توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده گریه رای دخالت

توییتر برای اولین بار درخواست خوانندگان به بررسی حقایق در توییت های ارسال شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هشدار داد که ادعای او در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای شد نادرست بوده و افشا و خنثی با واقعیت -چکرز.

این حرکت مشخص شده یک تغییر چشمگیر برای شبکه اجتماعی, مغلوب ساختن پیشی جستن ابزار اولیه برای گرفتن یک فیلتر نشده نسخه از پیام خود به پایگاه سیاسی, پس از سال ها از سیاست های مجاز در سراسر محتوا بر روی پلت فرم آن است.

بیشتر:

این شرکت شده است سفت کردن این سیاست ها در سال های اخیر در میان انتقاد و آن دست کردن رویکرد تا به حال اجازه سوء استفاده از حساب های جعلی و اطلاعات غلط به رشد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در این شرکت در پاسخ به متهم آن را در یک صدای جیر جیر – از دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بیش از 80 میلیون دنبالکننده در توییتر ادعا کرد در توییت در روز قبل از آن که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی” و در نتیجه “تقلب در انتخابات”. او همچنین با نام بردن از فرماندار کالیفرنیا بیش از این موضوع اگر چه دولت است که نه تنها به استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای.

ساعت بعد, توییتر ارسال شده آبی علامت تعجب هشدار زیر آن توییتهایی باعث خوانندگان به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” و کارگردانی آنها را به یک صفحه با اطلاعات جمع آوری شده توسط توییتر کارکنان در مورد این ادعا است.

یک تیتر در بالای صفحه اعلام “مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بی اساس ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به رای دهندگان تقلب” و به دنبال “آنچه شما نیاز به دانستن” بخش پرداختن به سه خاص ادعا می کند که در توییت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده همان متن در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای خود را official Facebook page, که در آن پست برداشت 170,000 واکنش های به اشتراک گذاشته شده از 17000 بار.

Facebook سیاست است که برای حذف محتوا که فعاليتی روش رای گیری و یا ثبت نام رای دهندگان اما در این مورد آن را به سمت چپ پست نخورده.

“ما باور داریم که مردم باید قادر به یک بحث قوی در مورد روند انتخابات است که چرا ما باید گردد ما سیاست های خود را به تمرکز بر نادرست است که تداخل با رای” یک Facebook سخنگوی گفتگو کرد.

اطلاعات گمراه کننده

توییتر گفت: این برنامه از یک واقعیت-چک کردن برچسب به رئیس جمهور توييتها شد یک فرمت جدید خود را “اطلاعات گمراه کننده” سیاست معرفی شده در اوایل این ماه به مبارزه با اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

آن گفت: در آن زمان که آن را بعد از آن گسترش COVID-19 سیاست به انواع دیگر مورد مناقشه و یا اطلاعات گمراه کننده.

توییتر تا کنون استفاده کرده است سیاست های خود صرفهجویی علیه شخصیت های مهم سیاسی, اما حذف توییت توسط روسای جمهور برزیل و ونزوئلا که در آن گفت: نقض آن coronavirus قوانین.

200324103329824

این شرکت هشدار در مغلوب ساختن پیشی جستن پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی آمد ساعت پس از آن کاهش یافته است به اقدام جداگانه توییتهایی تهمت فرستاده بود در مورد 2001 مرگ یک سابق کنگره عضو هیات جو Scarborough, مرد زن مرده پس از او پرسید: این شرکت برای حذف آنها را برای پیشبرد ادعاهای دروغین.

توییتر سخنگوی رویترز میگوید: trump’s پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی به ترتيب مربوط به انتخابات یکپارچگی و بنابراین موضوع را به درمان های مختلف تحت سیاست های خود.

در مورد Scarborough, توییت, توییتر سخنگوی گفت: این شرکت در حال گسترش محصولات خود و سیاست های خود را به آدرس چنین توییتهایی به طور موثر تر در آینده است. او نداد.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>