پلیس ترکیه تقویت یونانی مرز برای جلوگیری از مهاجران بازگشت

ترکیه مستقر 1,000 افسران پلیس به مرز خود را برای جلوگیری از یونان هل دادن مهاجران و پناهندگان , پشت, آن, وزیر کشور گفت: به عنوان هزاران نفر فراوان در یونانی مرزی.

“هزار نیروی ویژه پلیس مستقر هستند از صبح امروز به Meric رودخانه در مرز به طور کامل مجهز, برای جلوگیری از مردم را تحت فشار قرار دادند پشت” سلیمان Soylu به خبرنگاران گفت: در طول یک سفر به شمال غربی استان ادیرنه در روز پنج شنبه.

بیشتر:

رودخانه شناخته شده است به عنوان Evros در یونان.

Soylu متهم یونان از “mistreating” مهاجران و پناهندگان و گفت: ترکیه “به آن اجازه نمی دهد”.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هفته گذشته گفت که مهاجران و پناهندگان دیگر نمی خواهد متوقف کرده و از تلاش برای رسیدن به اروپا reneging در تعهد به نگه داشتن آنها را در خاک ترکیه تحت 2016 مقابله با اتحادیه اروپا است.

یونان را انکار می کند و با استفاده از مهمات زنده در مرز (2:26)

ناامیدی و یاس در حال رشد هستند به عنوان پناهنده و مهاجر را به استفاده از ترکیه باز کردن مرز با یونان و بلغارستان گفت:” الجزیره ناتاشا Ghoneim, گزارش از طرف ترکیه از مرز.

“برخی از مصرف خطرناک, خطرات برای شانس برای رسیدن به اتحادیه اروپا است.”

‘خبر جعلی’?

ترکیه به حدود چهار میلیون پناهنده اکثر آنها در سوریه و آنکارا ترس یکی دیگر از هجوم به روسیه و حمایت نیروهای رژیم فشار برای پس گرفتن آخرین اپوزیسیون دژ ادلب.

پس از اردوغان اعلام کرد هزاران نفر از پناهندگان با عجله به مرز در ادیرنه که در آن وجود داشته است, درگیری با پلیس در روزهای اخیر.

همچنین وجود داشته است ورود از ترکیه به جزایر یونان مانند لزبوس.

ترکیه ادعا کرده است یونان است که با استفاده از live دور در برابر مهاجران گفت: حداقل سه نفر کشته شده اند.

آتن را رد کرد و این اتهامات را به عنوان “خبر جعلی” گفت: ترکیه به نیروهای کمک به مردم برای عبور از مرز. هر دو طرف با استفاده از گاز اشک آور در Kastanies پست مرزی در روز چهارشنبه.

تحقیقی سایت Bellingcat در روز پنج شنبه گفت: درگیری بین پلیس می تواند با استفاده از به طور بالقوه کشنده گاز اشک آور پس از مصرف کپسول های گاز با اشاره راهنمایی کرده اند که در مجاورت اعتراض پناه جویان در یونان-ترکیه مرز.

کودک می میرد به عنوان پناهنده قایق غرق شده کره جنوبی خاموش لزبوس (2:17)

دولت یونان گفت: ماموران مرزی تا به حال مانع از حدود 7000 اقدام به مطالب بیش از 24 ساعت گذشته و نزدیک به 35000 نفر در پنج روز گذشته.

آتن در حال آماده سازی برای اخراج صدها نفر دیگر که آن را از طریق.

اخراج

Soylu که گفت: ترکیه در حال آماده سازی یک مورد در دادگاه حقوق بشر اروپا یونان را درمان مهاجران متهم یونانی نیروهای زخمی 164 مردم و هل دادن به عقب نزدیک به 5000 به ترکیه است.

وضعیت در Kastanies عبور از مرز آرام بود در روز پنج شنبه. مهاجران – بسیاری از آنها از افغانستان و پاکستان و سوریه و دیگر کشورهای عربی – نشسته اند در چادر و اردوگاه های موقت در ترکیه طرف مرز.

مهاجران که وارد یونان به طور غیر قانونی پس از مارس 1 منتقل خواهد شد به شمال شهر Serres و تبعید و بازگشت به کشورهای خود را دارند یونانی مهاجرت وزیر Notis Mitarachi گفت: اواخر روز چهارشنبه.

“هدف ما این است که آنها را به بازگشت به کشور خود,” او گفت: آتن News Agency.

Mitarachi همچنین گفت: مهاجران که وارد یونان قبل از 1 ژانویه تا سال 2019 و در حال زندگی در آن جزایر دریای اژه منتقل خواهد به سرزمین اصلی در روزهای آینده.

آتن اعلام کرد در مارس 1 که آن را نمی خواهد قبول هر گونه برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه زیر ساخت مهاجران در مرز. این امر باعث انتقاد از حقوق بشر سازمان.

دریای اژه باقی مانده متلاطم در روز پنج شنبه و وجود دارد بیشتر رؤیت dinghies حامل مهاجران به لزبوس و دیگر جزایر یونانی از نزدیکی سواحل ترکیه.

لزبوس در حال حاضر میزبان بیش از 20 ، 000 پناهجویان بسیاری از آنها زندگی در شرایط در اردوگاه ها به سر می برند

یونان و اتحادیه اروپا را متهم ترکیه از عمد goading مهاجران و پناهندگان به عبور از مرز به عنوان راهی برای اعمال فشار بروکسل به ارائه پول بیشتر و یا حمایت آنکارا ژئوپولیتیک هدف در بحران سوریه است.

رئیس جمهور اردوغان در مورد مهاجر موضوع را با مقامات اتحادیه اروپا در آنکارا روز چهارشنبه اما او گفت: اروپایی ها ساخته شده بود “no بتن گزاره” چگونه به حل و فصل بحران.

آنکارا تغییر در سیاست نسبت به مهاجران در خاک آن پس از حداقل 33 سرباز ترک کشته شدند با حمایت نیروهای دولتی سوریه در یک حمله هوایی در سوریه است.

اردوغان پرواز به مسکو در روز پنج شنبه برای گفتگو با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین بیش از یک پتانسیل آتش بس در سوریه در ادلب که خود را ارتش روبرو هستند در یک جنگ است که آواره نزدیک به یک میلیون نفر در سه ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>