دو سال در میان کشته و زخمی در, هند, پاکستان, LoC شلیک

حداقل چهار غیرنظامی از جمله دو سال کشته شده اند, پس از پاکستان و هند رد و بدل آتش در سراسر خط کنترل (LoC) که تقسیم منطقه مورد مناقشه کشمیر بین دو کشور خبر داد.

تنش بین هند و پاکستان هایش به عنوان هر دو ارتش هدفمند مناطق غیر نظامی روز یکشنبه با توپخانه سنگین آتش در نقض آتش بس سال 2003 توافق.

بیشتر:

Shri Ram Ambarkar هند افسر پلیس گفت: سه تن از جمله یک زن و یک کودک کشته شدند زمانی که پوسته اخراج از ارتش پاکستان آمار خانه در دو مکان در امتداد LoC در Kupwara منطقه از هند-اداره کشمیر.

Ambarkar گفت: برخی از مردم نیز می ترسید مجروح به مقامات راه اندازی یک عملیات امداد و نجات.

یک بیانیه منتشر شده توسط ارتش پاکستان روز دوشنبه گفت ارتش هند “آغاز بی نقض آتش بس” در امتداد Transfer “به عمد هدف قرار دادن جمعیت غیر نظامی در Baroh, Dhudnial, Rakhchikri و Chirikot بخش”.

“به دلیل بی رویه هندی آتش سلاح های سنگین و خمپاره های دو جزئی محمد حسیب در Dhudnial بخش, در آغوش ‘شهادت’ (شهادت)” آن گفت:, و اضافه کرد که چهار شهروند از جمله یک زن و یک 72 سال پایدار آسیب های جدی.

هند و پاکستان هر دو حکومت بخشهایی از کشمیر اما ادعا می کنند آن را در تمامیت آن. آنها مبارزه را سه جنگ از سال 1947 بیش از منطقه هیمالیا.

نقض مکرر

از جمعه نظامی پاکستان متهم کرده است هند با تکرار نقض آتش بس در امتداد مرز.

یک ارتش پاکستان در بیانیه ای گفت: “سنگین آتش توپخانه توسط هند “به عمد هدفمند غیرنظامیان” در طرف پاکستانی از مرز.

نظامی گفت: دو نفر به طور جدی صدمه دیده است یک شبه و تا به حال برای تخلیه شود.

روز شنبه ارتش پاکستان گفت: شش نفراز جمله یک کودک زخمی شدند که سربازان هندی راه اندازی یک مجموعه از موشک و خمپاره به مناطق غیر نظامی از پاکستان-اداره کشمیر.

در اوایل این ماه, پنج, هندی, نیروهای ویژه و پنج کشمیری شورشیان کشته شدند در مبارزه شدید در این منطقه در امتداد مرز.

آخرین مبارزه دیده می شود برای اولین بار در این سال با استفاده از توپخانه سنگین هدف قرار دادن غیر نظامی مناطق.

هند را متهم پاکستان از مسلح کردن و آموزش ضد هند مبارزان و همچنین کمک به آنها را با ارائه تیراندازی به عنوان پوشش برای تهاجم به سمت هند.

پاکستان با رد این گفته آن ارائه می دهد تنها اخلاقی و دیپلماتیک حمایت از مبارزان و به کشمیری که مخالف هندی قانون است.

الجزیره اسد هاشم کمک به این گزارش از, اسلام آباد, پاکستان

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>