دو راکت از غزه به سوی اسرائیل: ارتش

ارتش اسرائیل می گوید دو موشک را از کار اخراج شده از نوار غزه به سمت اسرائیل در میان افزایش تنش به عنوان دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آماده به اعلام اولین گام در یک برنامه بحث انگیز به ضمیمه بخش هایی از کرانه.

آژیر به صدا در اسرائیل و منطقه سدروت اواخر روز جمعه پزشکان گفت. این اولین گزارش از حمله راکتی از نوار غزه که توسط اداره حماس از اوایل مارس

وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب و یا آسیب در این منطقه است.

آن را یک روز پس از (شاخه نظامی حماس هشدار داد که اسرائیل الحاق طرح به مبلغ یک “اعلام جنگ”.

ICC به راه اندازی رسیدگی به جنایات جنگی توسط اسرائیل (2:37)

ابتدا به عنوان به زودی به عنوان جولای 1, نتانیاهو دولت می تواند شروع الحاق مناطقی در کرانه و مهم استراتژیک دره اردن در خط با رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح خاورمیانه است.

طرح پیشنهاد برای ایجاد یک demilitarised فلسطینی بر یک درهم آمیخته از بی ربط بخش از سرزمین های فلسطینی و نه از جمله اشغالی شرق بیت المقدسکه فلسطینی ها ادعا می کنند به عنوان پایتخت دولت آنها به مدت طولانی به دنبال.

این پیشنهاد رد شده است در تمامیت خود را با فلسطینی ها و به طور گسترده ای محکوم توسط جامعه بین المللی است.

محمد Shtayyeh نخست وزیر رام الله-بر اساس خودگردان فلسطین (PA) است به نام طرح الحاق یک “تهدید وجودی” و گفت: فلسطینی ها پاسخ خواهد داد خود را با اقدامات است. تشکیلات خودگردان فلسطینی در حال حاضر لغو تمام توافقات با اسرائیل و ایالات متحده است.

در همین حال سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا می گویند که این طرح را تهدید می کند امکان رسیدن به یک توافق صلح در بلند مدت در حال اجرا اسرائیلی-فلسطینی. کشورهای عربی نیز هشدار داده است که برنامه ریزی شده الحاق می تواند بر امنیت در منطقه است.

حماس و اسرائیل مبارزه کرده اند سه جنگ در سال های اخیر با آخرین در سال 2014 به قتل 2,251 فلسطینی و 74 نفر در طرف اسرائیلی.

اسرائیل در دره اردن الحاق توضیح داد (2:01)

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>