دو مرگ از coronavirus در ایران, اول مرگ و میر در خاورمیانه

تهران دو سالمند مردمی در ایران پس از آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, به گفته مقامات بهداشتی.

مرگ در روز چهارشنبه بودند که شیوع اول مرگ و میر در خاورمیانه است.

“دو افراد مسن فوت کرده اند با توجه به کروناویروس در شهر قم در جنوب تهران” علیرضا Vahabzadeh یک مشاور ایران به وزیر بهداشت الجزیره گفت: در روز چهارشنبه.

“دو قربانی دچار حاد عفونت ریه به علت عفونت با کروناویروس,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز کیانوش Jahanpour سخنگوی وزارت بهداشت ایران گفت: این دو نفر تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس را در نتایج اولیه و درگذشت به علت کمبود ایمنی بدن و سن.

هیچ اطلاعات فوری در مورد جنسيت و سن دقیق قربانیان.

COVID-19 به عنوان ویروس به طور رسمی شناخته شد و برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر. آن را پس از کشته شدن بیش از 2000 نفر در سرزمین اصلی چین و آلوده بیش از 75 ، 000 در سراسر جهان. دو قربانی در ایران شد و این کشور اولین موارد و فقط هفتم و هشتم و مرگ ناشی از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است.

ماه گذشته امارات متحده عربی اولین کشور در خاورمیانه به گزارش موارد جدید کروناویروس.

واحد اورژانس راه اندازی

در ضمن در طول سفر در اوایل روز چهارشنبه به قم به منظور بررسی وضعیت قاسم جان بابایی, معاون وزیر بهداشت گفت: محلی اخبار سازمان های که این وزارتخانه در حال راه اندازی واحد اورژانس برای درمان بیماری های مسری در شهر مقدس.

“ما می خواهیم مردم را به اجتناب از دست دادن و بوسیدن به رعایت بهداشت شخصی و ترجیحا اجتناب از مکان های شلوغ و گفت:” بابایی اضافه کرد که هیچ دلیلی برای وحشت.

20021623180-200218231013395

“شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از coronavirus در دیگر شهرستانها تا کنون, اما این احتمال وجود دارد که موارد نیز ممکن است بوجود می آیند در شهرهای دیگر است.”

علی Gholizadeh, یک ایرانی در مکان سیاستگذاری سلامت محقق در دانشگاه علم و فناوری چین گفت: ایران و وزارت بهداشت تهیه شد برای مدیریت این ویروس اما افزود که قربانیان و بستگان باید قرنطینه “تا زمانی که ما مطمئن شوید که آنها آلوده نیست”.

“مردم ایران نباید وحشت” گفت: با استناد به این ویروس را بسیار پایین مرگ و میر.

در اوایل این هفته سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: coronavirus تنها باعث بیماری خفیف در چهار نفر از پنج نفر آلوده.

با استناد به چینی ها داده که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: 14 درصد از کسانی که از آن رنج می برند از عوارض شديد مانند ذات الریه و پنج درصد در وضعیت بحرانی و دو درصد از مرگ و بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>