درهم مسائل عامل مجوز برای جهان عرب نیروگاه

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) صادر عامل مجوز برای اولین راکتور در جهان عرب اولین نیروگاه هسته ای هموار کردن راه برای آن را به شروع به تولید بعد از این سال.

این Barakah نیروگاه هسته ای در ابوظبی است که ساخته شده توسط کره برق شرکت (KEPCO) در اصل به علت باز در سال 2017, اما راه اندازی اولین راکتور شده است با تاخیر چندین بار.

بیشتر:

مجوز اعطا شده به گیاه اپراتور Nawah شرکت انرژی خواهد بود به مدت 60 سال Hamad al-Kaabi, معاون رئیس فدرال قدرت برای تنظیم هسته ای (FANR) گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

Nawah هم اکنون می توانید شروع به آماده شدن برای عملیات تجاری به عنوان آزمایش را برای چند ماه گذشته al-Kaabi گفت.
هنگامی که به پایان رسید Barakah خواهد شد که چهار راکتور با ظرفیت کل از 5600 مگاوات است.

“امروز نشانه یک فصل جدید در سفر ما برای توسعه صلح آمیز انرژی هسته ای با صدور عامل مجوز برای اولین [واحد] Barakah گیاه” ابوظبی, ولیعهد شیخ محمد بن زاید نوشت: در حساب رسمی توییتر.

200117180846816

Al-Kaabi گفت: ساخت دومین راکتور 95 درصد رسید و این FANR را آغاز کرده است به دنبال یک عامل مجوز برای آن است.

به Christer Viktorsson مدیر کل FANR گفت: این مجوز اجازه می دهد Nawah شروع به بارگذاری سوخت هسته ای به راکتور که می تواند بین دو تا سه هفته.

پس از آن اپراتور خواهد نیاز به انجام آزمایشات و می توانید شروع اولیه قدرت تولید ماه مه یا ژوئن این سال است. رسیدن به اولین راکتور را پر ظرفیت تولید را بین هشت تا 12 ماه اگر تمام آزمون ها رفت و او اضافه شده است.

منطقه ای نگرانی

ماه گذشته دولت خبرگزاری WAM گزارش عملیاتی آمادگی ارزیابی انجام شده توسط آتلانتا مرکز انجمن جهانی هسته ای اپراتورها به این نتیجه رسیدند که برای اولین بار از چهار برنامه ریزی شده راکتورهای بود مناسب برای راه اندازی فاز.

امارات متحده عربی تنها کشوری است که خریداری کرده KEPCO راکتور.

ابراز نگرانی سخنگوی وزارت امور خارجه گزارش با ارسال نامه ای در ماه مارس به آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت رادیواکتیو پر از اتفاقی تخلیه می تواند به پایتخت آن دوحه و تابش نشت می تواند آسیب خلیج فارس را تامین آب است.

امارات متحده عربی اصرار دارد خود را قدرت هسته ای برنامه شفاف و امن و تنها در نظر گرفته شده برای استفاده غیرنظامی.

قطر در حال حاضر تحت یک ادامه دیپلماتیک تجارت و حمل و نقل محاصره توسط امارات متحده عربی و عربستان سعودی و مصر بیش از اتهامات که دوحه پشتیبانی از “تروریسم” و بیش از حد نزدیک به ایران است. قطر را رد کرد و چنین ادعا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>