تونس گردشگری بخش امید برای بهبود سریع به عنوان مرز بازگشایی

در قلب تاریخی تونس پایتخت تونس مسگر محمد Chawchi قرار دادن مهارت های خود را به کار می کنند.

او چکش دور در صفحات او قصد دارد به فروش امید بدترین coronavirus همه گیر شده است.

“Coronavirus شیوع بسیار بسیار دشوار دوره” Chawchi گفت. “حتی پس از ما بازگشایی شد, آن را هنوز هم بسیار دشوار شده است در حا فعالیت از آنجا که ما در حال کار برای گردشگران است که هنوز هم نمی تواند به اینجا می آیند.”

Chawchi فروشگاه است که در مدینه تونس یک سایت میراث جهانی یونسکو است که رفتار بازدید کنندگان برای غنی نمونه از صنایع دستی محلی و غذاهای. همچنین منطقه ای که معمولا پر از مردم است.

پنج سال پیش افراد مسلح کشته و 38 گردشگر اروپایی در یک رفت و آمد مکرر ساحل در نزدیکی شهر سوسه – حمله که تحت تاثیر بخش گردشگری به طور قابل توجهی.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه تونس است 1,164 موارد coronavirus از جمله 50 مرگ و میر.

با تعداد روزانه جدید تایید coronavirus موارد در کاهش, مقامات دولتی, مجموعه 27 ژوئن به عنوان تاریخ برای بازگشایی این کشور را در هوا زمین و دریا و مرزهای.

آژانس مسافرتی مالک علی Hanfi خوشحال است با این تصمیم اما گفت که تونس را در یک زمان سخت نقاهت از اثرات COVID-19 از آن از پیامدهای خشونت است.

“تروریسم آمار تقریبا در همه جا در جهان است و ما جان سالم به در برد و ما می دانستیم که چگونه برای غلبه بر آن” گفت: Hanfi. “اما برای coronavirus آن است که بر تمام جهان است و تا کنون ما هنوز نمی دانند چگونه به مقابله با آن است.”

تونس بخش مهمان نوازی در تلاش است بهترین حالت آن است.

در El-رستوران علی در تونس که به معنی جدید بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده اند: دست sanitiser ارائه شده است و در ورودی و ماسک الزامی برای کارکنان.

جیهان Bouhadra, مالک و مدیر رستوران می گوید همه چیز بسیار متفاوت است.

“ما سعی می کنیم به تلاش برای درک رفتار مشتریان” Bouhadra گفت. “برخی از آنها هنوز هم می ترسم. برخی از آنها فکر می کنم که آن را بازگشت.”

در شهر Sidi Bou Said – حدود 20 کیلومتر از تونس با نمایش های دیدنی و جذاب از دریای مدیترانه – هتل بوتیک مانند ویلا Bleue تهیه شده است در حالی که برای در حال حاضر.

“ما در برخورد با حرفه ای, پاک کننده عمیق, پاک, تمام مبلمان” گفت: مدیر هتل مهدی Bouassida.

“همه پرده ها ملافه و کف. همه چیز شده و حرفه ای انجام می شود و ما پایبند به قوانین که تعیین شده توسط دولت است.”

با اتاق آماده همه که سمت چپ است در حال حاضر برای مهمانان می رسند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>