درهم توقف تمام پروازهای ایران بیش از شیوع کروناویروس

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از ایران برای حداقل یک هفته بیش از شیوع کروناویروس جدید پس از آن اعلام شد در سراسر خاورمیانه سازمان ملل از جمهوری اسلامی است.

امارات متحده عربی به مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد باقی می ماند یک کلید بین المللی چابهار برای ایران 80 میلیون نفر است.

بیشتر:

امارات متحده عربی عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اعلام روز سه شنبه از طریق این کشور دولتی وام news agency, فقط ساعت پس از فرودگاه بین المللی دبی, این شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی گفت: وجود خواهد داشت محدودیت در پروازها وجود دارد.

“همه بار و مسافر هواپیما سفر به و از ایران متوقف خواهد شد برای یک دوره یک هفته می تواند برای گسترش” قدرت گفت.

“این تصمیم یک اقدام احتیاطی انجام شده توسط امارات متحده عربی برای اطمینان از نظارت دقیق و پیشگیری از گسترش جدید کروناویروس.”

امارات دولت متعلق به حامل مستقر در دبی پرواز روزانه به تهران. آن کم هزینه, خواهر, خطوط هوایی FlyDubai پرواز به چند شهر ایران به عنوان نشانی از شارجه مبتنی بر کم هزینه حامل هوایی سعودی است.

موارد جدید

اعلام کرد: بحرین گفت: این امر تعلیق همه پروازهای دبی و شارجه یک کشور همسایه امارات متحده عربی امارات است که به هوا سعودی برای 48 ساعت.

200225003320810

بحرین وزارت بهداشت در روز سه شنبه افزایش تعداد موارد آلوده از ویروس جدید به هشت گفت: تمام سفر کرده بود از ایران از طریق دبی. چهار نفر از آنها شناسایی شده اند به عنوان اتباع عربستان.

موارد تایید شد به محض ورود به بحرین در طول نمایش در فرودگاه و قبل از به تعلیق پروازها به مقصد دبی و شارجه با توجه به بحرین رسمی news agency.

دبی شده است غربالگری مسافران در پروازهای ورودی از چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

امارات و اتحاد در میان چند خطوط هوایی بین المللی هنوز هم پرواز به پکن. با این حال شیوع در ایران تنها شد در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>