مغلوب ساختن پیشی جستن ققنوس رالی آغاز counterprogramming ولگردی و قانونی شکنی

رئیس جمهور با سران غرب برای جمع آوری اعانه و تظاهرات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است لگد زدن به سواحل غرب کمپین نوسان چهارشنبه با تجمع در شهر فینیکس پایتخت یک کشور را از دست داد در سال 2016 است اما امیدوار است به تلنگر در سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در آریزونا یادبود سربازان سالن بزرگ نشانه اول از سه تظاهرات در سه متحده در سه روز — بزرگترین گروههای مرتبط با سرمایه گذاری زمان این چرخه.

پس توقف خود را در آریزونا تهمت خود را نشان دادن راه به کلرادو در روز پنج شنبه و پس از آن نوادا در روز جمعه, روز قبل از حیاتی دموکرات نوادا حزبی.

آریزونا رالی یکی دیگر از تلاش های رئیس جمهور برای مقابله با دموکرات ها که مهم مناظره پنج شنبه شب این برنامه شامل بهداشت ، برنی ساندرز که کنگره در نظر سنجی و مایک بلومبرگ اول جمله ظاهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در آریزونا در صف دقیقه قبل از این رویداد گفت: آنها unfazed توسط بلومبرگ بی سابقه هزینه های پیش از سابق شهر نیویورک شهردار بحث کچ.

“من فکر می کنم آن را افسانه” رندا دولی گفت: ABC News. “من wan’t او را به ریختن پول بیشتر و بیشتر پس از یک رویا است که من فکر نمی کنم قادر خواهد بود برای به ثمر می آیند.”

اسکار لوپز یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفت که او نگران بلومبرگ تکرار آشنا و حمله به رئیس جمهور را در برابر میلیاردر.

“من می دانم که آنها در حال شوخی و گفت که او را ایستاده در یک جعبه است چرا که او قرار بود به یک مرد کوچک کمی مایک یا هر” لوپز گفت: ABC News. “خواهیم دید.”

با روز جمعه نوادا تجمع یک روز قبل از دولت دموکراتیک حزبی تهمت سفر یک مثال نخست از رئیس جمهور تمایل به مقابله با هر رویداد در دموکرات’ تقویم امتناع صرفنظر کردن یک خبر چرخه.

اما رئیس جمهور در این سفر بیش از counterprogramming — او برنامه ریزی را به خانه میلیون ها دلار برای انتخاب مجدد کمپین با تشکر از دو دلار بالا کالیفرنیا جمع آوری اعانه.

یک منبع آشنا گفت: ABC اخبار که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است افزایش 14 میلیون دلار.

رئیس جمهور برگزار شد جمع آوری کمک روز سه شنبه در بورلی هیلز با حدود 300 شرکت کنندگان خواهد شد و سر دیگر در رانچو مایراج روز چهارشنبه با 60 شرکت کنندگان. دومی رویداد در Oracle رئیس لری الیسون کالیفرنیا گلف و املاک, علائم عمده tech مغول علنا حمایت رئیس جمهور به طور بالقوه یک پیروزی بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>