ترکیه: قایق حمل تا 60 پناهندگان غرق در دریاچه وان

یک قایق که غرق در دریاچه وان در شرق ترکیه بوده است و حمل تا 60 پناهندگان و مهاجران وقتی که می رفت در آب و هوای طوفانی وزیر کشور سلیمان Soylu گفت.

صحبت با خبرنگاران در استان وان در چهارشنبه Soylu گفت: مقامات بازداشت 11 نفر در ارتباط با این حادثه که والی را از دين گرفت اواخر روز شنبه.

عملیات جستجو و نجات ادامه, او گفت:, و اضافه کرد که شش بدن بازیافت شده است تا کنون. او گفت: در مجموع 11 نفر دیگر بازداشت شده است در ارتباط با فاجعه.

“اطلاعات داخلی وزیر وابسته به شهادت شاهدان گفت:” الجزیره Sinem Koseoglu گزارش از استانبول.

او گفت: سر از یک روستای نزدیک گزارش غرق شدن قایق به پلیس و جستجو برای کشتی غرق شده که هنوز در راه است.

مقامات محلی گفته Koseoglu که چند قاچاقچیان که ادعا می شود بر روی قایق که در آن غرق به شهادت خود را به مقامات محلی.

به گفته آنها این قایق که تا به حال ظرفیت 20 غیرمنتظره بود و غرق شد و پس از آن سفر نزدیک به 8 کیلومتر (5 مایل) در آبهای دریاچه.

این دریاچه در نزدیکی مرز با ایران از جایی که پناهندگان به طور منظم عبور به ترکیه, عنوان, غرب به سمت اروپا است.

VAN, TURKEY - JUNE 30: Gendarmeries carry a coffin of a victim to Van Forensic Medicine Institution for autopsy after conducting search operation following the reports of a boat went missing in Lake V

وزیر کشور Soylu گفت: شش بدن بازیابی شده تا کنون [مسعود Varol/Anadolu]

نه اولین حادثه

Haberturk تلویزیون گفت که پناهندگان و مهاجران در قایق معتقد بودند از پاکستان و افغانستان و ایران.

در ماه دسامبر هفت نفر فوت کرده و 64 نجات داده شدند که یک کشتی حامل پناهندگان و مهاجران از پاکستان و بنگلادش و افغانستان غرق در دریاچه وان.

بیش از یک میلیون نفر رسیده یونان از ترکیه در سال 2015 و 2016 اگر چه تعداد به شدت کاهش یافته است کمتر از یک سال 2016 به توافق بین اتحادیه اروپا و ترکیه در آنکارا در نظر گرفتن بازگشت پناهندگان در بازگشت برای بودجه.

در اوایل این سال دهها هزار نفر از پناهندگان تلاش برای عبور به یونان از طریق زمین و دریا مرزهای پس از آنکارا گفت: آن را دیگر نمی خواهد آنها را متوقف کند.

ترکیه به 3.6 میلیون سوری بزرگترین جمعیت پناهنده بود گفت: این امر باز کردن مرز به دلیل آن بود نگران چشم انداز موج دیگری از پناهندگان فراری از جنگ در شمال غربی سوریه است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>