UConn قتل مظنون در مریلند پس از تعقیب و

پیتر مانفردونیا گرفته اند ممکن است یک تاکسی برای, مریلند, پلیس گفت:.

دانشگاه کانکتیکات, دانش آموز که متهم به کشته شدن دو نفر و مجروح شدن یک سوم شد و به زندان برده شد در مریلند شنبه شب پلیس گفت:.

کانکتیکات پلیس ایالتی گفت: پیتر مانفردونیا و 23 ساله را بازداشت گرفته شده در هیگرزتاون مریلند و هیچ آسیب وجود دارد به اجرای قانون و یا مانفردونیا با وجود مقامات گفته بود که به شدت مسلح.

“ما می دانیم که این گمان را عدالت” Connecticut State Police سپاهی کلاس اول کریستین Jeltema گفت: شنبه شب. “این مهم است که برای قربانیان قربانی خانواده است.”

Jeltema گفت: مقامات قادر به دستگیری مانفردونیا در بخش بزرگی از رسانه های اجتماعی و فن آوری “قدیمی از مد افتاده خوب کار پلیس است.”

مانفردونیا می تواند رو به ایالتی یا فدرال اتهامات خواهد شد که تصمیم گرفتیم در روزهای آینده او گفت: جمعه شب پس از بازداشت.

پنسیلوانیا پلیس گفت: مانفردونیا کشف شد در یک ایستگاه گاز در چمبرسبورگ صبح روز سه شنبه همراه با یک ماشین به سرقت رفته است که دیده می شد در مانفردونیا آخرین محل شناخته شده. افسران منتشر شد فیلم های نظارت است که این گزارش نشان داد مانفردونیا داخل ایستگاه گاز در فروشگاه عینک یک maroon پیراهن آبی قنتد, ژاکت, کلاه, شورت و کفش قرمز.

او گفته در زمان بارگذاری کابین از فروشگاه به Hagerstown حدود 25 مایل دور, پلیس گفت:. مانفردونیا است می خواستم در ارتباط با قتل دو مرد در کانکتیکات.

“اگر دیده می شود نه روش. او در نظر گرفته شده است مسلح و خطرناک است. 911 تماس بگیرید بلافاصله” ایالتی پنسیلوانیا پلیس در بیانیه ای گفت.

تحقیقات آغاز شد و روز جمعه گذشته و درگیر محققان از چهار ایالت و FBI تا کنون. مانفردونیا ارشد به اتهام حمله دو مرد در Willington, کانکتیکات, قتل تئودور Demers, 62, و زخمی به ناشناس دوم قربانی به گفته پلیس.

روز یکشنبه او گفته تاخت و تاز یک Willington خانه به سرقت برده و تپانچه و اسلحه و یک کامیون پلیس گفت:. مانفردونیا گفته سوار به دربی, کانکتیکات, که در آن او گفته کشته آشنایی Nicholas J. Eisele, 23, در داخل خانه اش ربوده شده دیگر ساکن یک ماشین به سرقت برده و فرار کرد, به گفته پلیس.

ربوده قربانی پیدا شد بعد یکشنبه آسیبی در پترسون نیوجرسی و شناسایی مانفردونیا به عنوان او را انتخاب کردند. او سپس در زمان بارگذاری به یک ایست سترودسبورگ پنسیلوانیا خارج و ناپدید شد پشت فروشگاه.

روز دوشنبه پلیس گزارش داد که یک SUV در نزدیکی خارج شده و به سرقت رفته بود دوشنبه و همان خودرو کشف شد در نزدیکی چمبرسبورگ ایستگاه گاز روز سه شنبه.

مایکل Dolan این مانفردونیا خانواده وکیل به خبرنگاران گفت: گمان تا به حال سابقه بیماری روانی بود و خواست او را به نوبه خود تسلیم شدن به پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>