مغلوب ساختن پیشی جستن طرح و خودگردان فلسطینی دورویی

با اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “معامله قرن” در ژانویه 28, تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) فنر به عمل است. در عرض چند ساعت از کاخ سفید مراسم که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد, جزئیات طرح خود را رئیس جمهور فلسطین محمود عباس گفت: “یک هزار و نه به معامله قرن”.

PA سپس اقدام به صدور تعدادی از تهدیدات از جمله یک بار دیگر به قطع روابط با اسرائیل در سازمان های امنیتی و یک فراخوان برای تظاهرات توده ای در برابر پیشنهاد معامله است.

با وجود آن لفظی huffs و پاف, اما, رهبری فلسطینی نمی تواند جمع اوری قدرتمند در واکنش به نقض قوانین ظالمانه در حقوق فلسطینی که تهمت پیشنهاد واقعا است. آن می تواند نه حتی بسیج مردم خود. چرا ؟

چرا که برای بیش از 20 سال در حال حاضر بهبهان به طور فعال شرکت کننده در سرکوب مردم فلسطین در حالی که حفظ یک رابطه نزدیک با نیروهای امنیتی اسرائیل. آن نگرش و بلاغت و سیاست در گذشته و در حال حاضر همواره کارگردانی در حفاظت از حقوق و رفاه مردم فلسطین بلکه در حفظ قدرت به هر قیمتی.

“معامله قرن” است unmasked تشکیلات دورویی و تلفات آن را گرفته در فلسطین بسیج تودهای.

سرکوب فلسطینی مخالفت

از زمان تأسیس آن در سال 1994 به عنوان یک نتیجه از فاجعه اسلو محمود انجام داده است کمی بیش از کمک به اسرائیل ساکت فلسطینی در حالی که زمین های خود را اموال و منابع گرفته شده توسط مهاجران یهودی. برای تضمین قدرت خود و رهبری فلسطین را حفظ کرده است و همکاری نزدیک با اسرائیل شکنجه فلسطینی مخالفان و ارائه اطلاعاتی در فعالان فلسطینی.

آن را نیز به شدت نقض هر گونه اعتراض های عمومی که تهدید به گرفتن آن در قدرت و یا در نظر گرفته شده است یک “تهدید” توسط اسرائیلی ها. آن را بارها و بارها مستقر ملی خود گارد ضد شورش پلیس و اراذل و اوباش وفادار به فتح این حزب که غالب بهبهان به سرکوب مخالفان است.

اولین تجربه من از این تشکیلات دست سنگین بود که در سال 2011 در جریان یک تظاهرات در رام الله را Manara مربع در همبستگی با انقلاب در کشورهای عربی همسایه. صدها نفر از جوانان جمع آوری مسالمت آمیز شعار سیاسی شعار خواستار وحدت بین فتح و حماس و در برابر اسلو سفارش. در عرض چند ساعت ما حمله مورد آزار و اذیت و بازداشت شده است.

در سال 2012 ما بیرون رفت و در اعتراض به برنامه ریزی سفر به رام الله از اسرائیل و معاون نخست وزیر اسرائیل موفاز یک مرد متهم به ارتکاب جنایات بی شماری علیه فلسطینی ها از جمله قتل عام در شهر “جنین” در طول انتفاضه دوم و ترور مختلف رهبران فلسطینی.

ما شاهد دیدار با عباس به عنوان یکی دیگر از عمل PA همدستی با اسرائیل مهاجر-استعماری پروژه. ما رفت و یکهو به اعتراض اما ما بودند به شدت مورد ضرب و شتم توسط PA پلیس. بعد PA هوش دنبال ما مورد آزار و اذیت ما در خیابان ها به نام خانواده ما و آنها را تهدید کرد. بدتر هنوز, ما slandered در سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان “خائن” کار برای یک “خارجی دستور کار” توسط PA وفاداران.

در سال 2018 ما بیرون رفت و به نشان دادن در برابر همدستی تشکیلات خودگردان فلسطینی در اسرائیل محاصره غزه که توسط شرکت ارائه شده است نوار unliveable. این تشکیلات قطع حقوق کارمندان در غزه و لغو پزشکی ارجاع و کمک مالی به صدها نفر از خانواده های نیازمند. به دلیل محدود حزبی منافع دو میلیون فلسطینی درد و رنج غیر قابل تحمل در شرایط زندگی. اعتراض ما بود دوباره حمله وحشیانه ما بودند مورد ضرب و شتم کشیده در سراسر خیابان های شهر رام الله بازداشت شده به عنوان ما به دنبال درمان برای صدمات در بیمارستان است.

اینها فقط چند نمونه از تشکیلات نظام انتخاباتی به سکوت و جلب رضایت فلسطینی ها به منظور ارائه اسرائیل با “احساس امنیت”. و این است که می گویند که حماس یک بازیگر; آن را بیش از حد متعهد است سهم عادلانه خود را از سرکوب در برابر جمعیت فلسطینی در غزه و تلاش کرده است به سکوت و انتقاد.

رهبری فلسطینی ها نه بیشتر

جدا از سرکوب فلسطینی در مخالفت رهبران فلسطینی که در کرانه باختری یا غزه نیز به دنبال instrumentalise بسیج تودهای برای آن کوته بینانه اهداف سیاسی است.

در هر زمان وجود دارد این است که یک بیانیه بین المللی در بدن است که تهدید PA موقعیت به عنوان نماینده مردم فلسطین (البته یکی از آنها را انتخاب نیست) ما شاهد یک سری از سخنرانی ها و اظهارات مقامات فلسطینی خواستار شد.

تشکیلات خودگردان فلسطینی و دیگر گروه های فلسطینی و احزاب سیاسی در نظر فلسطینی در اعتراض به یک سلاح آنها می توانید استفاده کنید هر زمان که آنها می خواهید. آنها می خواهند بسیج تودهای تنها زمانی که آن را مناسب آنها را هنگامی که آن را در بهترین منافع مردم فلسطین.

مشکل این است که این نگرش همراه با سالها سرکوب مخالفت و آزار و اذیت جامعه مدنی اضافه شده است یکی دیگر از لایه ای از سرکوب – در بالای اشغالگری اسرائیل – خروج فلسطینی ها سرخورده و آسیب رساندن توانایی خود را به طور موثر بسیج برای مبارزه خود را.

در طول سال بسیاری از متوقف دیدن یک دلیل را به خیابان ها به دلیل اعتراض خود را خواهد شود به طرز وحشیانه ای در پایین ترک خورده و یا شرکت تصمیم گرفتند که توسط نیروهای سیاسی آنها را به عنوان دشمن ،

آن است که جای تعجب نیست پس از آن که PA به نام برای بسیج تودهای در خیابان ها در برابر “معامله قرن” چند تبدیل شده است. امروز محمود است که تنها قادر به بسيج کسانی که وفادار به آن ساختارهای سیاسی و حزبی بازو – فتح. برای به دست آوردن یک جمعیت در رام الله آن را به اتوبوس مردم در خارج از شهر است.

در حال حاضر بسیاری از فلسطینی ها از دست داده اند و اعتماد به رهبری فلسطینی ها. می دانیم که بسیاری از فلسطینی تهدید به قطع روابط با اسرائیل سازمان های اطلاعاتی در حال خالی کردن هستند. آخرین بار آن بود که در سال 2017 مشخص شد که 95 درصد از هماهنگی امنیتی با اسرائیل نگهداری می شد.

اما با وجود سیاسی و اخلاقی ورشکستگی خود را رهبران فلسطینی را نمی نومید شدند. آنها همچنان به مبارزه خود برای عدالت و حقوق و پایان اشغالگری اسرائیل و آپارتاید است. آنها همچنان به بسیج با وجود رهبران خود و همدستی با اسرائیل است.

روح خیابان فلسطین زنده است اما دیگر نمی تواند مصرانه خواست دوگانه توسط نیروهای سیاسی. آن را تنها در دفاع مشروع مبارزه مردم فلسطین.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>