انگلستان نیروهای دولتی بانک ها به قرض دادن به کسب و کارهای کوچک در آستانه فروپاشی

دولت انگلیس مجبور شده است به مرحله و تقاضا است که بانک ها به قرض دادن به کسب و کارهای کوچک پس از یک قایق نجات مالی تلاش برای ارائه در نظر گرفته شده بودجه اضطراری موجب ترس است که یکی در پنج کسب و کارهای کوچک ممکن است سقوط.

ماه گذشته صدراعظم Rishi Sunak تا به حال ارائه شده به پوشش 80 درصد از خطر بانک رو در اعطای وام مبالغ به £5 میلیون (6.2 میلیون دلار). اما بسیاری از وام دهندگان سعی کردم به رفت و آمد در کسب و کار با محصولات خود را خارج از این طرح اتهام چشم آبیاری نرخ بهره و اصرار بر وثیقه.

اواخر شنبه شب Sunak در پا و تقویت این بسته حمایتی با جلوگیری از بانک ها از درخواست های شخصی برای تضمین وام های تحت £250,000

او گفت: “دولت … توقف وام دهندگان از درخواست های شخصی برای تضمین وام های تحت £250,000 و تغییرات عملیاتی برای سرعت بخشیدن به اعطای وام مصوبات. دولت ادامه خواهد داد به پوشش 12 ماه اول بهره و هزینه است.”

مایک گیلاس ملی رئیس فدراسیون کسب و کارهای کوچک گفت: “بارها و بارها شنیده ایم از اعضای ایم که با نزدیک شدن به بانک خود را به دنبال یک وام اضطراری تنها ارائه می شود ،

“آنها وعده داده شده بود بهره, رایگان, هزینه, دولت, حمایت, حمایت از بانک ها اما تا کنون این روند برای تامین آن ثابت شده کابوس برای بسیاری از. هیچ کس نباید احتکار از این وام که نه استاندارد معاملات تجاری اما مکانیسم بقا.”

جزئیات: u. k. دولت رونمایی بسته به پرداخت خود اشتغالی از 80 درصد از درآمد اما پول در دسترس نخواهد بود تا ماه ژوئن

بیش از £90 میلیون دلار وام به نزدیک به 1000 و کارهای کوچک و کسب و کارهای تایید شده اند تحت حکومت Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح (CBILS) پس از راه اندازی آن در هفته گذشته.

اما Sunak گفت: گسترش این طوری که همه دوام کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19 همه گیر و نه فقط کسانی که قادر به تامین منظم تجاری تامین مالی خواهد شد در حال حاضر واجد شرایط باید از آنها نیاز به تامین مالی برای حفظ عامل در طول این زمان.

جاناتان Geldart مدیر موسسه مدیران لابی گفت: “این معقول خوش آمدید اقدامات و باید برای روشن شدن راه را برای بیشتر کسب و کار برای دسترسی به پول آنها به شدت نیاز است.”

جزئیات: u. k. دولت به پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد در ” اقتصاد مبارزه با به عقب علیه coronavirus همانطور که بارها مجبور به بستن

Sunak نیز پرده برداری از یک طرح جدید با هدف کمک به کسب و کارهای بزرگتر.

آن را به ارائه تضمین دولت از 80% به فعال کردن بانک ها به وام تا 25 میلیون پوند به کسب و کار با گردش مالی سالانه از بین £45 میلیون و 500 پوند میلیون.

در ایالات متحده $350 میلیارد بخشایش وام برنامه طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک نه اخراج کارکنان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک گذشت در اواخر ماه گذشته. برخی از محققان تخمین زده اند که دولت فدرال ممکن است نیاز به عرضه تا 1.5 تریلیون دلار نقدینگی به کسب و کار که استخدام 500 یا کمتر مردم اگر coronavirus اضطراری شد و به سه ماه گذشته یا بیشتر.

گفت: صدراعظم از خزانه Sunak به تازگی پرده برداری از انگلستان برنامه: “این یک تلاش ملی و ما را به ادامه کار با مالی-بخش خدمات به اطمینان حاصل شود که £330 میلیارد دلار از حمایت دولت از طریق وام و تضمین می رسد به عنوان بسیاری از کسب و کار نیاز به عنوان امکان پذیر است.”

کارولین Fairbairn, مدیر کل CBI لابی گفت: “صدراعظم این اقدامات یک گام بزرگ رو به جلو است. آنها کمک خواهد کرد که ارائه پول نقد سریع تر به شرکت های مبارزه برای بقا در headwinds از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>