انگلستان coronavirus کلاهبرداری آنلاین و در آستان خود را

London, United Kingdom – در حالی که coronavirus بحران به ارمغان آورده است بسیاری از انگلیسی ها هم به مردم کمک همسایگان خود را با خرید و تحسین از خود ویندوز در حمایت از مراقبین سردرگمی و وحشت در اطراف همه گیر است و همچنین فرصتی برای بی پروا.

مجموعه ای کامل از این کلاهبرداری ها پدید آمده اند, با استفاده از, ترس از بیماری, دولت اجتماعی, فاصله, قوانین جدید دولت از قطع ارتباط است که در آن مردم خود را پیدا کنید.

بیشتر:

“هر روز به نظر می رسد به یک کلاهبرداری جدید” کاترین گفت: هارت منجر افسر آستان جرم و جنایت در اجاره تجاری موسسه استاندارد. بسیاری او گفت: در حال کلاهبرداری های قدیمی با یک چرخش جدید. Scammers فروش جعلی ماسک صورت و دست sanitiser آنلاین و درب-به-درب و همچنین ارائه جعلی coronavirus تست.

متون ادعا می شود از سوی دولت را خواستار جریمه برای خروج از خانه بیش از حد اغلب در یک روز.

“ما می خواهم به اطلاع شما که شما ثبت شده است به ترک خانه خود را در 3 نوبت دیروز” می خواند یکی از این متن. “جریمه £35 اضافه شده است به شما gov.انگلستان حساب. سپس آن ها را فراهم می کند و یک ظاهر رسمی gov.لینک انگلستان – که در آن هدف این جزئیات کارت به سرقت رفته است.

200412140841751

اکثر کلاهبرداری های آنلاین هستند. Coronavirus مرتبط با کلاهبرداری فیشینگ گزارش شده در چهار بار رای از دیگر coronavirus کلاهبرداری با توجه به عمل تقلب پلیس تقلب و cybercrime گزارش مرکز. بسیاری از ایمیل ها را با لینک های جعلی که یا برداشت داده های کاربر و یا دانلود نرم افزارهای مخرب.

شده است وجود دارد افزایش در حملات هدف قرار دادن کسب و کار هم گفت: لوئیس باکستر ملی استانداردهای تجارت’ کلاهبرداری تیم. ایمیل تظاهر مربوط به دولت جدید کمک مالی برای طرح کسب و کار باید پول به سرقت رفته یا دانلود شده ransomware.

حتی کارکنان از خدمات بهداشت ملی (NHS) قرار داده شده اند با ایمیل ادعا به فروش طیف گسترده ای از ترکیبات ضد ویروسی. “بزرگتر از مقدار بهتر قیمت” یک ادعا است.

از روز شنبه گزارش داد ضرر و زیان – سرقت از مردم عادی و کسب و کار در coronavirus کلاهبرداری – رسیده بود 2,015,634 پوند استرلینگ ($2.54 m)با توجه به عمل تقلب.

در دو و نیم ماه پس از اولین COVID-19 مورد گزارش شده بود در پادشاهی متحده وجود داشته است بیش از 93,000 موارد و تعداد مرده گذشت 12,000 — و کسانی که آمار رسمی در حال حاضر فکر به undercounted توسط هزاران. دولت اولیه سکوت به جنبش تحمیل و محدودیت های کسب و کار و تغییرات بعدی در موقعیت را ترک کرده اند بسیاری از اشتباه و نامشخص بیش از چگونه به رویکرد ایمنی شخصی و چه آنها مجاز به انجام.

200413164832300

“مردم فقط می خواهید برای کشف کردن آنچه که در واقعیت است یا نه گفت:” باکستر. در حالی که بسیاری در حال تلاش برای دریافت یک دسته در این گیج کننده و اغلب در تناقض با اطلاعات در مورد چگونه به نگه داشتن امن scammers استفاده از افراد احساس اضطراب و ضعف اطلاعات در این زمان است.”

باکستر تساوی یک موازی با وحشت خرید. “شما فکر می کنم آه من فقط آن را انجام,” او گفت:. برخی از آستان کلاهبرداری ارائه خدمات به ضد عفونی کردن وآمد برای مثال در زمان بحران مردم کمتر به احتمال زیاد به شک و تردید. به جای دنبال به اینکه خدمات موثر است و یا لازم است آنها بیشتر احتمال دارد به سادگی به توافق برسند.

این بیش از حد می رود برای کلاهبرداری است که نگاه به ظاهر نامربوط به کوروناویروس. ایمیل ها و متون مربوط به اظهارنامه مالیاتی یا پیام از خدمات مورد نظر استفاده می کند به طور منظم تمام استفاده از این سردرگمی و حواس پرتی از coronavirus.

مردم تبدیل به حوصله به طوری که آنها بر روی چیزهای بیشتر. پنج دقیقه قبل از اینکه شما با کلیک بر روی هر چیزی.

کاترین هارت اجاره تجاری موسسه استاندارد

“ما نمی تواند اجازه پرداخت خود را برای صدور صورت حساب بعدی ما لغو عضویت خود” می خواند یک ایمیل به دنبال متقاعد کننده ای مانند آن است که از Netflix در حال حاضر یک منبع سرگرمی برای بسیاری از گیر در خانه. “بدیهی است که ما می خواهم به شما” آن را ادامه می دهد قبل از ارائه یک لینک که اطلاعات کارت اعتباری خود را.

انزوای بسیاری از آنها احساس محدود به خانه های خود به معنی آنها بی تاب و یا تمایلی به بررسی مشروعیت چنین پیام است. “مردم تبدیل به حوصله گفت:” هارت. “به طوری که آنها بر روی چیزهای بیشتر. پنج دقیقه قبل از اینکه شما با کلیک بر روی هر چیزی.”

بیمه خدمات درمانی پرستار مردم را به ماندن در خانه [1:36]

به همان اندازه کسانی که احساس محروم از تعاملات اجتماعی هستند احتمال بیشتری برای اعتماد مردم از طریق تلفن و یا در آستان خود است. بیش از نیمی از مردم بیش از سن 65 فکر می کنم آنها قرار داده شده اند توسط scammers با توجه به سن بررسی در بریتانیا. مردم از این جمعیتی به طور فزاینده ای به تنهایی زندگی می کنند, با توجه به دفتر آمار ملی و کلاهبرداری تماس گیرنده در تلاش برای فروش چیزی ممکن است تنها تعامل اجتماعی آنها گفت: باکستر.

اکثریت قریب به اتفاق از این کلاهبرداری ها گزارش نشده برو. باکستر گفت که تعداد گزارش می تواند به عنوان کمی تا پنج درصد از تعداد واقعی. “مردم احساس خجالت,” او گفت:. آنها خود آگاهانه در مورد سقوط یک ترفند.”

“وجود دارد یک کلیشه است که تنها در معرض سقوط آن گفت:” هارت. “[قربانی] نمی خواهید به اتلاف مردم زمان و منابع است.” اگر کسی می افتد برای یک کلاهبرداری در مورد streaming TV, این می تواند احساس جزئی در زمینه جهانی همه گیر. در عین حال این حس خود آگاهی است که کلاهبرداران بازی به – و تحقیقی تیم در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده ای به چالش کشیدن برای پیگیری گزارش پس از دولت فعلی محدودیت به این معنی است که آنها دیگر می تواند در دیدار مردم در فرد است.

هارت گفت: انگلیس با دیدن یک نرخ بالاتر از کلاهبرداری از کشورهای دیگر است. “من فکر می کنم آن را به ما اعتماد طبیعت” او گفت:. “ما باید مودب است.”

اما coronavirus کلاهبرداری در حال ظهور در سراسر جهان است. جعلی واکسیناسیون شده اند دیده می شود در ایالات متحده آمریکا, آسیا, دنده محافظ فروخته شده است در ایتالیا و ایمیل ظاهر می شود از سازمان بهداشت جهانی حساب های ایمیل شده است درخواست کمک های مالی.

“این یک وضعیت ما هرگز در قبل از” گفت: باکستر. “در حالی که آن را آوردن بهترین در مردم آن را نیز آوردن بدترین مردم. همه بخشی خود را به بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>