دو سناتور تحت موشکافی بیش از فروش سهام قبل از coronavirus سقوط بازار — اما فراموش خودی-تجارت قوانین اعمال می شود ؟

دو سناتور ایالات متحده آمریکا در حال مواجه شدید انتقاد و اتهام بالقوه تجارت خودی — در گزارش می دهد که آنها به فروش می رسد در حالی که سهام در اختیار نیست-هنوز-اطلاعات عمومی در اقتصاد و بازار تهدیدات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی و رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا گزارش به فروش می رسد بین 500.000 دلار و 1.5 میلیون دلار در سهام طی ماه فوریه با توجه به گزارش ها از نرم افزار Publica و مرکز سیاست پاسخگو. پیش از فروش او همکاری و نوشت: نظر قطعه و گفت این کشور “بهتر و آماده تر از همیشه قبل از” برای ویروس.

سناتور. کلی Loeffler یک جمهوری خواه از جورجیا نیز به اتهام فروش سهام و ابرو-افزایش خریدهای بیش از حد, به گزارش دیلی. در اواسط ماه فوریه Loeffler خریداری شده بین 100.000 دلار و 250.000 دلار در سهام Citrix CTXS, -4.77% یک شرکت که نرم افزار تسهیل کار از راه دور. سهام در Citrix افزایش یافته و برخی از 8 درصد در سال جاری و تا نزدیک به 20 درصد از سال پیش در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.55% از دست داده است یک سوم از ارزش خود را از این سال است.

این جفت ارز گفت: آنها هیچ کار اشتباهی انجام داده اما متوقف نشده خواستار استعفای خود را به عنوان به خوبی به عنوان اخلاق تحقیقات و حتی بیشتر.

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson پاره را با مته سوراخ کردن در روز پنج شنبه.

“شاید صادقانه توضیح آنچه که او انجام داد. اگر وجود دارد این است که او باید آن را به اشتراک با بقیه از ما بلافاصله. در غیر این صورت او باید استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی” کارلسون گفت.

سهام عمل 2012 ممنوع قانونگذاران از استفاده غیر دولتی تعیین مواد اطلاعات مالی شخصی به دست آورید. وجود دارد می تواند مجازات های کیفری و مدنی برای نقض قانون.

این قانون را مخفف می ایستد برای “توقف معاملات در کنگره دانش است.” با مته سوراخ کردن یکی از سه سناتور رای گیری در برابر آن رسانه های مختلف اشاره کرد در روز پنج شنبه.

سهام عمل را امانتی وظیفه امر به تمام اعضای کنگره کارکنان و کارمندان دولت با توجه به حقوق کلمبیا مدرسه پروفسور جان قهوه یک متخصص در اوراق بهادار قانون است.

‘تجارت خودی است تنها غیر قانونی وقتی اطلاعات “مواد” به این معنی که این امر باعث تغییر قابل توجهی در قیمت سهام. آن هم تنها غیر قانونی زمانی که اطلاعات شناخته شده است که توسط معامله گر است و نه عمومی.’

رناتو Mariotti سابق دادستان فدرال

قانون “تکراری” استانداردهای قانونی در حال حاضر در محل انسداد مدیران شرکت های بزرگ با استفاده از مواد غیر دولتی اطلاعات خود را برای به دست آوردن مالی گفت: قهوه.

به عبارت دیگر دادستان پرونده یک پرونده جنایی تحت سهام عمل می کنند به نمایش در می همان شواهد به عنوان آنها را در یک شرکت خودی-تجارت مورد قهوه گفت. اما آنها می تواند یک مورد علیه دولت, کارمندان و تجارت در داخل اطلاعات در راه های دیگر هم مانند استناد به پست الکترونیکی و سیم تقلب.

بدن از خودی-تجارت قانون مورد اشاره به برخی از کلید راهنمایی برای رفتار در چارچوب قانون را محدوده: تجارت نیست در غیر عمومی اطلاعات در مورد شرکت های فهرست شده همین را بگویم که کسی دیگر به تجارت در آن و دروغ نمی اگر مقامات سوالی در معاملات و سرمایه گذاری است.

ایسنا-تجارت موارد می توانید “پیچیده” با توجه به سابق دادستان فدرال رناتو Mariotti. Mariotti که زد برای دادستان کل در ایلینوی در سال 2018 اشاره کرد در توییتر TWTR, -0.75% که تجارت خودی “است که تنها غیر قانونی زمانی که اطلاعات ‘مواد’ به این معنی که این امر باعث تغییر قابل توجهی در قیمت سهام. آن هم تنها غیر قانونی زمانی که اطلاعات شناخته شده است که توسط معامله گر است و نه عمومی.”

اگر متهم نشان می دهد شخص دیگری ساخته شده تجاری و سرمایه گذاری تصمیم گیری آنها می توانید ضرب و شتم مورد قهوه گفت. آن را به حساب نمی کند اما اگر دولت رسمی خود را گفت: کارگزار یا مشاور چه کاری انجام دهید.

با مته سوراخ کردن برای رد تمام اتهامات تخلف و روز جمعه گفت او “تکیه تنها در گزارش های خبری به راهنمای [خود] تصمیم گیری در مورد فروش سهام است.”

Loeffler بود یک بار یک مدیر اجرایی در تبادل بین قاره ای یخ -0.94% که دارای بازار بورس نیویورک. شوهرش جفری Sprecher است رئیس شرکت و مدیر عامل شرکت.

او نیز اتهامات را رد کرده و از تخلف و گفت: نه او و نه همسرش ساخته شده در تصمیمات سرمایه گذاری در سوال.

در یک بیانیه بین قاره ای ارز گفت: زن و شوهر “را ساخته اند روشن است که کسانی که معاملات اعدام شدند توسط مشاوران مالی بدون آقای Sprecher یا سناتور Loeffler ورودی و یا جهت.”

معاملات بودند در یخ اوراق بهادار و انطباق با شرکت روش.

دو سناتور’ نام نیز ظاهر در گزارش با مته سوراخ کردن و Loeffler فروش.

دایان فاینستاین سناتور. حزب دموکرات کالیفرنیا و سرمایه گذاری-بانک, شوهر فروش سهام در شرکت زیست فناوری Allogene درمان اللو, -5.13% با توجه به مالی آشکار در ماه ژانویه است. که سهام به عنوان بارون گزارش شده در مارس 1 بود در نزدیکی طولانی مدت کم در آن زمان به فروش. پس از آن با افزایش در ارزش, اوج در اوایل ماه مارس.

“همه سناتور فاینستاین دارایی های یک نابینا, اعتماد, به عنوان آنها شده اند پس از او آمد به سنا” سخنگوی گفت.

جیمز Inhofe یک اکلاهما از حزب جمهوری خواه نیز گفت: او نه درگیر در معاملات مالی است. او به فروش سهام شرکت ها از جمله اپل AAPL -6.35% پی پال PYPL, -7.48% و مدیریت دارایی بروکفیلد بم -10.28% با توجه به نیاز آشکار است.

SEC همچنین می توانید موارد را در برابر مقامات دولتی

SEC همچنین می توانید شکایت رسمی دولت اگر تنظیم معتقد است سهام عمل نقض شده است.

خواهد بود که مورد مدنی با استاندارد پایین تر از اثبات قهوه گفت.

تنظیم کننده را برای متقاعد کردن قاضی یا هیئت منصفه که متهم به مقام “بی پروا و آگاهانه بی تفاوت” را به خود امانتی وظایف. بار حقوقی است ملاقات “با فراوانی از شواهد” قهوه گفت. این بدان معناست که او توضیح می دهد تخطی از قانون بود “احتمال بیشتری نسبت به نه.”

پرونده سابق Rep. Chris Collins شد ‘از مد افتاده شرکت تجارت خودی.’

جان قهوه کلمبیا, دانشکده حقوق

پیشین نوشته. کریس کالینز از نیویورک خدمت 26 ماه حکم در خودی-تجارت مورد که در آن او التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب اوراق بهادار. کالینز اولین عضو کنگره به تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نامزد انتخابات ریاست جمهوری, یک عضو هیات مدیره یک شرکت زیست فناوری و گفت: پسر خود را در مورد بالینی نارسایی در چند اسکلروز مواد مخدر در توسعه دادستان گفت. (او اعتقاد به انتقال اخبار توسط تلفن در حالی که حضور در یک رویداد در کاخ سفید است.)

در اینجا سهام عمل نمی اعمال می شود و قهوه و گفت: که در مورد “قدیمی از مد افتاده, شرکت تجارت خودی.”

پرسش های در حال ظهور در اواخر این هفته در مورد سناتور’ فعالیت های تجاری در یک نقطه زمانی که وزارت دادگستری است و پیگرد قانونی بسیار چند یقه سفید موارد با توجه به سیراکیوز دانشگاه گزارش.

حتی غایب جنایی و یا حتی مدنی به اتهام, اگر, کنگره می تواند در, راه اندازی, اخلاق در تحقیقات. در واقع با مته سوراخ کردن گفت که درخواست دقیقا همان است که به نام “شفافیت کامل.”

قهوه گفت: همه چیز بد نگاه, حتی کنار گذاشتن هر گونه مسئولیت حقوقی. “ما باید این coronavirus ملی بحران است. آن را تا به حال همه چیز به جز کلاسیک هالیوود تبه کار.” قانونگذاران فدرال تجارت در اطلاعات “در حال رفتن به مانند بدتر تبه کار ما دیده می شود در این داستان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>