TSA افسران نیاز به حفاظت بیشتر در میان coronavirus شیوع اتحادیه می گوید

ABC News Corona Virus Government. Response

هشت TSA افسران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آژانس.

به عنوان صنعت حمل و نقل هوایی در تلاش برای جبران تاثیر اقتصادی این رمان coronavirus کسانی که به نمایندگی از کارکنان خط مقدم این باور است برای محافظت از سلامت خود را.

اداره امنیت حمل و نقل (TSA) تایید کرده است که هشت نفر از افسران خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. این تعداد دو برابر شده در عرض چهار روز گذشته به عنوان ویروس همچنان به گسترش در آمریکا و بیشتر تست در دسترس می شود.

با توجه به TSA کارکنان است که می تواند در تماس با حمل و نقل ماموران امنیتی بیش از گذشته 14 روز باید قرنطینه شده.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

“آنها میهنی کارکنان است که فقط می خواهم به انجام کار خود را و کار امن” اورت کلی ملی رئیس جمهور آمریکا فدراسیون کارکنان دولت (AFGE) گفت: ABC News در روز دوشنبه.

AFGE نشان دهنده تقریبا 50,000 TSA افسران در سراسر کشور.

“من فکر می کنم که مهم است که مردم آمریکا را در درک آنچه در این TSOs روبرو هستند در حال حاضر” کلی گفت. “آنها می ترسند. هیچ کس نمی داند یا می داند تا چه حد از این ویروس پس هر کس کمی متزلزل است.”

سه شنبه گذشته اتحادیه خواسته TSA مدیر David Pekoske برای N95 ماسک برای ارائه به خط مقدم نیروی کار است. این اتحادیه گفت: TSA رد درخواست.

در حال حاضر این سازمان است که اجازه می دهد خط مقدم پرسنل به پوشیدن ماسک های جراحی تنها “اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است.”

“TSA است و نه حتی ارائه هر نوع ماسک برای TSO” کلی گفت: ABC News. “من همچنین فکر می کنم که N95 ماسک می تواند تا حد زیادی امن تر از آنچه که باید.”

در پاسخ TSA گفت: آنها به دنبال راهنمایی از اداره ايمنی و بهداشت شغلی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مربوط به پرسنل حفاظت. در این زمان TSA گفت نه سی دی و نه OSHA توصیه می شود N95 ماسک یا ماسک برای پرسنل ،

این سازمان گفت: در میان COVID-19 شیوع آنها تشویق کارکنان به طور منظم دست های خود را و خود را پوشش سرفه. آنها همچنین گفته اند که آنها همیشه دستور بیشتر در معرض خطر پرسنل به پوشیدن دستکش هنگام غربالگری یک شخص و یا اموال خود را.

کلی فکر می کند که این اتحادیه می تواند کار بیشتر از نزدیک با مقامات برای رسیدگی به ایمنی کارگران آن اگر دولت جلب کرد در برخی از دستور اجرایی.

“من فکر می کنم که این فقط زمان است که ما وضع سیاست را کنار گذاشته و فکر می کنم در مورد امریکا به طور کلی” کلی گفت. “فکر می کنم در مورد ایمنی از همه آمریکایی ها بدون برنامه های سیاسی. من فکر می کنم که در آن ما نیاز به رفتن به عنوان یک ملت است.”

دو هفته پیش طی یک بودجه شنوایی Pekoske قانونگذاران گفت که اگر لازم باشد سازمان باید برنامه های احتمالی در محل — به خصوص اگر آنها را به بسیاری از افسران از تماس بیمار است. او در آن زمان گفت که آنها تا به حال منابع مناسب و وجود دارد که تا به حال نشده است تأثیر عمده ای به TSA غربالگری عملیات.

کلی گفت این اتحادیه درخواست شده است از ژانویه به توسعه نیروی کار به آدرس رمان coronavirus متشکل از افراد از دولت, مدیریت و اتحادیه.

“من فکر نمی کنم که وجود دارد این است که یک برنامه در محل حداقل از TSA دولت دیدگاه” Kelley روز دوشنبه گفت:. “ما هیچ برنامه و ما نیاز به یک.”

ABC اخبار رسیده به آژانس در مورد پتانسیل های احتمالی برنامه های این سازمان بلافاصله پاسخ به درخواست.

کلی گفت وجود ندارد هر گونه مذاکرات از اخراج برای TSA افسران نشده است.

روز یکشنبه United Airlines اول ایالات متحده حامل به اعلام آنها با توجه به furloughs در سراسر هیئت مدیره کاهش دستمزد و کاهش نیروی انسانی حداقل است.

در خارج از کشور, شرکت های هواپیمایی مانند نروژی هوایی اسکاندیناوی و هوا را به طور موقت به گذاشته شدن 90 درصد از کارکنان خود را.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>