سهشنبه مقدماتی در میان دو بحران راه اندازی مجدد انتخابات تبدیل coronavirus

در وسط دو بحران مقابله با این کشور رای دهندگان در هشت ایالت و پایتخت کشور به سمت غرفه رای گیری در روز سه شنبه – به صورت تنها-بزرگترین روز رای گیری پس از شروع coronavirus – راه اندازی مجدد اولیه فصل به بی نظمی انداخته متحده پس از آنها به تعویق افتاد مسابقات, و تزریق برخی از انرژی جدید تبدیل به یک کمپین بلیزرز.

ریاست جمهوری اولیه و پایین-رای گیری مسابقات آمده نه تنها در میان شرایط بی سابقه ای از یک بیماری همه گیر اما ملت همچنان گریبانگیر توسط ناآرامی و تظاهرات سوخت خشم و سرخوردگی بیش سیستمیک نژادی مسائل مرکب مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از دوخته شدن توسط یک سفید, مینه سوتا, افسر پلیس است.

رای دهندگان در ایندیانا, مریلند, مونتانا, New Mexico, پنسیلوانیا, رود آیلند, داکوتای جنوبی و ناحیه کلمبیا ریاست جمهوری برگزار شد, مسابقات, اگر چه مقدماتی برای هر دو طرف در حال حاضر حل و فصل با دو presumptive نامزد در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آیووا دولت برای اولین بار در کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مسابقه با آن قفقاز در فوریه. 3, قرار است برگزار پایین-رای گیری مقدماتی برای آمریکا چهار متحده کرسی مجلس در میان دیگر پایین تر-مشخصات نژادها.

رای گیری خواهد شد و اولیه پیش نمایش از چگونه متحده تلاش برای اجرای انتخابات اگر ویروس همچنان به عنوان یک خطر در پاییز.

اما مقدماتی نیز گشوده در برابر افت گسترده درگیری میان پلیس و معترضان به عنوان برخی از رهبران از جمله کسانی که در خطوط مقدم از تظاهرات اصرار آمریکایی ها برای رای دادن وادار به تغییر معنی دار در نژادی و بی عدالتی است.

“اگر شما می خواهید تغییر در امریکا بروید و ثبت نام برای رای دادن. نشان می دهد تا در انتخابات در ژوئن 9th. انجام آن در ماه نوامبر. که ما نیاز به تغییر در این کشور” کیشا لنس کف شهردار آتلانتا و یکی از زنان در کشاکش به بایدن را در حال اجرا همسر گفت: در جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی به عنوان شهر سقوط کرد و به آشفتگی.

یک روز قبل از انتخابات مقدماتی حزب رئیس جمهور سابق باراک اوباما در طولانی مدت متوسط پست رد این پیشنهاد که رای گیری به تنهایی به اندازه کافی برای برآوردن خسته رای دهندگان در سراسر کشور خواستار اصلاحات.

“من شنیده ام برخی از نشان می دهد که عود مشکل از تعصب نژادی در سیستم عدالت کیفری نشان میدهد که تنها در تظاهرات و مستقیم عمل می آورد در مورد تغییر و رای دادن و مشارکت در انتخابات سیاست اتلاف وقت است. من نمی توانستم مخالفت بیشتر” اوباما نوشت.

“اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد. ما باید به بسیج به منظور بالا بردن آگاهی و ما باید به سازماندهی و بازیگران ما رای را به مطمئن شوید که ما انتخاب نامزدها که اقدام به اصلاحات” او ادامه داد.

این مسابقات نیز به عنوان پیام از کسانی که در بالای بلیط نمی تواند متفاوت تر.

در هفته گذشته به عنوان رئیس جمهور انتخاب استوک دیرینه نژادی تقسیم به جای تلاش برای آسایش یک صدمه زدن به جامعه در یک سری از توییت خود را در نوامبر رقیب تحت فشار قرار دادند برای وحدت.

“ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد ما را نابود. ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به شکست ما” بایدن گفت: در بیانیه منتشر شده بیش از آخر هفته.

در میان این چند روز از تظاهرات در خیابان های شهر محلی انتخابات مجبور شدند به برخی از یازدهم ساعت تنظیم برای انطباق با ادامه تظاهرات.

در فیلادلفیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد روز دوشنبه او تمدید مهلت رای دهندگان به بازگشت به پست الکترونیکی-در برگه های رای توسط یک هفته تا سه شنبه, ژوئن 9 در شش شهرستان:, Allegheny, Dauphin, دلاور, Erie, Montgomery و فیلادلفیا.

این حرکت در می آید و پس از شهردار جیم کنی گفت: در طول یک نشست خبری که روز شنبه این شهرستان خواست برای “دولت کمک در ساخت مطمئن شوید که ما رای گیری در نقاط امن” و “تمدید مهلت ارسال پست در برگه های رای.” فیلادلفیا بوده است تحت مقررات منع رفت و آمد برای سه مستقیم شب. “این اقدامات مناسب هستند و بسیار مورد نیاز است,” او گفت:.

در واشنگتن شهردار موریل Bowser خود نهاد مقررات منع رفت و آمد از طریق پنج شنبه شب شروع 7 p. m. اما روشن است که آن را نمی شود به رای دهندگان نظرسنجی کارگران و یا انتخابات و داوطلبان شرکت در انتخابات.

در بالتیمور یک سخنگوی این شهرستان مدیره از انتخابات گفت: آنها “نمی تواند” پیش بینی آنچه که تظاهرات را در روز انتخابات یا آنچه ممکن است تاثیر اما حداقل یک رای رها کردن جعبه بسته اوایل روز دوشنبه و منتقل شد به مکان های مختلف. سایر مکانها برای رها کردن جعبه در شهرستان تنظیم شده برای بازگشایی در ساعت 6 صبح روز سه شنبه.

در آیووا اگر چه سخنگوی پل کله, وزیر امور خارجه گفت: ABC اخبار در ایمیل وجود دارد که در آخرین لحظه تغییر برای انطباق با تظاهرات در اوایل ایمیل, سخنگوی اشاره کرد که شهرستان های انتخاباتی “در حال کار با اجرای قانون محلی” و “وجود دارد روش ها و برنامه های در حال حاضر در محل در حال آماده شدن برای انواع حالات” بدون ارائه جزئیات خاص.

رای دهندگان از رفتن به رأی گیری در روز سه شنبه نیز مواجه شده یک واقعیت با توجه به کروناویروس – یکی که در آن انتخابات به طور ناگهانی خود را تغییر طرح برای اجرای انتخابات به تنظیم اجتماعی فاصله و دیگر دولت ها و دستورالعمل های فدرال.

هفت متحده و پایتخت کشور با مقدماتی برای بالای بلیط در ژوئن 2 بیش از نیمی از آن به تعویق افتاد مسابقات که در ابتدا برنامه ریزی شده در آوریل و مه – بازتاب دهندۀ نوسانات آورده coronavirus.

تمام متحده برگزاری انتخابات r3lied و گسترش یافت و رای خود را توسط پست الکترونیکی دستگاه برای انطباق با تغییر مکان شرایط بهداشتی و حتی به عنوان تهمت تلاش به بازیگران شک در تمامیت پست الکترونیکی-در رای گیری.

قبل از همه گیر شش آمده است که ریاست جمهوری برگزار شد مسابقات مجاز برای هیچ بهانه ای رای گیری غایب. در اواخر ماه مارس ایندیانا انتخابات هیئت مدیره دستور گسترش دسترسی به غایب پست الکترونیکی-در رای گیری برای رای دهندگان در لقب استان و مردم ایندیانا دولت – بدون نیاز به بهانه ای. انتخابات صرف هفته ها و ماه آماده شدن برای یک روز از مسابقات دوم تنها به سه شنبه که نگاه بسیار متفاوت از تنها چند ماه پیش.

در مصاحبه با مقامات انتخاباتی در سراسر کشور و بیشتر نقل مکان کرد و به سرعت خود را آماده کارکنان و رای دهندگان برای تغییراتی که coronavirus قرار می گیرد در رای گیری. برخی از ایالت ها مانند رود آیلند و مونتانا برقرار تغییرات به سیستم رای گیری در سال های اخیر است که به طور گسترده ای گسترش رأی-با-پست روش. دیگران مانند پنسیلوانیا و ایندیانا در حال کار در سراسر ساعت برای آماده سازی رای دهندگان و انتخابات مقامات برای هجوم گسترده absentee ballot درخواست.

در سراسر جغرافیای, و, حزب, خطوط, وزرای امور متحده انتخابات محلی تخته و نامزدهای خود را داده اند قوی در حمایت از رای گیری غایب روند تشویق رای دهندگان به درخواست برگه های رای خود را از طریق برنامه های کاربردی در کشورهایی را که به آنها نیاز است.

اما مسابقات و پست الکترونیکی-در رای تلاش در سراسر هر یک از ایالات متحده می تواند در خدمت به عنوان یک منادی برای آنچه که به طور بالقوه پیش رو در پاییز اگر coronavirus شیوع همچنان ادامه دارد.

در داکوتای جنوبی بالایی میانه دولت است که بیشترین تعداد COVID-19 موارد سرانه برای این منطقه در اواسط ماه آوریل است اما در حال حاضر دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور, انتخابات, مقامات اعتماد به نفس سهشنبه مقدماتی را اجرا هموار.

“پس ما نمی توانیم به تغییر قوانین و ما فقط با استفاده از برخی از ابزار ما در حال حاضر گفت:” استیو بارنت جمهوریخواه از ایالت داکوتای جنوبی. “بسیاری از مردم با استفاده از رای گیری غایب.”

اما در فیلادلفیا بزرگترین شهرستان در پنسیلوانیا که در آن وجود خواهد داشت و تنها 190 فرد در حوزه های رأی گیری در این انتخابات چشمگیر کاهش از 831 در ماه نوامبر گذشته شهرداری, انتخابات, کمیساریای لیزا دیلی گفت: ABC اخبار او “بسیار نگران” بیش هجوم غیابی فقط به صورت اولیه که تنها حاکی از نگرانی و انتظار می رود در ماه نوامبر هنگامی که مردم در انتخابات به مراتب بالاتر است.

“اعداد است که ما دیده ایم این اولیه خیلی باور نکردنی و ما می دانیم که وجود دارد خیلی بیشتر فعالیت در انتخابات عمومی” او گفت:, و اضافه کرد که بعد از روز انتخابات بیش از انتخابات محلی مقامات خواهد بود تشکیل یک گروه کاری به شکل یک برنامه برای پردازش بازگشت رای گیری برای انتخابات عمومی.

“همه ما امیدواریم که که همه می کند که ما تا حدودی به حالت عادی بازگشت در ماه نوامبر ، اما در معرض خطر است که ما آن را واقعا ایجاد یک موضوع برای ما. ما می توانید ببینید 500,000 400,000 به برنامه های کاربردی در یک انتخابات بود که” او گفت:.

ABC News’ مگ کانینگهام و کوین Scanlan کمک گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>