ایالات متحده نمی شد به اندازه کافی آماده برای همه گیر می گوید: J. P. Morgan مدیر عامل جیمی Dimon

آمریکا به اندازه کافی آماده برای زمان بیماری همه گیر کوروناویروس و نیاز به رسیدگی به عدم برنامه ریزی برای آماده سازی بهتر برای بحران های آینده, J. P. Morgan Chase & Co. مدیر اجرایی جیمی Dimon روز دوشنبه گفت:.

در نامه سالانه به سهامداران Dimon گفت که امیدوار است آمریکا را به “رول تا آستین آن” و شروع به حمله به آن مشکلات از جمله هزینه بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم دسترسی نابرابر به آموزش و پرورش یک دادخواهی و سیستم نظارتی است که بار کسب و کار کوچک و بی اثر زیرساخت در میان کاستی.

“باید وجود داشته اند یک بیماری همه گیر راهکار,” او نوشت. او افزود: هر مشکل او اشاره کرد: “باید دقیق و حزبی راه حل است.”

“در حالی که شرایط گاهی اوقات ممکن است غیر معمول و مشکل ما عملکرد هموار. در واقع در طول ماه گذشته در بخش های خاصی از شرکت ما, ما تا به حال بیشترین حجم معامله در مجموع ما تا کنون دیده اند.’

— جیمی Dimon, J. P. Morgan Chase

Dimon که به تازگی به بازگشت به کار پس از اورژانس جراحی قلب در اوایل ماه مارس در زمان یک مسیر انحرافی از فرمت معمول سالانه نامه که به طور معمول مسائل گسترده جغرافیای سیاسی اهمیت و سیاست های عمومی همراه با مشاهدات خود را از بانک و عملکرد آن به تمرکز بر بحران و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی و شهروندان آن است.

“هنگامی که زمان مناسب است و آینده روشنتر است من را با ارائه کامل تر و زمان مشاهده در چگونه این بحران ممکن است تغییر استراتژی ما در اطراف ما چگونه این شرکت اجرا و کار با مشتریان ما و دولت و توسعه سیاست عمومی راه حل” او گفت:. “در حال حاضر ما به عنوان مقابله با اثرات فزاینده از این بیماری همه گیر من می خواهم به تمرکز بر روی آنچه که ما به عنوان یک بانک می توانید به باقی می ماند قوی و انعطاف پذیر خوبی قرار برای حمایت از ما, همکاران, مشتریان, مشتریان و جوامع در سراسر جهان است.”

J. P. Morgan اجرا کرده است یک سری از اقدامات برای حمایت از مشتریان خود گفت: این نامه است. این است که به ارائه یک 90 روز مهلت برای وام مسکن و خودرو-پرداخت وام از بین بردن پرداخت حداقل مورد نیاز در کارت های اعتباری و waiving یا استرداد هزینه در چنین چیزهایی به عنوان خروج زود هنگام از سی دی, او گفت:.

مشتریان کشیده شده اند را بیش از 50 میلیارد دلار از گردان تسهیلات اعتباری و بانکی مورد تایید بیش از 25 میلیارد دلار از اعتبار جدید پسوند در ماه مارس به تنهایی. سه ماهه اول نیز بانک بزرگترین تا کنون برای سرمایه گذاری-کلاس-صدور اوراق قرضه گفت: Dimon.

خوانده:شرکت های آمریکایی در حال بهره برداری خطوط اعتباری را در سریع ترین سرعت تا کنون

این بانک را متوقف کرده است و خرید آن سهام خود و هیئت مدیره را در نظر تعلیق سود خود و در بدترین سناریو ،

این بانک در حال حاضر حدود 180,000 کارکنان کار از خانه بوده ولی قادر به نگه داشتن سه چهارم از آن تقریبا 5,000 شاخه های باز. خط مقدم کارکنان هستند که با توجه ویژه پرداخت تا 1000 $و کارکنان در شعب با کاهش ساعت دریافت می کنند و تمام وقت پرداخت. کارگران داده شده است پنج اضافی پرداخت می شود روز به مراقبت از نیازهای شخصی از جمله وابسته به مراقبت, مراقبت از کودکان و دیگر مسائل.

“در حالی که شرایط گاهی اوقات ممکن است غیر معمول و مشکل ما عملکرد هموار. در واقع در طول ماه گذشته در بخش های خاصی از شرکت ما, ما تا به حال بیشترین حجم معامله در مجموع ما تا کنون دیده اند” گفت: Dimon.

جزئیات:منحصر به فرد: یکی از سرمایه برای خروج بحث برانگیز تنظیم درخواست

J. P. Morgan را در سال 2020 درآمد “را در معنی” به دلیل همه گیر او گفت: اما بانک سرمایه کافی برای دریافت از طریق حتی نامطلوب ترین سناریو. Dimon استقبال از سرعت که با آن دولت ایالات متحده قرار داده است با هم یک برنامۀ تسهیلی و گفت: این بانک است که مایل به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کمک به دریافت اعتبار برای کسب و کار است که به آن نیاز دارید. بانک نمی خواهد درخواست هر گونه نظارتی برای کمک به خود را, اگر چه آن را می خواهم برای دیدن یک کاستن از برخی قوانین است.

ایالات متحده نیاز به یک برنامه برای دریافت و با خیال راحت به کار گفت: Dimon و پیشنهاد آزمایش مردم به گواهی آنها قرارداد بسته اند و بهبود از بیماری و نیاز به آنتی بادی برای جلوگیری از آنها را از گرفتن بیمار دوباره و یا آلوده کردن دیگران است.

ببینید:سنت لوئیس فدرال رزرو Bullard رزین جهانی روزانه COVID-19 تست برای کمک به بازگرداندن اقتصاد سلامت

“در ابتدا ما نیاز به یک بافر دوره از روز یا هفته برای افرادی که به آزمایش می شود و پس از آن برای کسانی که تست منفی برای ویروس, ما نیاز به کشف اینکه آیا ویروس آنتی بادی نظر می رسد از طریق سرولوژی, تست,” او نوشت.

J. P. Morgan Chase سهام JPM, -2.95% افزایش 3.9% در premarket معاملات روز دوشنبه به بازار گسترده تر با اشاره به دستاوردهای قابل توجهی, اما در حال پایین 40 درصد در سال 2020 در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.68% کاهش 26 درصد است.

نیاز به دانستن:‘بدترین پشت سر ما و در معرض خطر-مقابل-پاداش نبوده است این جذاب در سال: مورگان استنلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>