کل مترو مانیل منطقه است. این مرکز دارای برق و آب و فاضلاب.

Philippines ICRC

اداره زندان های مدیریت و Penology با حمایت از صلیب سرخ ساخته شده جداسازی موقت واحد در شهرستان کزون زندان سایت در کمتر از سه روز است. آن را باز کرد در روز چهارشنبه به خدمت COVID-19-مثبت بازداشت شدگان و کسانی که با خفیف تا متوسط سیستم های این بیماری است. [عرضه شده/صلیب سرخ]

سه دیگر سایت های در حال توسعه هستند.

“فیزیکی فاصله یک امتیاز است به سادگی در دسترس نیست به مردم پشت میله های زندان” بوریس میشل صلیب سرخ سر از هیئت در فیلیپین در بیانیه ای گفت. “ازدحام بیش از حد و محدود خدمات بهداشتی درمانی چیست بیماری های عفونی مانند COVID-19 می تواند گسترش سریع و گسترده ای در داخل بازداشتگاه.

Philippines ICRC

کارکنان از انزوا تسهیلات آماده سازی برای اولین ورود در روز چهارشنبه. [عرضه شده/صلیب سرخ]

01:30 GMT – تایوان محکوم ‘بی اساس’ اتهامات این حمله که رئیس

تایوان وزارت امور خارجه روز پنج شنبه را محکوم کرد اتهامات از رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از آن استفاده کرده بودند نژادپرستانه و تهمت علیه او به عنوان “اساس”.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “نژادپرستانه تهمت” ساخته شده بود در برابر او که او گفت: تا به حال در تایوان است.

جزیره وزارت امور خارجه با برچسب اتهامات “خیالی”.

“ما قدیمی و بسیار پیشرفته انجام دموکراتیک کشور و کاملا تحریک مردم ما به شخصا حمله که مدیر کل و کاملا ساخته شده در هر نژادپرستانه نظرات” آن را گفت.

Tedros نظر بودند غیر مسئولانه و او باید آنها را روشن و عذر خواهی به تایوان را گفت.

تایوان عضو نیست که. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا در اینجا.

00:10 GMT – پلیس استرالیا را “جعبه سیاه” از روبی شاهزاده خانم

پلیس استرالیا مصاحبه کاپیتان یک کشتی کروز است که این کشور بزرگترین منبع واحد از coronavirus عفونت پس از صدها نفر از مسافران – برخی با ویروس خاموش کردم کشتی در سیدنی.

حدود 400 مسافر از روبی شاهزاده بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس و 15 فوت کرده اند.

پلیس در حال انجام یک قتل رسیدگی به این حادثه. کشتی باقی مانده است در یک بندر در جنوب سیدنی با حدود 1000 خدمه در هیئت مدیره.

00:00 GMT – نیویورک پرچم نیمه افراشته به افتخار coronavirus مرده

نیویورک, سخت ترین آمار وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه پرواز پرچم نیمه افراشته به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز به یک رکورد.

“هر شماره یک چهره” گفت: فرماندار نیویورک اندرو کومو. “این ویروس با حمله آسیب پذیر و حمله ضعیف و این کار ما به عنوان یک جامعه برای حفاظت از آسیب پذیر است.”

تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک است که در حال حاضر نزدیک 150,000.

23:55 GMT – آمریکا CDC توصیه می کند احتیاطی برای کارگران ضروری

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آمریکا منتشر کرده است راهنمایی های جدید برای افراد مشغول به کار در ملزومات زمینه هایی مانند بهداشت و درمان و تامین کنندگان مواد غذایی که در عرض 1.8 متر (شش پا) از کسی که با تایید و یا مشکوک مورد کوروناویروس.

CDC مدیر رابرت Redfield می گوید کارمند می تواند بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به درجه حرارت خود را قبل از آنها به کار پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله.

Redfield گفت: کارکنان باید همچنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند. او همچنین گفت: کارفرمایان باید کارگران متوسط قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به کار.

23:40 GMT – برزیل رئیس جمهوری کشور برای خرید مواد برای هیدروکسی کلروکین

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro می گوید: هیدروکسی کلروکین است که معمولا استفاده می شود برای مالاریا است صرفه جویی در زندگی مردم با COVID-19 و برزیل خواهد شد و واردات مواد اولیه از هند برای تولید مواد مخدر است.

دانشمندان می گویند هیچ شواهد قطعی در این دارو اثربخشی در درمان COVID-19.

توییتر قبلا حذف پست های Bolsonaro شعار هیدروکسی کلروکین.

—-

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (8 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>