ترکیه بازدید در روسیه ادعا می کند بیش سوریه ادلب

ترکیه گفت: آن را تا به انجام مسئولیت های خود را در سوریه ادلب و منطقه هشدار داد و آن را “اقدامات لازم” اگر تلاش های دیپلماتیک با روسیه شکست, در میان ادامه حکومت سوریه در حمله روز گذشته گروههای شورشی منطقه در کشور است.

آنکارا که پشت چندین سوریه گروه های شورشی و مسکو است که پشتیبانی از دولت سوریه توافق کردند که در ماه سپتامبر سال 2018 به راه اندازی د-تشدید منطقه در مخالفت با کنترل شمال غربی سوریه است.

تحت 2018 معامله ترکیه 12 مشاهده پست ها در ادلب با برخی از آنها در حال حاضر در سوریه تحت کنترل دولت خاک زیر دستاوردهای دمشق.

بیشتر:

ترکیه معاون رئیس جمهور Fuat Oktay در روز شنبه اصرار آنکارا تا به حال اجرا آن طرف از توافق.

“مشاهده پست راه اندازی شد و این رژیم مجبور به اقامت در خارج از این منطقه است. روسیه و ایران شد و برای اطمینان از این رژیم باقی ماند در خارج از ترکیه تا به حال مسئولیت بیش از حد, ترکیه, انجام, این,” Oktay گفت: NTV پخش.

“تعهد بسیار مخاطره آمیز و دشوار وظیفه ترکیه در زمان واقعی ابتکار برای توقف خونریزی و کشتار مردم غیر نظامی برای جلوگیری از موج جدید مهاجرت و به اطمینان حاصل شود آن را تبدیل به یک ترور آشیانه”.

یک دولت سوریه توهین آمیز راه اندازی آوریل گذشته است مختل شکننده همکاری میان ترکیه و روسیه است. پس از چند شکست آتش بس تلاش در تابستان گذشته دولت سوریه تشدید حملات خود در این منطقه در ماه دسامبر کشته شدن صدها نفر از شهروندان و وادار کردن صدها نفر از هزاران نفر برای فرار.

این وضعیت تشدید بیشتر این ماه زمانی که 13 پرسنل نظامی ترک کشته شدند. آنکارا در پاسخ به هدف قرار دادن نمرات از دولت سوریه اهداف.

روز جمعه یک هلیکوپتر نظامی ارتش سوریه به ضرب گلوله کشته شد در حومه غربی حلب در استان در یک حمله ادعا شده توسط گروه های شورشی. حادثه روز پس از شورشیان گفت که آنها به ضرب گلوله یکی دیگر دولت هلیکوپتر در نزدیکی شهر Nairab.

با توجه به سازمان ملل متحد وجود دارد که حدود یک میلیون پناهجوی سوری زندگی می کنند در نزدیکی مرز با ترکیه با اردوگاه برای آوارگان داخلی (آوارگان) در حال حاضر در ظرفیت کامل.

روسیه وزارت دفاع گفت: در اوایل این هفته ترکیه هم جدا نیست “مبارزان از متوسط مخالفان از تروریست ها” با اشاره به توافق demilitarised منطقه در یمن است.

‘گام های لازم گرفته خواهد شد’

روز شنبه, خارجی, سخنان چاووش اوغلو گفت: ترکیه یک هیئت را مشاهده می کنید روسیه روز دوشنبه برای بحث در مورد وضعیت در سوریه.

Cavusoglu گفت: ترکیه می خواهد به حل و فصل مسائل با روسیه بیش از ایران از طریق دیپلماسی خواهد شد اما دیگر اقدامات صورت لزوم.

“اگر آن را نمی خواهد کار را از طریق کانال های دیپلماتیک ما را به گام های لازم” Cavusoglu به خبرنگاران گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ, و اضافه کرد که او در دیدار با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف بعد از آن در روز شنبه.

آنکارا می گوید که می خواهد برای متوقف کردن دولت سوریه را “تجاوز” در تلاش برای جلوگیری از مرگ و میر شهروندان و برای جلوگیری از موج پناهندگان در حال فرار به ترکیه است.

ترکیه در حال حاضر به بیش از 3.6 میلیون پناهجوی سوری است. “ترکیه نمی تواند مقاومت در برابر دیگری مهاجرت موج” Oktay گفت.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هشدار داد دولت سوریه برای خروج از ترکیه-اداره پست تا پایان ماه فوریه در غیر این صورت آنکارا خواهد شد “امور را به دست خود”.

در روزهای اخیر ترکیه فرستاده متعدد نظامی تقویت به ادلب و Hurriyet daily روزنامه در روز شنبه گزارش دادند که 60-خودرو کاروان حمل و کماندوهای زره پوش حامل فرستاده شد به گوشت گاو تا ترک پست.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>