انگلستان بسته کردن که هشدار می دهد همه گیر ‘شتاب’: به روز رسانی زنده

دولت بریتانیا اعلام کرده است کنترل دقیق بر روی جنبش مردم به ماندن در خانه در یک مستند است که به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس است.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد این طرح در نادر تلویزیونی آدرس به ملت پس از اضافی 52 نفر در این کشور کشته شدند از ویروس.

“از این شب من باید به مردم بسیار ساده آموزش شما باید در خانه بماند,” او گفت:.

انگلیسی ها حرکت می کند به شرح زیر اعمال دقیق مستندات در فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و کمی شل تر محدودیت در جای دیگر به اروپا و قرقره از یک بیماری همه گیر است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که شتاب.

بیشتر:

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در روز دوشنبه اشاره کرد که در حالی که در آن زمان 67 روز برای موارد برای رسیدن به 100,000 علامت در سطح جهان آن زمان تنها 11 برای موارد برای رسیدن به 200,000 و فقط چهار تا 300.000.

بیش از 6000 ایتالیایی ها در حال حاضر از درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس تقریبا دو برابر تایید تعداد مرگ و میر در چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

در ایالات متحده تعداد موارد یافت گذشته 35,000 به عنوان مرگ و میر افزایش به 495.

تقریبا 16,500 اند از COVID-19 مورد جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 101,000 از 379,000 افرادی که مبتلا به این بیماری بهبود یافته اند.

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 24

02:10 GMT – تایلند گزارش دوم مرگ کابینه به دیدار

تایلند دولت است که به دلیل دیدار به بحث در مورد آن coronavirus پاسخ پس از دوم شخص مرده از COVID-19.

این کشور دارای 721 مورد عفونت.

یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد 10.00 am (03:00 GMT) و دولت را در نظر بگیرید بیشتر اقدامات برای مقابله با شیوع بعد از آن در روز سه شنبه.

02:05 GMT – چین می گوید تنها وارداتی موارد اما سوال پرسید بیش از گزارش معیار

Caixin جهانی, مالی, اخبار آژانس در چین همچنان به بالا بردن سوال در مورد راه که در آن چین است که شمارش آن coronavirus موارد است.

آن صحبت کرد و به طور رسمی در ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار نشات گرفته که می گوید کسانی که این ویروس اما هیچ علائم در سمت چپ از این ارقام است.

01:55 GMT – کره جنوبی مورد ادامه روند نزولی

بیشتر نشانه های دلگرم کننده از کره جنوبی.

این فقط گزارش 76 جدید کروناویروس موارد در سه شنبه, 13th روز در یک ردیف است که نوشته شده است عفونت های جدید از 100 و یا کمتر است.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) می گوید: در مجموع عفونت رز به 9,037. دو نفر را تایید کرد, آوردن تلفات به 120.

01:40 GMT – میانمار گزارش اولین موارد تایید شده از coronavirus

میانمار توانسته تایید موارد coronavirus.

وزارت بهداشت کرد و گفت: 36 سال از سفر از ایالات متحده و 26 ساله از بازگشت از بریتانیا هر دو میانمار اتباع حال آزمایش مثبت است.

“تحقیقات در حال انجام است در تاریخ افرادی که در تماس با این دو نفر” این در بیانیه ای گفت.

کشور جنوب شرق آسیا برای سرمایه گذاری و متخلخل مرز با چین است.

Myanmar

مردم در یانگون با عجله به سهام تا در ملزومات به عنوان میانمار اعلام کرد دو تایید موارد coronavirus [Stringer/رویترز]

01:35 GMT – کوبا ممنوعیت همه شهروندان از ترک

کوبا آخرین به تحمیل یک مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus – ممنوعیت کوباns خروج از کشور, بسته شدن مدارس و تعلیق بین منطقه ای حمل و نقل عمومی.

جمعه گذشته گردشگران خارجی محروم شدند از ورود به کشور.

کوبا تاکنون 40 مورد تایید

01:30 به وقت تهران – به ما می گوید بازی های المپیک توکیو باید به تعویق افتاد

فشار بیشتری را در ژاپن به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی با ایالات متحده المپیک & پارالمپیک کمیته آخرین بگویم 2020 بازی باید به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمیته می گوید که بررسی برخی از 4000 نفر از ورزشکاران خود را بیش از آخر هفته و 65 درصد از کسانی که پاسخ نشان داد آموزش خود را به حال شده است به شدت آسیب دیده یا به طور کامل متوقف به علت ویروس های مربوط به محدودیت.

“آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده” USOPC مدیره صندلی سوزان لیون و مدیر عامل سارا Hirshland در بیانیه ای گفت.

00:15 GMT – نیوزیلند گزارش 40 مورد جدید

نیوزیلند روز سه شنبه تایید کرد 40 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد تایید و موارد ممکن است در کشور به 155.

مدیر کل سلامت Dr اشلی بلومفیلد گفت: شش نفر در بیمارستان و در یک وضعیت با ثبات است. چهار مورد که دیده می شود به عنوان جامعه انتقال, او گفت:.

00:00 GMT – فضانوردان در قرنطینه قبل از ISS ماموریت

دو فضانورد روسی و آمریکایی فضانورد در حال گذراندن آخر هفته در زمین در قرنطینه قبل از مارس 9 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

سفر 63 خدمه راه اندازی خواهد شد از قزاقستان بدون معمول مراسم به مناسبت صرف خواهد شد و مدت شش ماه در ایستگاه فضایی.

“ما آماده هستند تا ما سالم هستند, ما تست شده به خوبی با تیم پزشکی” آمریکا فضانورد کریس کسیدی گفت: در روز دوشنبه در یک تصویری از قرنطینه.

برای همه به روز رسانی از دیروز (23 مارس) لطفا اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>