توییتر می گوید: هیچ تحریم در برابر تهمت برای سوء استفاده توییتهایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره هل دادن محدودیت های توییتر در تلاش برای مقابله با رهبران ملی که گسترش اطلاعات غلط و شرکت در شخصی سوء استفاده, این بار با یک مجموعه از قوانین توییتهایی نشان می دهد که یک مجری تلویزیونی او feuded با مرتکب قتل شده.

توییتر که در تلاش است تا با تدبیر و مجازات برای چنین شرایطی است که تا کنون انجام داده هیچ چیزی در مورد تهمت توييتها.

بیشتر:

شوهر یک زن که فوت تصادف دو دهه پیش در یک دفتر رئیس جمهوری خواه کنگره جو Scarborough است و خواستار آن است که توییتر حذف رئیس جمهور توييتها نشان می دهد Scarborough در حال حاضر شدید تهمت منتقد او را کشته است.

“درخواست من ساده است: لطفا حذف کنید این توییت” Timothy J Klausutis نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

بدن لری کی Klausutis 28 ساله داشت در سکربروق فورت والتون بیچ فلوریدا در کنگره در جولای 20, 2001. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سعی کردم به دلالت Scarborough, یک میزبان از MSNBC را صبح و جو نشان می دهد, در, مرگ, حتی اگر Scarborough شد, در واشنگتن, DC, نمی, فلوریدا در آن زمان است.

این آخرین نمونه ای که در آن رئیس جمهور دمیده گذشته توییتر را half-hearted تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین در نظر گرفته شده برای ترویج مدنیت و “سالم” گفتگو در آن برجسته ترین کاربر. مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا تقویت اطلاعات غلط گسترش سوء استفاده و با استفاده از منبر به حمله خصوصی شهروندان و چهره های عمومی به طور یکسان است اما هرگز با آن مواجه توییتر تحریم ها در حساب خود.

Klausutis در نامه خود نوشت که او تلاش کرده است به حرکت در زندگی خود را با توجه به در حال انجام “صفرا و اطلاعات غلط” گسترش در مورد همسر خود را بر روی پلت فرم اخیرا با مغلوب ساختن پیشی جستن. همسر او در ادامه به موضوع تئوری های توطئه 20 سال پس از مرگ او.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نقض توییتر, جامعه, قوانین و شرایط استفاده از خدمات, او گفت:. “یک کاربر عادی مثل من خواهد بود تبعید,” او نوشت.

در روز سه شنبه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی وزیر Kayleigh McEnany بارها و بارها حاضر به گفتن چرا تهمت بود فشار دادن اتهامات بی اساس و یا اینکه او را متوقف خواهد کرد به tweeting در مورد آنها.

دورسی نیست پاسخ به طور مستقیم به Klausutis’ نامه است و نمی شود هر گونه اقدام از سوی رئیس جمهور توييتها. در بیانیه ای در توییتر گفت که “عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها در حال طراحی هستند و باعث خانواده”.

اما شرکت نکرد آن را انجام دهد هر چیزی در مورد تهمت توييتها و حتی ذکر آنها را به طور مستقیم اگر چه آن را مرجع مبهم برنامه ریزی برای آینده تغییر سیاست. “ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل در مدت کوتاهی” توییتر گفت.

تغییرات پیشنهادی شامل برچسب زدن نادرست یا گمراه کننده توییتهایی به عنوان مثل با واقعیت چک “crowdsourced” از توییتر. آن را به تازگی شروع به برچسب زدن چنین توییتهایی زمانی که آنها در مورد COVID-19 است و به دنبال گسترش به طور گسترده تر.

اما این شرکت است گفت: زمانی که این ابزار در دسترس خواهد بود. بر اساس تاریخچه آن نیز روشن نیست اگر این سختگیری را اعمال می شود به تهمت و دیگر رهبران جهان.

به طور کلی در توییتر گرفته است دست در رویکرد به رهبران سیاسی رقیب که انتشار برانگیز توییتهایی از سیاستمداران کمک می کند تا نگه دارید و آنها را پاسخگو و تشویق بحث است. سال گذشته آن گفت: این امر در نظر سیلی برچسب های هشدار دهنده بر روی برخی از توییت توسط رهبران جهان اشاره کرد که این افراد قوانین “نیست کاملا” بالاتر از قوانین است.

نزدیک به یک سال پس از اعلام آن توییتر هنوز به استفاده از اين برچسب ها.

هیچ رمز و راز به مرگ لری Klausutis. مقامات پزشکی حکم داد که دستیار که به بیماری قلبی و گفت: دوستان ساعت قبل از آن که او به خوبی احساس نمی غش کرده بود و ضربه سر او. بازی ناپاک بود و نه مشکوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>