توییتر سیلی برچسب هشدار دهنده بر روی توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید حساب

“هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

توییتر به پرچم یک توییت رسمی از کاخ سفید حساب توییتر که اعلان مجدد متن توییت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده صبح جمعه گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” ادعا توییتهایی نقض قوانین خود را در مورد “ستایش خشونت است.”

توییت شد با اشاره به ادامه ناآرامی در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح جمعه.

این مقام کاخ سفید حساب اعلان مجدد زبان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جیر صبح روز جمعه پس از آن در حال حاضر بوده است پرچم توییتر.

توییت در حال حاضر تنها قابل رویت اگر “مشاهده” کلیک.

“این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس” رسانه های اجتماعی شرکت اعلام کرد.

تهمت استفاده از “غارت” عبارت برانگيخته یک صفحه تاریک در تاریخ آمریکا به عنوان آن استفاده می شود توسط یک میامی رسمی در 1960s.

رئیس جمهور دو برابر کردن در بیانیه خود بعد از ظهر جمعه به tweeting “هیچ کس نمی باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی.”

پاسخ دادن به خود پرچم جیر جیر که تکرار متن مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم, پیام رسمی کاخ سفید حساب توییتر بعد استدلال کرد که تهمت بود در واقع محکوم کردن خشونت است.

بدون پرداختن به توییتر دستورالعمل کردم که خود را صدای جیر جیر پرچم در اوایل صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به توییتر گفت رسانه های اجتماعی غول پیکر تنها اهداف جمهوری خواهان.

“توییتر در حال انجام هیچ چیز در مورد همه دروغ & تبلیغ قرار داده توسط چین و یا چپ رادیکال دموکرات حزب” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آنها را هدف قرار داده اند و جمهوری خواهان و محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده است. بخش 230 باید لغو توسط کنگره است. تا آن زمان از آن خواهد شد تنظیم شده است.”

پس از معترضان پیشی گرفت مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه و تنظیم آن را در آتش تهمت شدت انتقاد کرد در مقامات محلی و گفت: ارتش می تواند بیش از این در واکنش به تظاهرات.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

فری در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صبح زود در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گفت که نوع انگشت نقطه ضعیف است.

“ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را. ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران” فری گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما میخوایم از این طریق دریافت کنید.”

بانوی اول Melania Trump همچنین chimed در تظاهرات در توییتر گفت: “هیچ دلیلی برای خشونت” و این کشور نیاز به تمرکز بر روی بهبود است. او اشاره کرد در توییت چگونه او را دیده می شود آمریکایی ها با هم می آیند در این صورت از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فلوید است که سیاه و سفید بود دیده دوخته در یک فیلم با یک افسر پلیس و بعد از آن درگذشت. او می تواند صدای فریاد “من نمی توانم نفس بکشم” در تصویری از این حادثه.

تصویری از فلوید مرگ در حال حاضر باعث خشم در شهر مینیاپولیس و در سراسر کشور است. ساکنان این شهر اعتراض کرده اند مرگ خود را از سه شنبه.

این دومین بار در این هفته توییتر اقدام در برابر تهمت توييتها.

آن را قبلا پرچم دو از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری در کالیفرنیا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها بودند “به طور بالقوه گمراه کننده” در مورد انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این پرچم با صدور یک فرمان اجرایی روز شنبه هدف قرار رسانه های اجتماعی شرکت ها.

او گفت: منظور اجازه می دهد تا برای مقررات جدید به طوری که رسانه های اجتماعی شرکت ها “است که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت سپر است.”

این گزارش برجسته بود در پنج شنبه, مه 29 سال 2020 قسمت از “شروع” ABC اخبار روزانه, اخبار, پادکست.

“از اینجا شروع کنید” ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, ABC News نرم افزار و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>