امارات متحده عربی اتحاد باعث می شود برای اولین بار شناخته شده پرواز به اسرائیل

یک Etihad Airways هواپیما از پایتخت امارات متحده عربی به اسرائیل در روز سه شنبه برای تحویل coronavirus کمک به فلسطینی ها شرکت هواپیمایی گفت: به مناسبت اول شناخته مستقیم پرواز تجاری بین دو کشور است.

پرواز صورت گرفت با وجود درهم داشتن هیچ رسمی روابط دیپلماتیک با اسرائیل در حالی که وجود دارد هیچ پرواز تجاری بین دو کشور می باشد.

بیشتر:

اما آن را نشانه باز لحظه ای از همکاری بین دو کشور پس از سال ها از شایعه بازگشت به کانال گفتگو بین آنها بیش متقابل دشمنی نسبت به رقیب منطقه ای ایران است.

در گذشته خصوصی و دیپلماتیک هواپیما اغلب مجبور به سفر به یک کشور سوم قبل از رفتن بر روی اسرائیل است.

اتحاد دولت متعلق به مسافت طولانی حامل تایید کرد که آن را فرستاده بود یک پرواز جمعه به تل آویو را به فرودگاه بن گوریون.

200516161811707

“هواپیمایی اتحاد عمل اختصاصی انسانی محموله پرواز از ابوظبی به تل آویو در 19 مارس به ارائه تجهیزات پزشکی به فلسطینی ها” شرکت هواپیمایی آسوشیتدپرس گفت news agency.

امارات دولت فراهم نیست فوری دهید.

ویدئوها نشان داد خدمه در فرودگاه بن گوریون خاموش-بارگذاری پشته از جعبه های مقوایی با آگهی ها بیش از آنها را خواندن: “امارات متحده عربی کمک: برای فلسطین برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19).”

سازمان ملل متحد گفت: آن هماهنگ 14-تن حمل و نقل “فوری لوازم پزشکی” از امارات متحده عربی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در سرزمین های فلسطینی با توجه به بیانیه ای از سازمان ملل متحد هماهنگ کننده ویژه روند صلح خاورمیانه (UNSCO).

“این کمک ها شامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و تجهیزات پزشکی. مهمترین آن شامل 10 دستگاه تهویه مصنوعی هستند که بشدت مورد نیاز” در این بیانیه اضافه شده است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این 14 تن از کمک های منتقل شدند در روز شنبه آرسنال باری پرواز. آرسنال ذکر نشده بود در UNSCO بیانیه.

مقامات فلسطینی در کرانه ساخته شده هیچ اظهار نظر فوری. مقامات بهداشت در نوار غزه که توسط جنبش حماس گفت: آنها تا به حال هیچ دانش از هر گونه کمک های حمل و نقل برای غزه از ابوظبی.

اسرائیل گفت: پرواز خواهد بود ارائه کمک های انسان دوستانه ارائه شده توسط امارات متحده عربی به فلسطینی ها و پرواز باری بود که هماهنگ با دولت اسرائیل. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت موضوع است.

نه غزه و نه غرب بانک خود فرودگاه معنی ترین محموله محدود برای فلسطین باید وارد کنید از طریق اسرائیل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>