انگلستان پرانتز برای بیشتر ویروس مرگ و میر; Johnson گزارش پایدار

انگلیسی ها نیروبخش برای چند هفته بیشتر در مستند به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک چهارم روز در بخش مراقبت های ویژه در لندن hospitalfor درمان خود عفونت کروناویروس

لندن — انگلیسی braced شنبه برای چند هفته بیشتر در مستند به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده در لندن یک بیمارستان پس از سه شب در بخش مراقبت های ویژه برای درمان خود عفونت کروناویروس.

دولت بریتانیا روز چهارشنبه گفت شب که نخست وزیر شد ساخت “پیشرفت مداوم” در سنت توماس ” در بیمارستان و در بستر. او شده است دریافت اکسیژن اما نه در یک ونتیلاتور از COVID-19 علائم بدتر شده و او بستری شد به ICU.

وزیر فرهنگ الیور Dowden روز پنجشنبه گفت که جانسون با ثبات بود و “به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند.”

یک به روز رسانی نخست وزیر بیماری است که انتظار می رود بعد.

وزیر امور خارجه Dominic Raab که ایستاده است در حالی که جانسون است که بیمار را روی صندلی نشست دولت کبرا کمیته بحران به بحث در مورد اینکه آیا به گسترش محدودیت در فعالیت و جنبش مردم تحمیل مارس 23 به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

اصلی محدودیت بودند به مدت سه هفته دوره که دوشنبه به پایان می رسد. اما کمی وجود دارد که چشم انداز دولت باقی بماند-صفحه اصلی سفارش و کسب و کار تعطیل بودن برداشته. محدودیت می تواند تقویت شود و اگر مردم گله به پارک ها و فضاهای باز بیش از آنچه که پیش بینی می شود گرم و آفتابی آخر هفته عید پاک.

بیش از 7000 نفر با کروناویروس درگذشت در بیمارستان با توجه به آمار دولت. در حالی که تعداد موارد تایید شده شروع به فلات مرگ و میر در ادامه به افزایش است. در چهارشنبه انگلستان گزارش 938 مرگ و میر در این کشور بیشترین میزان افزایش به تاریخ.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon وجود دارد گفت: هیچ چشم انداز از مستند بودن “برداشته بلافاصله و یا حتی imminently.”

“من نمی خواهد انتظار هر گونه تغییر از بیرون آمدن از امروز کبرا جلسه گفت:” اخبار آسمان.

Dowden گفت: “منحنی (موارد جدید) شروع به پهن کردن.”

“این لحظه ای است که ما نیاز به چوب به مسیر انتخاب کرده ایم,” او گفت, اخبار آسمان. “مردم باید واقعا پشت این. ما نباید به این آخر هفته عید پاک است که تعداد یک چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>