وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار می دهد مسافران برای رفتن نیست در کشتی — می گوید وجود دارد ‘افزایش خطر ابتلا به عفونت در کشتی های کروز

مسافر جان میلر از سیاتل بشویید. می افتد به زانو خود را پیاده از MS Westerdam کشتی کروز پس از اینکه رشته به مدت دو هفته در حال حاضر لنگر انداخت در ماه فوریه در سواحل سیهانوکویل کامبوج. بزرگ کشتی کروز با بیش از 2000 مسافر و خدمه بود به طور کامل رایگان از COVID-19 اما تبدیل شده بود به دور از پنج سایر نقاط.

گتی ایماژ

آیا شما برنامه ریزی یک سفر دریایی? اگر چنین است شما باید لغو با توجه به گسترش coronavirus بیماری همه گیر در سراسر جهان ؟ اگر نه این است که زمان خوبی برای رفتن است ؟ پس از همه, کشتی کروز شرکت نورد از معاملات به عنوان کم به عنوان $300 برای هفته سفرهای پس از کشت از مطبوعات بد مربوط به COVID-19. اما این است که به اندازه کافی به گام در هیئت مدیره با توجه به آب و هوای فعلی در اطراف coronavirus?

وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور یک هشدار شدید عصر روز شنبه بود: “ایالات متحده به شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز.” گروه گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر کرده است, راهنمایی, هشدار مسافران از “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

‘شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز.’

— وزارت امور خارجه ایالات متحده

“به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 بسیاری از کشورها اجرا کرده اند سخت روش های غربالگری که رد پورت ورودی حقوق به کشتی و مانع از مسافران پیاده” آن اضافه شده است. “در برخی موارد مقامات محلی مجاز تخلیه اما قرار مسافر به محلی قرنطینه روش.”

گروه گفت: شهروندان ایالات متحده نمی تواند همچنان به در تکیه دولت ایالات متحده را به دخالت در کشتی که در حال قرنطینه در دریا و یا دوری با کشورهای دیگر است. “در حالی که دولت ایالات متحده به تخلیه برخی از مسافران کشتی کروز در هفته های اخیر بازگشت پروازهای نباید با اتکا به عنوان یک گزینه برای شهروندان ایالات متحده تحت خطر بالقوه از قرنطینه توسط مقامات محلی است.”

در سراسر جهان وجود دارد 109,965 COVID-19 موارد و 3,824 مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب; 61,918 مردم در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در ایالات متحده 19 نفر فوت کرده اند و با وجود حدود 547 مورد تأیید.

“این است که یک مایع وضعیت” وزارت امور خارجه گفت:. “CDC اشاره می کند که افراد مسن و مسافران با زمینه مسائل بهداشتی باید شرایطی قرار داده است که آنها را در معرض خطر بیشتر بیماری شدید. این مستلزم اجتناب از مکان های شلوغ اجتناب از غیر ضروری سفر مانند سفرهای طولانی هواپیما و به خصوص اجتناب از گام گذاشتن در کشتی های کروز.”

شاهزاده Cruises بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی نشسته در سواحل سان فرانسیسکو آن را به عنوان طول می کشد در منابع است. این اجازه داده شده است به حوض در اوکلند کالیفرنیا. در روز دوشنبه.

گتی ایماژ

بزرگترین تهدید برای کسانی که فکر کروز در حال چشم انداز قرنطینه در یک کشتی باید یک پورت حاضر اجازه می دهد تا کشتی به اسکله و البته کسی روی تست مثبت و ویروس پخش كردن, میان خدمه و مسافران است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که قبلا به مردم توصیه می شود به یک سفر دریایی به و یا در آسیا است.

یک شاهزاده Cruises کشتی بزرگ شاهزاده مسیر از هاوایی به مکزیک همچنان سرگردان در سواحل کالیفرنیا پس از یک مرد مسن که در حال سفر در کشتی قبلی سفر درگذشت جدید کروناویروس در ماه گذشته. برخی از 21 نفر باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری های منتقله COVID-19 در کشتی. کشتی اجازه خواهد داشت برای بارانداز در اوکلند در روز دوشنبه.

صحبت کردن در مورد بزرگ شاهزاده خانم در روز جمعه رئیس جمهور تهمت و گفت: او را به جای مسافر اقامت قرار داده است: “من می خواهم به جای مردم باقی بماند. اما من می خواهم با آنها. من به آنها گفتم به تصمیم نهایی. من نه — چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

ماه گذشته یکی دیگر از شاهزاده Cruises کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه کردن ژاپن به مدت دو هفته. ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای این ویروس و هفت مسافر از کشتی کروز درگذشت, ژاپنی, سکس عمومی, پخش NHK گفت شنبه. شاهزاده Cruises و کارناوال Corp. نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

مسافران در MS Westerdam کشتی کروز خود را در دماهای گرفته شده است.

گتی ایماژ

سفر بر روی کشتی های کروز است که به خصوص محبوب در میان خانواده ها و سالمندان و خطر سرایت نسبتا بالا است در یک کشتی, بهداشت حرفه ای گفت:. کودکان با سیستم ایمنی دارای بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 اما کسانی که با سیستم ایمنی بدن قوی تر ممکن است مستعد ابتلا به این ویروس به کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری است.

Coronavirus تخمین زده شده دوره کمون تا دو هفته. که می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه سریع شیوع گسترش می یابد. اگر مردم از یک بیماری هر چه زودتر آنها کمتر احتمال دارد به راه رفتن بر روی عرشه, شنا در استخر, غذا خوردن در رستوران ها و در نتیجه کمتر احتمال دارد به گسترش ویروس. دوره کمون برای سارس بین ماه های نوامبر 2002 و 2003 ژوئیه بود و به طور معمول 2 تا 7 روز است.

پس از چند دیگر از موارد بالا مشخصات از کشتی در حال قرنطینه و رشته دریایی از مردم را به وضوح ابراز نگرانی در مورد سفر با کشتی کروز. خطوط کروز به روز شده خود را لغو سیاست اجازه می دهد تا مسافران به خصوص سالمندان مسافران که ممکن است نگران تجمع در فضاهای محصور به لغو و دوباره کتاب سفر در تاریخ آینده.

• کارناوال Corp. CCL, -2.58%, که صاحب شاهزاده Cruises اجازه می دهد تا مسافران به لغو سفر بدون مجازات بین در حال حاضر و مه 31, اما آنها باید با استفاده از اعتبار خود را قبل از 31 مارس سال 2021.

• Celebrity Cruises و رویال کارائیب RCL, -1.17% همچنین اجازه می دهد تا مسافران به لغو تا دو روز قبل از عزیمت بین در حال حاضر و در جولای 31, اما آنها باید با استفاده از اعتبارات قبل از دسامبر. 31, 2021.

• مسافران در نروژی کروز خط NCL, -4.11% ممکن است به لغو دو روز پیش از سفر برنامه ریزی شده در حال حاضر و جولای 31 و باید با استفاده از اعتبارات سفر خود را قبل از دسامبر. 31, 2022.

• دیزنی کروز قطع +1.13% مسافران ممکن است لغو سفر برنامه ریزی شده به بادبان قبل از مارس 31 عنوان کمی تا یک روز در پیشبرد و باید از گرو در اوردن اعتبار خود را در عرض 12 ماه از اصلی خود را کروز تاریخ.

همچنین ببینید:من باید لغو پرواز ؟ خواهد recirculated هوا در هواپیما گسترش coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از سفر

قبل از وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای یکشنبه شب دیزنی مانند اکثر خطوط کروز معرفی کرده است اقدامات پیشگیرانه برای آینده سفر دریایی و هشدار به مسافران که آنها را نمی خواهد اجازه پیاده در برخی کشورها اگر آنها به تازگی بازدید و یا حتی تا به حال یک توقفگاه بین راه در یک محل که در آن وجود دارد شیوع شدید coronavirus.

“اگر خود را کروز شامل توقف در ناسائو و یا مردود Cay, لطفا توجه داشته باشید که باهاما را نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که برای پیاده شدن در هر Bahamian پورت اگر آنها شده اند به چین, کره جنوبی, ایتالیا یا ایران در 20 روز گذشته قبل از ورود به” دیزنی کروز قبلا در بیانیه ای گفت. ایتالیا گفته است: “قرنطینه مردم در بخش شمالی کشور, یک چهارم از جمعیت است.

دیزنی همچنین گفت که برخی از مسافران را به طور موثر بود را تکذیب کرد, شبانه روزی. “اگر خود را کروز شامل توقف در جامائیکا لطفا توجه داشته باشید که علاوه بر مکان در بالا اشاره شد مقامات وجود دارد نیز نمی خواهد اجازه می دهد تا مهمانان که باید از سفر به و یا از طریق سنگاپور ظرف 14 روز پس از ورود به پیاده. این مهمانان خواهد بود قادر به بادبان.”

کارناوال Corp. پایین 49.3% در سال-به-تاریخ. رویال کارائیب پایین است 51 درصد بیش از مدت مشابه در حالی که نروژی کاهش یافته است 53.6%. دیزنی پایین است 20.3% در سال به تاریخ به عنوان مردم شده اند نگران تجمع در جمعیت در هفته های اخیر. صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -0.98% پایین است 9.4% و استاندارد & ضعیف است 500 Index SPX -1.70% کاهش یافته است 8 درصد.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

همچنین یکشنبه ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری بن کارسون گفت که او مطمئن نیستید که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد به مسافران در رشته Grand شاهزاده کشتی کروز پس از آن اسکله در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه. کشتی در مسیر از هاوایی به مکزیک باقی مانده گیر کرده در دریا بعد از اینکه قبلا حاضر اجازه دسترسی به بارانداز در کالیفرنیا است.

کارسون صحبت شد در یک در یک مصاحبه با ABC News’ جورج Stephanopoulos در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به این رمان coronavirus و به نظر می رسد تمایلی به بحث در مورد این موضوع. بیست و یک نفر سرنشین Grand شاهزاده گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 — 19 از آنها خدمه.

“کروز-پرسنل کشتی و به عنوان شما در حال حاضر معاون رئیس جمهور با مدیران عامل عمده کشتی کروز شرکت های دیروز و آنها می آیند تا با یک برنامه ریزی در عرض 72 ساعت از جلسه” کارسون گفت: در مصاحبه با Stephanopoulos در ABC قطع +1.13%. Stephanopoulos یادآوری کارسون که شاهزاده Cruises شد docking در عرض 24 ساعت.

کارسون پاسخ داد: “این طرح خواهد بود و در آن زمان, اما من نمی خواهم به پیش نمایش طرح در حال حاضر” کارسون گفت: این کشتی که حدود 3500 مسافر در هیئت مدیره تایید کرد که هیچ برنامه ای بود که در جایی عنوان نشده است. “من فکر می کنم همه باید از انفرادی منبع. ما باید 16 نفر گفت: آنچه در این طرح است به خصوص زمانی که از آن شده است به طور کامل جذب می کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>