مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر نیروی دریایی تایید بلومبرگ

وزیر سابق نیروی دریایی ریچارد اسپنسر حمایت از سابق نیویورک شهردار.

نورفولک ویرجینیا — در نادر حرکت یک مقام سابق منصوب تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است.

وزیر سابق نیروی دریایی ریچارد اسپنسر گفت: صبح روز جمعه که او پرتاب شده است وزن خود را پشت مایکل بلومبرگ گفت: در یک آزادی است که “من بیشترین اعتماد به نفس است که مایک را صادقانه در اجرای وظیفه خود به عنوان فرمانده.”

دو مرد در حال انتظار برای رسیدگی به یک گروه از جانبازان و خانواده های نظامی در نورفولک ویرجینیا به بزرگترین پایگاه نیروی دریایی که در آن مهر را به پرده قصد دارد برای حمایت از ارتش است.

اسپنسر گفت که او صحه بلومبرگ در بخش با توجه به چگونه او معتقد است بلومبرگ خدمت نظامی جامعه گفت: بلومبرگ با توجه به توصیه مشاوران نظامی بازگرداندن آمریکا جهان ایستاده و به کمک دامپزشکان.

با توجه به FEC گزارش اسپنسر همواره پشتیبانی جمهوری خواهان در گذشته است و با توجه به کمک های مالی زیادی به RNC و به میت رامنی و جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد.

اسپنسر بود مجبور به استعفا شد و به عنوان وزیر نیروی دریایی زمانی که او محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه مهر و موم نیروی دریایی ادی گالاگر پس از گالاگر به اعدام محکوم شد نما با جسد یک نوجوان داعش جنگنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>