ترکیه: بهمن جان امدادگران جستجو برای زودتر قربانیان

دو بهمن در شرق ترکیه منجر به کشته شدن 38 نفر که اکثر آنها را خاک دوم downslide در حالی که تلاش برای نجات قربانیان از اولین مقامات روز سه شنبه گفتند.

برخی از 300 اضطراری کارگران خدمات نامیده می شدند به یک بزرگراه در نزدیکی کوه احاطه شده شهر Bahcesaray در استان وان که در مرزهای ایران بعد از بهمن زده اواخر روز سه شنبه کشته شدن پنج نفر. حدود ظهر روز چهارشنبه این تیم زده شد و دوم بهمن.

ترکیه حوادث و اورژانس قدرت (AFAD) گفت: 33 نفر کشته شدند که دوم بهمن رسید در حالی که آنها در جستجوی دو بیشتر قربانیان از اولین snowslip که به کشته شدن پنج نفر پس از نجات هشت نفر دیگر.

اضطراری تیم بودند هنوز در حال جستجو برای دیگر همکاران زیر برف Bilmez گفت. او با ارائه یک شکل از چگونه بسیاری از می تواند از دست رفته.

برخی از 30 اضطراری کارگران یا نجات و یا فرار از زیر برف و در بیمارستان بستری شد روز چهارشنبه وزارت کشور گفت. هیچ اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خود را.

تصویری از صحنه نشان داد حداقل سه لغو وسایل نقلیه در پایین تپه در یک طوفان برف. برخی از امدادگران بودند بالا رفتن از یک شیب تند به دور از توده ای از برف در حالی که دیگران کنده دیوانه وار به برف با بیل و کلنگ-محور. مه سنگین برف و بادهای قوی بودند مانع تلاش های نجات.

یک مقام نظامی هواپیما با 75 افسران ژاندارمری و دیگر نجات مقامات بودند راه خود را از آنکارا AFAD و وزارت دفاع گفت.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان خطاب به وزیر کشور سلیمان Soylu به دست آوردن اطلاعات در مورد تلاش های ریاست جمهوری است.

رئیس جمهور سخنگوی ابراهیم Kalin همچنین گفت: در توییتر که “هر ابزار در دسترس بود و بسیج” به کمک مقامات.

مسیحی برگر, اتحادیه اروپا, سفیر ترکیه ارائه شده خود را “عمیق ترین همدردی و صمیمی تسلیت” آیا به عنوان سفارت آمریکا به ترکیه در توییتر.

ماه گذشته شرق استان الازیغ بود ضربه قدرتمند 6.7 ریشتری زلزله, کشته شدن 41 نفر و مجروح شدن بیش از 1600 نفر دیگر.

2009 سقوط بهمن در شمال شرقی استان از بیرون به کشته شدن 11 کوهنوردان در کانال zigana کوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>