Uber سهام تبدیل بالاتر در باریک تر از حد انتظار از دست دادن

Uber Technologies, Inc. سهام نیز با کاهش 5% و سپس 2% افزایش یافت پنج شنبه پس از شرکت در گزارش باریک تر از حد انتظار و از دست دادن سه ماهه چهارم درآمد تا حد زیادی در خط با وال استریت بود.

زیان ادامه داد: به کوه برای بارگذاری UBER +0.76%, که گزارش درآمد حاصل از $4.07 میلیارد دلار در راستای انتظارات $4.07 میلیارد از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

همچنین نگاه کنید به: Uber پیش درآمد: یکی دیگر از از دست دادن بزرگ است که انتظار می رود, اما تا هزینه-برش

سوار-نقطه خدمات گفت: آن را از دست داد $1.1 میلیارد دلار و 64 سنت در هر سهم در مقایسه با FactSet برآورد از دست دادن و 68 سنت در هر سهم. با آخرین آن پول-از دست دادن سه ماهه بارگذاری دهکدهای از دست داد حدود 8.5 میلیارد دلار پس از آن ممکن است 2019 ارائه عمومی اولیه.

“2019 شد و یک سال تحول برای بارگذاری و من احساس خشنودی توسط ما پیشرفت پیوسته ارائه در برابر تعهدات ما به سهامداران ما در راه ما را به سودآوری” Uber اجرایی دارا Khosrowshahi در بیانیه ای گفت: پس از اعلام درآمد.

ناخالص رزرو یک کلید گیری کلی کسب و کار شرکت رشد 28 ٪ در سال بیش از سال به $18.1 میلیارد دلار در سه ماهه. یکی دیگر از شاخص های ماهانه فعال پلت فرم مصرف کنندگان رسید 22 درصد به 111 میلیون.

این شرکت شده است کاهش هزینه ها-آیا از طریق بیش از 1000 شغل در سه دور اخیر به فروش مواد غذایی-خدمات تحویل در هند به Zomato برای 9.9 درصد سهام — در تهاجمی پیشنهاد برای رسیدن به پول. Khosrowshahi قول داده است برای رسیدن به Ebitda تنظیم سودآوری در سال 2021.

Uber سهام سقوط کرده 11 درصد از شرکت رفت و در مارس 10, 2019 در مقایسه با سود 16 درصد به صورت گسترده تر S&P 500 SPX +0.33% .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>