انگلستان coronavirus تلفات می تواند به مراتب بالاتر از آنچه قبلا نشان داده شده

بریتانیا واقعی مرگ و میر از coronavirus به مراتب بیش از تخمین می زند که قبلا منتشر شده توسط دولت با توجه به گسترده تر اطلاعات رسمی است که شامل مرگ و میر در جامعه از جمله در خانه های سالمندان.

حتی قبل از آمار و ارقام رسمی انگلیسی, تلفات پنجم-بالاترین در سطح جهان و ارشد مشاور علمی به دولت گفت: این کشور با خطر تبدیل شدن به بدترین آمار در اروپا است.

بیشتر:

در روز سه شنبه اعلام شد بیشتر 778 نفر فوت در 24 ساعت به دوشنبه شب در بیمارستان پس از عقد قرارداد coronavirus در مجموع تعداد 12,107 افرادی که فوت کرده این ویروس در بیمارستان پس از وقوع آغاز شد.

اما آمار و ارقام منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که تعداد به طور گسترده ای تحت شمارش از کسانی که فوت کرده است.

دفتر آمار ملی (ONS) شامل کسانی که در خانه های سالمندان در شمارش و گفت: 5,979 مردم در انگلستان بود درگذشت آوریل 3 با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس های ذکر شده در گواهی مرگ – 15 درصد بیشتر از اعداد منتشر شده توسط سرویس های بهداشتی که در آن زمان.

“من از راه دور شگفت زده وجود دارد خواهد بود یک undercounting” بیل Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت و گفتگو کرد.

“انگلستان بیمارستان مرگ و میر است که شما در حال دیدن – یکی در اخبار هر شب یک مرکب از چیزهایی که بوده است به trickling در بیش از یک دوره از زمان. آن است که یک تعداد دقیق می کند و شامل تعداد مرگ در مکان هایی مانند خانه های سالمندان.”

شماره جدید که منعکس کننده هر دو مرگ و میر ناشی از در درجه اول توسط COVID-19 و که در آن ذکر شده است به عنوان یک عامل نشان می دهد که چگونه محدود رسمی داده شده است تا کنون.

“که ما یک عکس بسیار متفاوت از جایی که ما در منحنی در این لحظه گفت:” الجزیره چارلی آنجلا, گزارش از لندن است. “در حال حاضر دولت هستند گفت: ما حدود 10 روز اوج اما اگر این اعداد و ارقام شامل تعداد مرگ و میر در جامعه می تواند رنگ یک عکس بسیار متفاوت.”

بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی ایوان دویل گفت: دولت کار با فایرفاکس برای سرعت بخشیدن به اطلاعات است.

“ما فقط باید کاملا روشن است که علت مرگ آن نسبت داده شده است درست است و این چیزی است که طول می کشد زمان در گواهی فوت برای دریافت حق,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت امیدوار به تولید سریع تر داده ها ترجیحا به صورت روزانه.

درک مرگ و میر

در مقایسه با فایرفاکس ارقام روزانه بیمارستان می شمارد تا به حال انجام نگرفته واقعی مرگ و میر در انگلستان و ولز توسط 52 درصد به عنوان از آوریل 3 اگر چه این تنگ از 70 درصد در هفته پیش از آن.

هنوز آن را افزایش می دهد احتمال این که آخرین آمار مرگ و میر برای انگلستان است که هزاران نفر از تعداد واقعی هنگامی که مرگ و میر در خارج از بیمارستان ها را شامل می شوند.

“این آمار و ارقام جدید … به وضوح نشان می دهد تاثیر COVID-19 برای اولین بار گفت:” مارتین Hibberd استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

لندن به ضربه بسیار سخت در این هفته به مارس 3, زمانی که فایرفاکس گفت: نزدیک به نیمی (46.6 درصد) از مرگ و میر در پایتخت درگیر COVID-19.

نخست وزیر بوریس جانسون که در حال حاضر recuperating از COVID-19 در مقام دوم اقامت در ابتدا خودداری از اعمال همان سختگیرانه کنترل به عنوان دیگر رهبران اروپایی برای مقابله با شیوع.

200407071938282

اما همانطور که پیش بینی نشان داد 250,000 انگلیسی ها می میرند از ویروس جانسون نقل مکان کرد به شاتر جهان پنجمین اقتصاد و گفت: مردم به ماندن در خانه.

دولت بریتانیا مواجه شده است و یک مجموعه از انتقاد بیش از آن در پاسخ به شیوع بیماری از جمله اتهامات عنوان شده است که آن را با تاخیر خود را مستند در یک به طور گسترده ای گزارش پیشنهاد برای ساخت “گله ایمنی” است که آن را فاقد گسترده برای تست این ویروس است که آن را شکست خورده برای پیوستن به اتحادیه اروپا-شبکه یک تهیه برنامه که موفق به ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان.

“انگلستان پاسخ بود شکسته و آن را خیلی دیر شده بود و تعداد زیادی از مردم برای تبدیل شدن به آلوده که لازم نیست برای تبدیل شدن به آلوده” گفت: Hanage در دانشگاه هاروارد.

“این است که شروع این بیماری همه گیر نیست و مردم نیاز به درک که.”

Hanage پیشنهاد تمرکز بر تست جدید با استفاده از فن آوری های دیجیتال به هدف مشاوره به مردم و یا حتی تشخیص این ویروس در فاضلاب.

اقتصادی تلفات

انگلستان و اقتصاد و در ضمن می تواند کوچک با 13 درصد در این سال با توجه به کروناویروس shutdown – عمیق ترین رکود اقتصادی در 300 سال در حالی که وام گرفتن مجموعه موج به پس از جنگ جهانی دوم با کیفیت بالا, بودجه کشور پیش بینی گفت.

200413182751472

در ماه آوریل تا ژوئن دوره تنهایی, اقتصادی, خروجی شیرجه می تواند با 35 درصد با نرخ بیکاری بیش از دو برابر به 10 درصد برای بودجه مسئولیت گفت: در روز سه شنبه. جستن به عقب ممکن است بعد از آن در سال اگر محدودیت در زندگی عمومی به سرعت گسترش coronavirus ها برداشته آن اضافه شده است.

Rishi Sunak که صدراعظم از خزانه داری گفت: او “نگرانی عمیق” چشم انداز است که دو میلیون نفر شغل خود را از دست با توجه به تاثیر ویروس.

“این است که رفتن را سخت می شود. اقتصاد ما در حال رفتن به یک ضربه قابل توجهی گفت:” ما روزانه دولت در کنفرانس خبری.

این OBR تاکید کرد آن بود که ساخت یک مقام رسمی پیش بینی با توجه به عدم شفافیت در مورد چه مدت دولت نیاز به کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. این OBR فرض کامل خاموش برای سه ماه پس از لغو تدریجی در طول بیشتر از سه ماه دوره.

“صدراعظم شد و گفت که این کشور در یک موقعیت قوی قبل از ما وارد این بحران و دفتر بودجه مسئولیت است گفت که اقتصاد می تواند گزاف گویی به سرعت گفت:” الجزیره چارلی آنجلا.

200413122704311

“که 35 درصد خواهد بود یک انقباض در سه ماهه دوم – اما این امر می تواند یک انقباض بزرگتر از بعد از آنفولانزای اسپانیایی بزرگتر از پس از جنگ جهانی اول بزرگتر از پس از جنگ جهانی دوم – خیلی فوق العاده قابل توجهی برای این کشور است.”

به طور جداگانه و صندوق بین المللی پول گفت: این انتظار انگلستان اقتصاد کوچک به 6.5 درصد در سال 2020 شبیه به دیگر اقتصادهای قبل از رشد 4.0 درصد در سال 2021.

“روشن است ما باید شکست این ویروس به سرعت که ممکن است” Sunak گفت: اضافه کردن وجود دارد “نه یک انتخاب بین سلامت و اقتصاد است. که مخالف عقل سلیم”.

دولت دانشمندان گفته اند که بریتانیا به خوبی انجام خواهد داد اگر موفق به حفظ coronavirus مرگ و میر زیر 20,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>