توییتر پرچم و پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که “جلال خشونت’

توییتر برای اولین بار پرچم و یک صدای جیر جیر توسط رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز جمعه گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در اشاره به کشور تظاهرات که به دنبال مرگبار دستگیری جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس.

بیشتر:

فلوید درگذشت روز دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای چند دقیقه.

در یکشنبه شب تظاهرات فوران در سراسر ایالات متحده به عنوان خشم بیش از فلوید مرگ شدت با برخی از تظاهرکنندگان به دست آوردن دسترسی به یک پلیس حوزه در مینیاپولیس و تنظیم بخش از این ساختمان در آتش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراض در توییتر گفت: “من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شده…..”

او سپس در پاسخ به خود را پرینت کرد و گفت: “….این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

توییتر پرچم دوم جیر با سلب کرد و گفت: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس” اجازه می دهد مردم هنوز به مشاهده توییت توسط کلیک کردن بر روی “نمایش”.

در یک موضوع توییتر گفت: آن گرفته شده بود اقدام “در جهت منافع جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز”. مردم هنوز هم “قادر به پاسخ با نظر اما نمی خواهد بود قادر به پاسخ یا پاسخ آن”.

همچنین اضافه شده یک لینک به آن قوانین و سیاست هایی که در توییتر تعریف آنچه در آن بداند به منافع عمومی.

این حرکت به دنبال توییتر تصمیم به درخواست چک حقیقت به دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل توییتهایی دربارهی رای گیری باعث رییس جمهور آمریکا برای امضای یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه به چالش کشیدن مسئولیت حمایت در قانون ایالات متحده است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی در اینترنت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واقعیت این چک شد “سرمقاله گیری” توسط توییتر و به فعالیت سیاسی. او گفت که باید هزینه این شرکت ها خود را برای حفاظت از پرونده های حقوقی برای چه نوشته شده است بر روی سیستم عامل خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که تکیه به شدت در توییتر برای حمله به دشمنان خود را متهم به تکنولوژی غول از هدف قرار دادن محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را.

“ما در حال تغذیه با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا نظم را رعایت آزادی بیان.

شرکت هایی مانند Twitter و Facebook اعطا مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند “سیستم عامل” نه “ناشران” است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

“آنچه که من فکر می کنم ما می توانیم بگویم این است که ما در حال رفتن به تنظیم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از امضای آن است.

توییتر به نام سفارش “یک ارتجاعی و سیاسی رویکرد به یک نقطه عطفی قانون” و گفت: تلاش برای تضعیف بخش 230 خواهد “تهدید آینده آنلاین گفتار”.

به منظور هدایت اجرایی سازمان به درخواست حکومت مستقل-ساخت سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند محل جدید مقررات در شرکت.

جک foster family chiro یک قانون اساسی استاد حقوق در دانشگاه ییل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال دور دوم در ماه نوامبر “به دنبال ترساندن اجبار, ترساندن, گول زدن رسانه های اجتماعی شرکت ها به او به تنهایی و نه آنچه توییتر به تازگی انجام داده به او.”

کارشناسان مشکوک هستند که بسیار می تواند انجام شود بدون عمل کنگره اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که فشار برای اقدام قوه مقننه به عنوان به خوبی.

مشابه فرمان اجرایی بود که قبلا در نظر گرفته شده توسط دولت اما کنار گذاشتهشدن بیش از نگرانی های است که می تواند با تصویب قانونی جمع اوری و آن را نقض اصول محافظه کار در مقررات زدایی و آزادی بیان است.

روز شنبه, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی در توئیتر خود نوشت: “ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

دورسی افزود: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

از سوی دیگر Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته فاکس نیوز پلت فرم خود را به حال “سیاست های مختلف, من فکر می کنم از توییتر در این”.

“من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>