دو متضاد پرتره از آسانژ به عنوان استرداد شنوایی باز می شود

انگلستان قاضی داده شد دو متضاد پرتره از جولیان آسانژ به عنوان بنیانگذار ویکی لیکس را مدتها در انتظار استرداد جلسه آغاز شد و در روز دوشنبه در یک دادگاه لندن.

یک وکیل برای مقامات ایالات متحده که می خواهند به سعی کنید آسانژ در جاسوسی و اتهامات گفت: استرالیا متخصص کامپیوتر بود “عادی” جنایی که انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد محرمانه نظامی از یک دهه پیش قرار داده و بسیاری از مردم در خطر شکنجه و مرگ است.

“گزارش و یا روزنامه نگاری است نه بهانه ای برای فعالیت های جنایی و یا یک مجوز برای شکستن قوانین کیفری عادی” گفت: James Lewis, یک وکیل به نمایندگی از دولت آمریکا.

بیشتر:

آسانژ وکیل مقابله که ویکی لیکس ناشر بود که victimised توسط یک “یاغی” دولت ایالات متحده است که می خواستم به عنوان مثال از او.

وکیل ادوارد فیتزجرالد نیز گفت: “غیر انسانی” شرایط اعطای بود به احتمال زیاد به صورت در آمریکا, زندان خواهد او را در معرض خطر خودکشی.

ده ها تن از حامیان آسانژ اعتراض در خارج از امنیت بالا Woolwich تاج دادگاه شعار و تنظیم کردن یک شاخ به عنوان منطقه قاضی ونسا Baraitser شروع جلسه مورد است که با توجه به چند ماه گذشته.

ص 48 تماشا دادرسی از حوض در دادگاه – او به ارمغان آورد وجود دارد از Belmarsh زندان در کنار درب.

او شکایت کرده است که او با داشتن اشکال در تمرکز و به نام سر و صدا از خارج “مفید نیست.”

آسانژ شده است تحت تعقیب در ایالات متحده در 18 اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده.

دادستان ها می گویند او با توطئه ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای شکستن یک رمز عبور هک به پنتاگون کامپیوتر و راز انتشار دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و افغانستان است.

آسانژ معتقد او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان اولین متمم قانون حفاظت و می گوید که این اسناد در معرض نظامی آمریکا تخلف است.

در میان فایل های منتشر شده توسط ویکی لیکس بود تصویری از یک سال 2007 هلیکوپتر آپاچی حمله توسط نیروهای آمریکایی در بغداد که به کشته شدن 11 نفر از جمله دو همشهری روزنامه نگاران.

اما لوئیس گفت: آسانژ به جرم “ساده” فعالیت های جنایی در تلاش برای هک کردن کامپیوتر.

او گفت: ویکی لیکس’ فعالیت ایجاد یک “قبر و خطر قریب الوقوع” به ما منابع اطلاعاتی در افغانستان و عراق است.

“با انتشار این مواد در یک unredacted فرم, او به احتمال زیاد قرار داده و مردم – فعالان حقوق بشر, روزنامه نگاران, طرفداران, مذهبی رهبران مخالفان خود و خانواده خود را در خطر آسیب جدی شکنجه و یا حتی مرگ” وکیل گفت.

آسانژ وکلا استدلال می کرد که اتهامات – که حمل یک جمله حداکثر 175 سال در زندان هستند و با انگیزه های سیاسی سوء استفاده از قدرت.

فیتزجرالد گفت آسانژ رنج می برد به عنوان یک نتیجه از “اعلامیه جنگ در leakers و روزنامه نگاران” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جولیان آسانژ ساخته شده است به عنوان مثال,” فیتزجرالد گفت. “او آشکار نماد تمام آن تهمت را محکوم کرد.”

آسانژ تیم حقوقی نیز مدعی است که استرالیا ارائه شد عفو توسط دولت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او موافقت می گویند روسیه درگیر نمی شد در نشت کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل های که منتشر شده توسط ویکی لیکس در سال 2016 آمریکا در انتخابات.

آسانژ وکلا می گویند که پیشنهاد شده بود در ماه اوت سال 2017 توسط کنگره جمهوری خواه دانا تبدیل نمایند که ادعا می شود اقدام با تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاخ سفید به ادعای ساخت.

آسانژ حقوقی حماسه در سال 2010 آغاز شد زمانی که او دستگیر شده بود در لندن به درخواست کشور سوئد است که می خواستم به سوال او در مورد اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی ساخته شده توسط دو زن است. او حاضر به رفتن به استکهلم گفت که او می ترسید استرداد و یا غیر قانونی تفسیر به ایالات متحده آمریکا یا ایالات متحده اردوگاه زندان در خلیج گوانتانامو کوبا.

در سال 2012 آسانژ به دنبال پناه در داخل سفارت اکوادور که در آن او فراتر از دسترس انگلستان و مقامات سوئد.

رابطه بین آسانژ و میزبان در نهایت soured و او اخراج شد در مارس 2019. پلیس بریتانیا بلافاصله او را دستگیر کردند و برای پریدن به قید وثیقه در سال 2012.

سوئد کاهش یافته و جنایات جنسی تحقیقات در نوامبر اما آسانژ همچنان در زندان به عنوان او در انتظار یک تصمیم آمریکا برای استرداد درخواست.

به عنوان شنوایی در راه در دوشنبه Nils sd times گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه در توئیتر خود نوشت: “این نه فقط در مورد جولیان آسانژ. این نبرد بیش از آزادی مطبوعاتبه حاکمیت قانون و آینده و حتی دموکراسی. برای دموکراسی نمی تواند همزیستی با پنهان کاری. هنگامی که شما محروم کردن مردم از حق خود را به می دانم که شما آنها را محروم از این ابزار برای کنترل دولت است.”

پس از یک هفته از باز شدن بحث استرداد مورد است که با توجه به شکستن تا زمانی که ممکن است زمانی که دو طرف را وضع خواهد کرد شواهد خود را. قاضی است که انتظار می رود به حکومت تا چند ماه پس از آن با از دست دادن سمت به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>