انگلستان در ‘خطرناک لحظه’ به عنوان مستند برای سهولت: به روز رسانی زنده

  • یک سوم از اعضای علمی مشاوره به دولت بریتانیا هشدار داده است که آن را بیش از حد به زودی برای بلند کردن COVID-19 مستند به دلیل آزمون و ردیابی سیستم هنوز به طور کامل عملیاتی است.

  • نخست وزیر نارندرا مودی گفت: هند با آن مواجه است یک “نبرد طولانی” پیش رو در تلاش خود را برای شکست دادن این بیماری همه گیر به عنوان کشور یک رکورد جدید به صورت روزانه coronavirus عفونت.

  • رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما این است که “فسخ” و ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: این سازمان ساخته شده است coronavirus اصلاحات.

  • برزیل coronavirus مرگ و میر رسیده در مجموع 27,878 بیش تلفات از آمار اسپانیا و ساخت آن کشور با پنجم-بیشترین تعداد مرگ و میر.

  • بیش از 5.9 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از 365,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 30

23:18 به وقت تهران – نیویورک به اعطای مزایا به خانواده مرحوم کارگران خط مقدم

فرماندار نیویورک اندرو کومو را امضاء کرده است یک لایحه اعطای مزایای مرگ به خانواده های افسران پلیس, بهداشت عمومی کارگران و سایر کارگران خط مقدم که کشته شده اند از coronavirus.

این لایحه به تصویب قانونگذاران ایالتی فراهم می کند یک مرگ تصادفی بهره مند است که بیشتر قابل توجهی از منظم مرگ بهره مند شوند که کارگران و خانواده های دریافت خواهید کرد. ده ها تن از افسران پلیس, بهداشت عمومی کارگران حمل و نقل کارگران و امدادگران فوت کرده اند از COVID-19 در ماه های پس از نیویورک تبدیل شد, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

در ضمن کومو گزارش داد که 67 نفر از COVID-19 در دولت در جمعه همان تعداد به پنج شنبه و شیب دار رها کردن از ارتفاع نیویورک شیوع در ماه آوریل زمانی که بیش از 700 نفر از مردم در حال مرگ از بیماری روزانه.

21:46 GMT – روسیه قصد دارد coronavirus واکسن آزمایش های بالینی در دو هفته: گزارش

دانشمندان روسی قصد شروع آزمایشات بالینی در عرض دو هفته در یک واکسن برای مبارزه با این رمان coronavirus وزیر بهداشت بیان شد که به تایید مقامات این کشور برای اولین بار ضد COVID-19 مخدر است.

“آزمون ها در راه هستند و ما قصد داریم برای شروع آزمایشات بالینی در طی دو هفته آینده” وزیر بهداشت میخائیل Murashko به نقل از به نقل از TASS news agency. او گفت: داوطلبان انتخاب شده برای شرکت در محاکمات است.

روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق گفت: وزارت بهداشت تا به حال تایید شده Avifavir برای درمان COVID-19.

این توسعه داده شد و بر اساس یک دارو شناخته شده بطور عنوان favipiravir.

RDIF گفت Avifavir ثابت کرده بسیار موثر در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در فاز اول آن آزمایش های بالینی. مرحله نهایی آزمایشات بالینی در راه است, با حضور 330 نفر از بيماران.

21:33 GMT – رومانی اوربن نقض خود coronavirus قوانین جریمه می پردازد

رومانیایی نخست وزیر لودویک اوربن پرداخت 3,000 lei ($690) خوب برای شکستن خود coronavirus محدودیت با پوشیدن یک ماسک صورت و کشیدن سیگار در داخل خانه اخبار استان آژانس Agerpres گفت.

یک تصویر که رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد اوربان در دفتر نشستن دور یک میز با چند تن از دیگر اعضای کابینه, سیگار کشیدن در حالی که هیچ یک از آنها عینک ماسک. ماسک خود را انداخته بودند روی میز.

در یک بیانیه اوربن اذعان نقض قوانین و گفت برخی از اعضای کابینه با حضور در دفتر کار خود پس از یک روز کار در مه 25, خود 57th تولد.

“نخست وزیر می داند که قوانین باید اطاعت شود توسط تمام شهروندان صرف نظر از موقعیت خود را. اگر این قانون را شکسته است پس از آن تحریم ها باید اجرا شود” آژانس به نقل از این بیانیه عنوان کرد و گفت.

21:04 GMT – بوتسوانا برای کمک به بازگرداندن شهروندان رشته در خارج از کشور

بوتسوانا کمک خواهد کرد که بازگرداندن شهروندان رشته در خارج از کشور توسط coronavirus ممنوعیت سفر با بیش از 100 علت برای رسیدن به جمعه از اتیوپی جمهور Mokgweetsi Masisi گفته است.

“به منظور کاهش گرفتاری های شهروندان ما در خارج از کشور که منفی نهفته گیر بیشتر دانش آموزان و کسانی که تحت تاثیر جهانی ممنوعیت سفر ما تصمیم گرفته اند برای کمک به آنها را با کمک های مالی به هر دو مقابله جایی که آنها هستند و یا آنها را به بازگشت به خانه” Masisi گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

Masisi گفت: دولت کمک کرده است تا 400 بازگشت از آفریقای جنوبی و کشورهای همسایه.

بوتسوانا ثبت کرده است فقط 35 coronavirus موارد و مرگ است.

20:35 GMT – آمریکا CDC گزارش در مجموع 1,737,950 coronavirus موارد مرگ و میر 102,785

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گزارش داد در مجموع 1,737,950 موارد جدید coronavirus افزایش 18,123 موارد از آن قبلی تعداد و گفت که تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 1,074 به 102,785.

CDC گزارش داد که شمارش از موارد از بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19 ناشی از کروناویروس جدید به 4 p. m. EDT در مه 29 در مقابل قبلی آن گزارش منتشر شده در روز جمعه.

19:56 GMT – Coronavirus موارد در آفریقای جنوبی تصویب 30,000 می گوید وزیر

تعداد coronavirus موارد در آفریقای جنوبی گذشته افزایش یافت 30,000 وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفته است.

آفریقای جنوبی گزارش 1,727 جدید, موارد مصرف تجمعی کل به 30,967. مرگ و میر افزایش 32 به 643.

19:16 GMT – آفریقای جنوبی اجازه می دهد تا داخلی سفر هوایی برای کسب و کار از ژوئن 1

آفریقای جنوبی اجازه خواهد داد داخلی سفر هوایی برای اهداف کسب و کار تنها از ژوئن 1 به عنوان کشور بیشتر برطرف coronavirus مستند مقررات حمل و نقل وزیر گفت.

این کشور شده است تا حد زیادی بسته پس از یک مستند در سراسر کشور آغاز شد و در اواخر ماه مارس است. آفریقای جنوبی گزارش کرده است 29,240 موارد جدید coronavirus با 611 مرگ و میر.

از ماه آینده در آفریقای اکثر صنعتی اقتصاد اجازه خواهد داد که اکثر بخش های اقتصادی از جمله معدن و ساخت و تولید به طور کامل از سرگیری عملیات و نیز اجازه فروش الکل اما برای مصرف خانگی.

“به عنوان کشور حرکت به سطح 3 با بیشتر صنایع از سرگیری عملیات آموزان, بازگشت به مدرسه بخش حمل و نقل باید پاسخگو برای فعال کردن تحرک هر دو کارگران و زبان آموزان” وزیر حمل و نقل Fikile Mbalula گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“در انجام این کار ما باید حفظ یک تعادل ظریف بین امکان تحرک و دستگیری گسترش ویروس.”

از سرگیری پروازهای داخلی خواهد شد نورد در سه مرحله با تنها چهار فرودگاه مجاز به باز تحت فاز یک, او اضافه شده است.

18:43 GMT – منحرف کردن سلاح های بودجه به تحقیقات برای جلوگیری از همه گیر بعدی پاپ می گوید

پاپ فرانسیس از سیاستمداران خواست برای منحرف کردن بودجه صرف سلاح برای تحقیقات به دیگری جلوگیری از همه گیر او به عنوان رهبری بزرگترین گردهمایی در واتیکان در نزدیک به سه ماه.

فرانسیس ریاست عمومی نماز با حدود 130 نفر از جمله بسیاری از به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

آنها دعا تسبیح در باغ واتیکان به عنوان ده ها هزار نفر از مردم در حدود 50 کاتولیک عالیات در سراسر جهان پیوست. یک صفحه نمایش بزرگ در باغ نشان داد, لینک های ویدئویی با حدود 25 مکان.

در بسته نماز فرانسیس گفت: رهبران ملی باید دور اندیش نگرش کمک به نیازمندان در حال حاضر و قرار دادن در جای خود دراز مدت اقتصادی و اجتماعی راه حل.

او دعا کرد که مدونا خواهد “touch (رهبران) وجدان به طوری که مبالغ زیادی صرف داشتن بیشتر تسلیحات و کامل آنها بود به جای مقصد برای حمایت از تحقیقات کافی برای جلوگیری از این فجایع در آینده”.

Pope Francis delivers the Christmas Day

پاپ فرانسیس ریاست عمومی نماز با حدود 130 نفر [فایل: یارا Nardi/رویترز]

18:11 GMT – هند اجازه می دهد تا بخشی از بازگشایی گسترش مستند در مناطق در معرض خطر

هند تمدید آن coronavirus مستند تا 30 ژوئن در مناطق در معرض خطر اما مجاز, رستوران ها, مراکز و ساختمان های مذهبی برای بازگشایی در جای دیگر از تاریخ 8 ژوئن با وجود یک رکورد تعداد موارد شناسایی شده در سراسر کشور.

صفحه اصلی وزارت دستور دولت های ایالتی و مقامات محلی برای شناسایی “مهار مناطق” یا مناطقی که باید تحت مستند به عنوان آنها همچنان به گزارش تعداد بالا از عفونت.

به دولت اجازه داده نوازی و بخش خرده فروشی و مکان عبادت برای باز کردن از ژوئن 8 و انتظار می رود مقامات برای اطمینان فیزیکی, فاصله, قوانین و مبهوت ساعت کسب و کار.

17:53 GMT – بلژیک شاهزاده تست مثبت برای coronavirus پس از حضور در تجمع در اسپانیا

برادرزاده پادشاه بلژیک Philippe, شاهزاده یواخیم دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از حضور در یک پارتی در اسپانیا است که زبان اسپانیایی رسانه ها گفت: شکست مستند قوانین به دلیل تعداد زیادی از مردم وجود دارد.

شاهزاده 28, آزمایش مثبت پس از حضور در این گردهمایی در جنوب شهر قرطبه در مه 26, یک سخنگوی کاخ سلطنتی بلژیک گفت.

این سخنگو گفت: کاخ نمی تواند تایید تعداد زیادی از مردم در حضور در این حزب است. کاخ گفت: یواخیم سفر به اسپانیا از بلژیک در مارس 24 برای کارآموزی و هنوز هم وجود دارد.

روزنامه ال پایس گفت: شاهزاده دهم در خط به بلژیک تاج و تخت, حضور حزب به همراه 26 نفر دیگر.

این امر می تواند نقض مستند قوانین در استان کوردوبا که در آن حداکثر تعداد افراد مجاز به ملاقات در حال حاضر 15.

17:35 GMT – انگلیس در یک بسیار خطرناک است لحظه ای در گیر می گوید سلامت رسمی

بریتانیا در یک بسیار خطرناک حاضر به عنوان آن شروع می شود به سهولت برخی از آن مستند اقدامات انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: هشدار است که مردم باید به دنبال دستورالعمل و “پارگی شلوار از آن”.

جاناتان ون-Tam گفت: روزانه coronavirus جلسه که مردم باید به “معقول و متناسب با این آزادی که ما کاملا می خواهید را به مردم چرا که ما نیاز به دیدن عزیزان”.

او گفت: نیاز “در واقع به دنبال هدایت نمی پارگی شلوار برای خروج از آن و رفتن نیست بیشتر از هدایت در واقع می گوید”.

17:16 GMT – انگلیسی, ورزش های رقابتی با توجه به ژوئن 1 راه اندازی مجدد

پس از نزدیک به سه ماه تعطیلی تمام ورزش های رقابتی در بریتانیا می توانند رزومه از ژوئن 1 در پشت درهای بسته ارائه شده شرایط سخت در حال ملاقات از دولت گفت:.

اولین و مهمترین رویداد زندگی می کنند انتظار می رود که این 2000 Guineas سهام نژاد اسب در نومرکت در ژوئن 6.

هیچ رقابتی در سطح بالای ورزش صورت گرفته در انگلیس از ماه مارس به این کشور می پردازد با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 38 ، 000 نفر در بریتانیا است.

در یک سند منتشر شده در سه شنبه توسط وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS), فرهنگ کار, Oliver Dowden برشمرد سخت معیار است که باید رعایت شود اجازه می دهد تا ورزشکاران نخبه و ورزشکاران حرفه ای را از سر گرفت.

“صبر به پایان رسیده است. زندگی انگلیسی ورزش به زودی پشت در در امن و با دقت در محیط های کنترل شده,” او گفت:.

“این هدایت را فراهم می کند امن چارچوب برای, ورزش برای از سرگیری مسابقات پشت درهای بسته. آن است که در حال حاضر به ورزش های فردی و به تایید آنها می توانید ملاقات این پروتکل ها و تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب برای آنها را به راه اندازی مجدد.”

17:10 به وقت تهران ایتالیا – سوابق 111 کروناویروس جدید, مرگ و میر, 416 موارد جدید

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا صعود توسط 111 در برابر 87 روز قبل از عمران سازمان حفاظت گفت: در حالی که روزانه از شمارش موارد جدید کاهش یافت و به 416 از 516 روز جمعه.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 در حال حاضر در 33,340 آژانس گفت: جایگاه سوم در جهان پس از آن ایالات متحده و بریتانیا.

تعداد موارد تایید شده به مقدار 232,664 ششم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده, روسیه, اسپانیا, انگلیس و برزیل.

16:50 GMT – انگلستان COVID-19 تایید تلفات توسط 215 به 38,376

انگلستان مرگ و میر از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش 215 به 38,376 دولت گفت.

16:35 GMT – اسپانیا coronavirus مرگ و میر تا چهار به 27,125

اسپانیا و مرگ و میر از این رمان coronavirus افزایش چهار تا 27,125 وزارت بهداشت گفت.

آن گفت: تعداد کل COVID-19 عفونت افزایش 664 روز شنبه به 239,228.

16:30 به وقت تهران – سریلانکا ترس جدید شیوع ویروس پس از مراسم تشییع جنازه معافیت حکومت نظامی

مقامات سریلانکا ترس تازه شیوع کروناویروس عفونت پس از هزاران نفر از عزاداران پرداخت و احترام خود را به بدنه محترم اتحادیه رهبر هجوم حکومت نظامی و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

جمعیت زیادی دیده می شد jostling برای خداحافظی به Arumugam Thondaman رهبر یک مزرعه چای اتحادیه و یک دولت وزیر.

55 سال از حمله قلبی درگذشت در روز سه شنبه است و با توجه به سوزانده شود در روز یکشنبه در Nuwara Eliya در این کشور چای-رشد ارتفاعات.

مقامات اعمال کرده بود تا 24 ساعت منع رفت و آمد در یک تلاش ناموفق برای متوقف کردن جمعیت از بازدید از Thondaman بدن.

بیانیه ای توسط یک گروه از دولت پزشکان هشدار داد در مراسم تشییع جنازه “می تواند به تضعیف اعتماد عمومی به اقدامات انجام شده تا کنون برای جلوگیری از گسترش ویروس و منجر به موج دوم”.

پزشکان ابراز “نارضایتی” بیش از مردم خداحافظی برای Thondaman در زمانی که مقامات بهداشت خواسته بود مردم را به محدود کردن مراسم شرکت کنندگان به اعضای خانواده.

16:10 GMT – مرکل نمی خواهد شرکت در اجلاس G7 در فرد اگر ما پیش می رود

آنگلا مرکل را شخصا شرکت در یک جلسه در آمریکا با رهبران جهان اقتصادهای بزرگ اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش می رود با آن, مگر اینکه این دوره از coronavirus گسترش تغییرات آن خود کرد.

پس از لغو این گروه از هفت قله در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 10-12 در کمپ دیوید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک هفته پیش بود که او دوباره با توجه به میزبانی یک جلسه در شخص از رهبران جهان به دلیل آن خواهد بود “نشانه ای بزرگ برای همه” از همه چیز به حالت عادی بازگشت در طول بیماری همه گیر.

بلافاصله پس از آن اعلام مرکل پیشنهاد او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تا ذهن خود را در مورد اینکه آیا برای حضور در شخص و یا از طریق ویدئو کنفرانس, اما دفتر او گفت: dpa news agency او در حال حاضر ساخته شده است یک تصمیم.

“از امروز با توجه به کلی همه گیر وضعیت او نمی تواند متعهد به شرکت در, شخص,” او گفت. آن اضافه شده است که صدراعظم ادامه خواهد داد برای نظارت بر coronavirus وضعیت در مورد همه چیز تغییر.

German Chancellor Angela Merkel briefs the media after a meeting with German federal state governors at the Chancellery in Berlin

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را گفت او ادامه خواهد داد برای نظارت بر coronavirus وضعیت در مورد همه چیز تغییر [فایل: Markus شرایبر/رویترز]

15:45 GMT – پاریسی برای پارک به عنوان مستند برطرف

پاریسی flocked به پارک ها و باغ ها به عنوان آنها بازگشایی در آفتابی, فرانسوی, سرمایه, یکی از آخرین مناطق فرانسه به سهولت محدودیت برای اولین بار پس از تقریبا 11 هفته از coronavirus مستند.

با بی حوصلگی نصب و درجه حرارت تا 28 درجه سانتیگراد (82 درجه فارنهایت) هوا در طول تعطیلات آخر هفته, مقامات آورده جلو پارک’ بازگشایی در ابتدا برنامه ریزی شده برای تاریخ 2 ژوئن.

“در گذشته ما هستیم” گفت: آن یک Parisienne ایستاده در نزدیکی دروازه های 400 ساله در باغ لوکزامبورگ در این شهر در سمت چپ بانک به زودی پس از آنها بازگشایی شد. “این احساس منتشر شده از یک نوع زندان است.”

شهردار پاریس Anne Hidalgo است تحت فشار دولت برای بازگشایی پارک پس از ملی مستند بود کاسته on May 11. هیدلگو ایستاده است برای انتخاب مجدد در ماه آینده.

Eve of the gradual lifting of lockdown restrictions during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Paris

شهردار پاریس Anne Hidalgo است تحت فشار دولت برای بازگشایی پارک پس از ملی مستند کاسته شد در مارس 11 [فایل: چارلز Platiau/رویترز]

15:10 GMT – قطر رکورد بیشترین افزایش روزانه در COVID19 موارد

قطر, وزارت بهداشت اعلام کرد: ثبت نام از 2,355 جدید تایید coronavirus موارد بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مثبت COVID-19 موارد به 55,262.

دوحه را اعلام هر گونه مرگ و میر, اما 36 نفر در این کشور تا کنون جان از coronavirus.

14:50 به وقت تهران – سومین دانشمند انگلیسی هشدار بیش از عجله بلند مستند

یک سوم از اعضای علمی مشاوره به دولت بریتانیا هشدار داده است که آن را بیش از حد به زودی برای بلند کردن COVID-19 مستند به دلیل آزمون و ردیابی سیستم هنوز به طور کامل عملیاتی است.

پروفسور پیتر Horby رئیس جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی (NERVTAG) و عضو هیئت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: انگلیس نمی تواند به استطاعت از دست دادن کنترل ویروس.

“ما واقعا نمی توانید به بازگشت به یک وضعیت که در آن ما باید تعداد موارد و مرگ و میر ما در گذشته گفت:” رادیو بی بی سی اضافه کرد که یک آزمون ردیابی و جداسازی سیستم مورد نیاز را در محل. “همانطور که می دانیم آن را هنوز به طور کامل عملیاتی به طوری که است که در آن خطر نهفته است” او گفت:.

14:20 به وقت تهران – فیلیپین تایید هشت بیشتر coronavirus مرگ و میر 590 موارد جدید

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش هشت اضافی مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus و 590 عفونت های جدید.

در بولتن وزارت گفت: تعداد مرگ و میر را افزایش داده اند به 950 در حالی که مورد تأیید رسیده اند 17,224. آن اضافه شده است که 88 بیشتر بیماران بهبود آوردن مجموع بهبود به 3,808.

——–

سلام این Arwa ابراهیم در دوحه قطر در نظر گرفتن بیش از پوشش coronavirus همه گیر از من همکار ویرجینیا Pietromarchi.

13:00 GMT – اتحادیه اروپا خواستار ما را به تجدید نظر در قطع رحم با چه کسی

اتحادیه اروپا از سوی آمریکا به “تجدید نظر” تصمیم خود برای قطع روابط با این که بیش از سلامت سازمان و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک بیانیه مشترک اتحادیه اروپا در امور خارجه و رئیس جوزپ Borrell و Europan رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفت: “این که نیاز به ادامه قادر منجر به واکنش بین المللی به بیماری های همه گیر فعلی و آینده”.

آن اضافه شده است که “همکاری و همبستگی جهانی از طریق تلاش همه جانبه تنها موثر و ماندگار راههای برای پیروزی در این نبرد جهان مواجه است.”

12:35 GMT – چین جلالی بدن می گوید واکسن می تواند آماده قبل از 2021

چینی-ساخته شده coronavirus واکسن می تواند آماده شود تا پایان سال جاری دولت چین متعلق به دارایی های نظارت و اجرایی کمیسیون گفت: در پست های رسانه های اجتماعی.

بیش از 2,000 مردم گرفته اند در واکسن آزمایش های توسعه یافته توسط ووهان موسسه از محصولات بیولوژیکی و موسسه پکن محصولات بیولوژیکی. این واکسن را وارد فاز دوم کارآزمایی بالینی.

موسسه پکن بیولوژیکی محصولات خط تولید خواهد شد که سالانه ظرفیت تولید 100 میلیون تا 120 میلیون دوز با توجه به پیام ارسال شده در WeChat.

11:47 GMT – همین حالا با ما رفتار مانند یک مستعمره مبتلا به جذام’: ایتالیا FM

ایتالیا با وزیر خارجه Luigi di Maio شدت انتقاد کرد در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا کاهش coronavirus محدودیت پس از تصمیم به نگه داشتن مرزهای خود را بسته به ایتالیایی بازدید کنندگان است.

“اگر کسی فکر می کند آنها می توانند درمان ما مانند یک مستعمره مبتلا به جذام و سپس آنها باید بدانند که ما نه برای آن” di Maio نوشت: در Facebook اضافه کرد که خارجی ها از آمدن به ایتالیا را دریافت استقبال گرم در این تابستان.

اتحادیه اروپا خواستار پایان دادن به مستند به عنوان صنعت گردشگری فروپاشی

Di Maio نیست نام یک کشور اما بیهوده گویی خود را پس از یونان گفت: این امر بازگشایی مرزهای آن به شهروندان از 29 کشور در ژوئن 15 – اما نه به افرادی که از کشورهای در برخورد با کروناویروس همه گیر از جمله ایتالیا و اسپانیا و انگلستان است.

به نوبه خود ایتالیا را بازگشایی آن مرزهای ملی در ژوئن 3 در تلاش برای احیای کلیدی بخش گردشگری که به مقدار 13 درصد از اقتصاد آن است.

11:15 GMT – پروازهای داخلی به سر در ترکیه

دولت ترکیه اعلام کرده است که پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد شد در ژوئن 1, گرفتن یک گام بیشتر به سمت پست-coronavirus نرمال.

اخبار اعلام شد حمل و نقل و زیرساخت های وزیر Adil Karaismailoglu که اضافه شده است که اولین پرواز از استانبول به شهرهای بزرگ آنکارا, ازمیر, آنتالیا, و استان ترابزون. پرواز به شهرهای دیگر خواهد شد به تدریج ،

ترکیه تا کنون ثبت شده 162,120 تایید coronavirus موارد 10th بالاترین شمارش در سطح جهان و بیش از 4,400 مربوط به مرگ و میر.

10:20 به وقت تهران – رواندا با استفاده از ربات ها برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس

رواندا مستقر روبات ها برای انجام وظایف پزشکی مانند اندازه گیری درجه حرارت و نظارت بر بیماران برای کاهش تماس بین بیماران مبتلا به COVID-19 و کارکنان بهداشت و درمان.

سه روبات که اهدا شده توسط برنامه توسعه سازمان ملل هستند عامل در Kanyinya COVID-19 مرکز درمان در نزدیکی رواندا سرمایه کیگالی.

High-tech robots developed by Zora Bots, a Belgium-based company, and donated by the United Nations Development Program (UNDP) are seen during a demonstration at the Kanyinya

بالا روبات با تکنولوژی توسعه یافته توسط Zora رباتها بلژیک-شرکت بر اساس دیده می شود در طول یک تظاهرات در Kanyinya مرکز درمان است که درمان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماران در کیگالی رواندا [کلمنت Uwiringiyimana/رویترز]

“آن نیست حذف وظایف پزشکان قرار است به انجام آن فقط مکمل تلاش های خود را,” فرانسین Umutesi بهداشت و درمان فن آوری عملیات متخصص در وزارت بهداشت گفت: خبرگزاری رویترز.

رواندا در حال حاضر با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل خون و اجرای محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19.

09:35 به وقت تهران – ‘نبرد طولانی’ در انتظار هند آن را به عنوان گزارش رکورد پرش در موارد

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: هند با آن مواجه است یک “نبرد طولانی” پیش رو در برابر این بیماری همه گیر به عنوان کشور, گزارش, جدید, روزانه, رکورد اضافی coronavirus عفونت.

“کشور ما (است) محاصره با مشکلات گسترده ای در میان جمعیت و منابع محدود” مودی گفت: در نامه ای سرگشاده مارک خود را در سال اول به دوم خود دستور.

نخست وزیر همچنین اذعان کارگران و کارگران مهاجر تا به حال “العاده ای دستخوش درد و رنج” با توجه به کروناویروس محدودیت.

نظرات در آمد که در هند گزارش 7,964 جدید کروناویروس موارد تا 24 ساعت بالا آوردن تعداد کل عفونت به 174,020. نزدیک به 5000 نفر فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس.

صفحه اصلی وزارت رسمی این گزارش گفت: دولت می تواند گسترش مستند فراتر از مه 31, بدون توضیح در جزئیات بیشتر.

Sanjay Meriya, 30, also known as the Spindoctor, wearing a protective gear checks temperature of a woman in a temporary health center where he coaches slum dwellers on the precautions

یک پزشک کنترل دما از یک زن در موقت مرکز بهداشت که در آن او مربیان زاغه نشينان در اقدامات آنها باید برای جلوگیری از آلوده شدن با کروناویروس در بمبئی هند [Hemanshi Kamani/رویترز]

08:51 GMT – آخرین آمار و ارقام:

مالزی: 7,762 موارد (+30), 115 مرگ و میر

اندونزی: 25,773 موارد (+557), 1,573 مرگ و میر (+53)

روسیه: 396,575 موارد (+8,952), 4,555 مرگ و میر (+181)

سنگاپور: 34,366 موارد (+506), 23 میر

تایلند: 3,077 موارد (+1), 57, مرگ و میر

کره جنوبی: 11,441 موارد (+39), 269 مرگ و میر

08:27 GMT – هشدار آلمان به بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تقسیم که از

آلمانی, وزیر بهداشت به, انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خاتمه ما را به ارتباط با کسانی که خواستار حرکت “ناامید کننده واکنش های بین المللی به سلامت”.

در توییتر پست ینس Spahn گفت: سازمان بهداشت جهانی “نیاز به اصلاحات” اگر از آن است که “به هر گونه تفاوت در آینده” نامیده می شود و در اتحادیه اروپا به “نگاهی به نقش رهبری و تعامل بیشتر مالی”.

07:52 به وقت تهران – ابوظبی-تولید ناخالص داخلی به قرارداد با 7.5 درصد: شاخص S&P

S&P رتبه جهانی گفت: ابوظبی رشد اقتصادی است که انتظار می رود قرارداد با 7.5 درصد در این سال به دلیل کاهش تولید نفت با توجه به اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مالی کسری بودجه از نفت خیز دولت به افزایش حدود 12 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال از 0.3 درصد در سال 2019 به اعتبار آژانس برآورد شده است.

07:31 GMT – علمی مشاوران هشدار می دهند آن است که بیش از حد به زودی برای بلند کردن, انگلستان, مستند

Coronavirus هنوز در حال گسترش بیش از حد سریع در انگلستان به بالابر محدود کردن اقدامات سه علمی مشاوران به دولت بریتانیا گفت: با یک توصیف این حرکت به عنوان یک تصمیم سیاسی.

نظرات آمده به انگلستان شروع به کمی سهولت مستند از روز دوشنبه در گروه های شش نفر اجازه ملاقات در خارج و مدارس ابتدایی بازگشایی به برخی گروه های سال.

جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست و عضو بریتانیا علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: “COVID-19 گسترش بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان است.”

“TTI (آزمون ردیابی منزوی) باید در محل کار به طور کامل قادر به خرید و فروش هر گونه افزایش بلافاصله محلی, پاسخگو, نتایج سریع & عفونت نرخ باید پایین تر است. و اعتماد او گفت:” در توییتر.

او حکیم همکار جان ادموندز از دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت که “ما در حال گرفتن برخی از خطر در اینجا” با “تست” تست و ردیابی, سیستم توصیف آن به عنوان یک تصمیم سیاسی.

یک سوم از اعضای حکیم و رئیس جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشاوره استاد پیتر Horby گفت: انگلیس نمی تواند به استطاعت از دست دادن کنترل ویروس.

06:52 GMT – تایوان تصویب جلعاد را remdesivir برای درمان COVID-19

تایوان در دولت را تایید کرده است remdesivir, Gilead Sciences’ بالقوه COVID-19 درمان مواد مخدر است.

تایوان مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی گفت: تایوان مواد غذایی و دارو به حساب در زمان “واقعیت این است که اثربخشی و ایمنی از remdesivir پشتیبانی شده توسط شواهد اولیه” و استفاده از آن است که تایید شده توسط کشورهای دیگر است.

آمریکا تنظیم کننده تایید دارو در این ماه به صورت اضطراری استفاده کنید. ژاپن و انگلستان نیز پاک دارو برای استفاده از نقل مکان کرد و شروع به تهیه آن برای بیماران.

مستقر در کالیفرنیا جلعاد گفت: آن اهدا خواهد شد 1.5 میلیون دوز از remdesivir به اندازه کافی برای درمان حداقل 140,000 بیماران جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر.

06:25 GMT – ازبکستان گسترش محدودیت اما برخی از محدودیت ها برطرف

در حالی که ازبکستان تمدید اقدامات برای محدود کردن گسترش coronavirus تا ژوئن 15, آن نیز کاسته برخی از محدودیت ها از جمله از سرگیری گردشگری داخلی و بازی فوتبال.

مقامات تقسیم کشور به “سبز” و “زرد” و “قرمز” مناطق بر اساس نرخ تازه شناسایی شده عفونت. فعالیت را به تدریج از سر بسته به مناطق آنها سقوط.

در منطقه سبز و کسب و کار از جمله کودکان را در تابستان اردوگاه های تفریحی و ورزشی مراکز شروع به کار خواهد کرد و مردم را مجاز به برگزاری مراسم عروسی و دیگر مراسم سنتی تا 30 مهمان شروع از 1 ژوئن.

آسیای مرکزی پرجمعیت ترین کشور از 34 میلیون که از سر داخلی پروازهای هوایی و ریلی در این ماه گفت: فوتبال داخلی لیگ خواهد, رزومه, بدون تماشاگران از تاریخ 5 ژوئن.

05:47 GMT – دادگاه عالی آمریکا با رد کلیساها’ چالش در برابر کالیفرنیا مستند قوانین

دادگاه عالی ایالات متحده را رد کرده است یک چالش توسط یک گروه از کلیساها برای جلوگیری از مستند قوانین در ایالت کالیفرنیا است.

جدید اقدامات محدود کننده صادر شده در این هفته محدود حضور به 25 درصد از ظرفیت سازی و یا 100 نفر است.

نه قضات تقسیم 5-4 در رد یک پیشنهاد جنوبی خلیج United Pentecostal Church در چولا ویستا برای جلوگیری قوانین صادر شده توسط فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom.

سلام این ویرجینیا Pietromarchi در دوحه قطر مصرف بیش از پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس از همکار من Zaheena رشید.


04:21 GMT – سنگاپور برای از سرگیری پروازها به شش شهرستانها در چین

یک “خط سریع” برای کسب و کار و “ضروری” سفر بین سنگاپور و چین باز خواهد شد در هفته آینده اجازه می دهد برخی از پروازها به سر بین دو کشور پس از چهار ماه وقفه.

سنگاپور وزارت امور خارجه گفت: سفر را در ابتدا رزومه بین سنگاپور و شش شهرستانها و مناطق از جمله شانگهای و گوانگ.

وزارت گفت: سنگاپور معتقد است که “پیشگیری و کنترل COVID-19 و اقتصادی و اجتماعی بهبود” در هر دو به “وارد مرحله جدیدی شد”.

03:26 GMT – صدها نفر از کارگران بازگشت به چین

برخی از 400 آلمانی مدیران و کارگران و اعضای خانواده را آغاز کرده اند که بازگشت به چین روی پروازهای چارتر.

یک جفت از پرواز از فرانکفورت به کسب و کار چینی هاب تیانجین و شانگهای شد, سازمان های آلمان اتاق بازرگانی در چین در همکاری با ماموریت های دیپلماتیک آلمان و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا و در حال اول بازگشت پروازها از اروپا به چین برای اتباع خارجی.

چین تا حد زیادی ممنوع همه خارجی ها از ورود به کشور به دلیل شیوع کروناویروس.

اولین پرواز با 200 مسافر بود که با توجه به رسیدن مدت کوتاهی قبل از ظهر روز شنبه در تیانجین یک شهر بندری در شرق پایتخت پکن است. دومین پرواز بود و انتظار می رود برای رسیدن به در شانگهای حدود ظهر روز شنبه, ژوئن 4.

03:08 GMT – دو حافظ صلح سازمان ملل متحد مرگ از coronavirus

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ, دبیر کل سازمان ملل متحد اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از دو حافظ صلح سازمان ملل متحد از COVID-19.

هر دو حافظ صلح بودند خدمت در مالی او گفت: “ستایش “خدمات و فداکاری و از خود گذشتگی” از بیش از 95,000 مردان و زنان خدمت در سازمان ملل در 13 ماموریت حفظ صلح در سراسر جهان است.

با توجه به حفاظت از صلح سازمان ملل بخش وجود داشته است 137 تایید موارد COVID-19 در سازمان ملل در عملیات حفظ صلح با بیشترین تعداد تا کنون – 90 موارد – در مالی. مرگ برای اولین بار از این ویروس در میان نیروهای حافظ صلح.

02:55 GMT – چین گزارش چهار مورد جدید

چین گزارش چهار مورد تأیید از coronavirus همه آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر.

فقط 63 نفر باقی مانده در درمان و دیگر 401 تحت انزوا و نظارت برای نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا تست مثبت آن را بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,999 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر ووهان.

Coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Beijing

مردم منتظر نشسته در خارج از یک رستوران محبوب پس از شیوع کروناویروس در پکن, چین, on May 29, 2020 [توماس پیتر/ رویترز]

01:36 GMT – دوازده مهاجران تست مثبت در مکزیک پناهگاه

دوازده پناهجو از آزمایش مثبت برای coronavirus در یک دولت-اجرای سرپناه در مرز مکزیک شهر سیوداد خوارز, مکزیک کار وزارت گفت.

بیماران جدا شده اند که برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس در Leona Vicario مرکز که در خانه های 337 مردم این وزارتخانه گفت.

سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا که همسایگان ما در شهر ال پاسو در تگزاس دریافت کرده است هزاران نفر از مهاجران تحت یک مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست دولت می فرستد که ما پناهجویان به مکزیک به انتظار نتایج از موارد خود را.

01:05 GMT – برزیل تلفات بازدید 27,878 surpassing سخت-آمار اسپانیا

برزیل coronavirus مرگ رسیده اند در مجموع 27,878 بیش تلفات از آمار اسپانیا و ساخت آن کشور با پنجم-بیشترین تعداد مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: برزیل دیدم 1,124 مرگ و میر در 24 ساعت. آن را نیز تا به حال یک رکورد تعداد موارد جدید – 26,928 در یک روز – آوردن تعداد کل عفونت به 465,166.

تا پایان روز شنبه, اسپانیا ضبط کرده 27,121 مرگ با ویروس مرگ و میر وجود دارد به سرعت در حال کاهش است. برزیل به زودی می تواند به پیش افتادن از فرانسه که دیده است 28,714 مرگ و میر.

“وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی” در هنگام شیوع بیماری را به اوج وزارت بهداشت گفت و کارشناسان می گویند تعداد موارد در برزیل می تواند 15 برابر بالاتر از تایید رقم از آنجا که شده است وجود ندارد و گسترده تست.

00:55 GMT – مرکل را رد تهمت دعوت برای حضور در اجلاس G7: گزارش

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تبدیل کردن آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دعوت به شرکت در یک پیش بینی G7 در نشست ما با توجه به سیاست.

“صدراعظم فدرال با تشکر از رئیس جمهور تهمت خود را برای دعوت به اجلاس G7 در پایان ماه ژوئن در واشنگتن است. از امروز با توجه به کلی همه گیر وضعیت او نمی تواند به توافق شخصی او مشارکت, برای سفر به واشنگتن” در این گزارش به نقل از سخنگوی دولت آلمان Steffen Seibert عنوان کرد و گفت.

“او البته در ادامه به نظارت بر توسعه همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که وجود دارد خواهد بود “هیچ بیشتر مثال از بازگشایی” از برگزاری اجلاس G7 در ایالات متحده در پایان ماه ژوئن به کاخ سفید روز سه شنبه گفت:.

00:21 GMT – شیلی پرو امن خطوط اعتباری از صندوق بین المللی پول

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مورد تایید دو سال $24bn خط اعتباری برای شیلی به عنوان کشور جنگ coronavirus بیماری همه گیر. این حرکت در می آید یک روز پس از تایید صندوق بین المللی پول یک $11bn خط اعتباری برای پرو.

انعطاف پذیر خط اعتباری (FCL) یک تجدید پذیر ساز و کمک های مالی اعطا شده به کشور با اقتصادی قوی سیاست سوابق و شیلی تنها پنجم کشور را به یک دریافت خواهید کرد. همراه با پرو مکزیک و کلمبیا در حال حاضر FCLs در محل.

Kristalina Georgieva صندوق بین المللی پول مدیر عامل گفت: backstop باید کمک به افزایش اعتماد به نفس بازار و شیلی در نظر دارد برای درمان این خط اعتباری به عنوان “احتیاطی و موقت” و خروج از backstop پس از 24 ماه.

پرو نیز می بیند این برنامه به عنوان احتیاطی و در نظر خروج از یک بار بحران گذشته است و “بیمه ارائه شده توسط یک FCL تنظیم خواهد دیگر لازم خواهد بود”.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز 29 مه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>