انگلستان در نظر اول محلی مستند در COVID-19 همه گیر

دولت بریتانیا در نظر دارد یک مستند مرکزی فارسی city of Leicester میان سنبله از COVID-19 موارد

لندن — دولت بریتانیا در نظر دارد یک مستند مرکزی فارسی city of Leicester میان سنبله از COVID-19 مورد — اولین بار است که یک انگلیس در منطقه را چنین اندازه گیری شدید در این بیماری همه گیر.

ساندی تایمز برای اولین بار گزارش داد که یک مستند می تواند در عرض چند روز پس از 658 مورد جدید ثبت شد در منطقه لستر در دو هفته به تاریخ 16 ژوئن. دبیر خانه Priti پاتل اذعان کرد در یک مصاحبه بی بی سی پنج شنبه که وزیران با توجه به حرکت می کند.

“وجود خواهد داشت پشتیبانی از رفتن به لستر و در واقع وزیر بهداشت در ارتباط با بسیاری از ما بیش از آخر هفته توضیح برخی از این اقدامات پشتیبانی در تست منابع که به مقامات محلی و همچنین” پاتل گفت. “با محلی شعلهور شدن آن است که حق ما باید یک راه حل موضعی.”

اما پاتل داد هیچ نشانه ای از تعداد زیادی از مردم که می تواند تحت تاثیر محلی مستند مورد بحث قرار گرفته و یا اینکه در اطراف منطقه تحت تاثیر قرار خواهد. لستر یک جمعیت شهرستان از 330,000.

سنبله می آید که نگرانی این بیماری شده است گسترش از طریق شهر های بزرگ آسیایی, جامعه که اغلب در زندگی چند نسل خانواده. محلی شیوع تاکید نامتناسب آمار که همه گیر است و تا به حال در بریتانیا جوامع اقلیت.

بریتانیا در اروپا بدترین تایید coronavirus مرگ و میر با برخی از 43,600 مرده و نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار شده است به شدت انتقاد برای چه دیده شده است به عنوان یک, کند, هرج و مرج, پاسخ به همه گیر.

بریتانیا در حال حاضر به آرامی در حال ظهور از مجموع ملی مستند های اعمال شده در مارس 23, با برنامه به سهولت چیزهایی بیشتر در اوایل ماه آینده. که بازگشایی طرح استراحت بر این تصور است که محلی شیوع بیماری می تواند کوبیده خواهد شد را از طریق برنامه های تهاجمی به مسیر تست و ردیابی شده است.

در حال حاضر با یک آزمون مورد در اینده نزدیک آن در حال تبدیل شدن روشن است که انجام چنین برنامه ای ممکن است ثابت کند بسیار ساده است.

کیت نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام گفت: تعریف مستند منطقه خواهد بود “یکی از بزرگترین مشکلات” به عنوان مقامات محلی مرزی می تواند اجرا کردن وسط یک خیابان.

مردم را به اشتباه به کسی که در این مستند و چه کسی است, او گفت:.

“قفل کردن در سطح منطقه دیده می شود به عنوان ناعادلانه و یا حتی بدتر به عنوان لستر سیتی واقعا بسیار کمی برای انجام با روستایی Lincolnshire,” او گفت:. “مردم نمی توانستند با خود مرزهای منطقه ای و بسیاری نمی خواهد در واقع می دانید جایی که آنها هستند.”

محلی نماینده مجلس کلودیا Webbe متهم به دولتی بودن به کندی پاسخ و گفت که مقامات محلی داده نشده است که کمک و اطلاعات آنها نیاز به حمله به شیوع ،

“آنچه را که آنها انجام داده ایم دادن لستر تیر و کمان به آدرس عمده مشکل همه گیر” او به بی بی سی گفت. “این مضحک است.”

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>