مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای پایان دادن به خدمات عمومی بخشش وام می تواند به معنای ‘تغییرات عمده زندگی را برای برخی از دانشجو-وام گیرندگان


گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد برای پایان دادن به یک برنامه ای است که اجازه می دهد تا برخی از کارگران در بخش های دولتی و غیر محو کردن خود دانشجو-بدهی وام.

J. P. Gilbert, a 30-year-old دستیار عمومی وکیل مدافع مستقر در فلوریدای مرکزی نه تنها از دست رفته بازپرداخت وام پس او شروع به پرداخت کردن بدهی وام دانشجویی پنج سال پیش. او سخت کوش در مورد ساخت پرداخت در زمان و نگه داشتن او کار دولت به طوری که در پنج سال او می تواند واجد شرایط برای وام دانشجویی بخشش.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی پیشنهاد کاهش بودجه را با قرار دادن یک توقف به خدمات عمومی وام بخشش برنامه ساخته شده که این امکان را برای مردم مانند گیلبرت به کار در بخش دولتی و غیر انتفاعی بخش. در 2019 در دفتر بودجه کنگره برآورد هزینه های برنامه 12 میلیارد دلار در سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به هیچ کس PSLF برنامه زمانی که به او پیشنهاد axing آن در سال گذشته بودجه پیشنهادی.

این برنامه تصویب شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2007 اجازه می دهد تا وام گیرندگان که در برخی از دولتی یا غیر انتفاعی بخش شغل خود را بدهی وام دانشجویی فدرال پاک شده پس از ساخت پرداخت در زمان برای 10 سال.

این برنامه دارای سخت — و برخی می گویند گیج کننده — قوانین است که متقاضیان باید پایبند به کل یک دهه است. در نهایت تنها 1 ٪ از وام گیرندگان که اعمال می شود در سال 2018 برای بخشش وام تا به حال برنامه های کاربردی خود را پذیرفته است. که به مبلغ فقط 96 وام گیرندگان از استخر 29,000 که تا به حال در مورد $5.52 میلیون بدهی تخلیه شده تحت برنامه.

متقاضیان به طور معمول درک است که پیوستن به این برنامه دستورالعمل ها — که شامل داشتن کارفرمایان خود را ارسال سالانه گواهینامه گزارش به بررسی نقش آنها — به هیچ وجه تضمین می کند که خود را بدهی دانشجو خواهد بود محو دور. اما کوچک که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که چرا گیلبرت همچنان به کار به عنوان یک وکیل مدافع.

“من دوست دارم که کار کنم اما در خارج از این عشق از من چی کار کنم واقعا بزرگترین چیزی که در مورد من که در این کار این است که توانایی برای واجد شرایط برای وام بخشش برنامه” گیلبرت گفت. او در حال حاضر در شش ماه دختر و اگر PSLF برنامه به پایان رسید و او مطمئن است که او خواهد بود قادر به نگه داشتن شغل خود گفت: MarketWatch. او فارغ التحصیل از دانشگاه چینی hong کنگ دانشکده حقوق که در حال حاضر هزینه $44,468 یک ترم برای دانش آموزان تمام وقت.

Janani Vaidyanathan

J. P. Gilbert, تصویر, گفت: او را به در نظر گرفتن یک شغل در بخش خصوصی اگر PSLF برنامه به پایان رسید.

وام گیرندگان دیگر گفت: این برنامه مرگ آنها را مجبور به تجدید نظر در برخی از اهداف زندگی.

“من احساس می کنم به شدت در مورد زندگی حرفه ای من رفت به” مای ال-Sadany, a 30-year-old حقوقی و قضایی مدیر در تحریر موسسه خاورمیانه, سیاست, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن دی سی گفت. “اما من می خواهم که به زندگی جدی تغییرات و نمی شود قادر به صرفه جویی در خانه.”

مانند گیلبرت ال-Sadany همچنین در زمان از وام های دانشجویی برای حضور در مدرسه قانون در مورد او در دانشگاه جورج تاون. او مدیون حدود 62,000 پس از پرداخت 53 از 120 مقدماتی پرداخت و نسبت به بخشش که او امیدوار است که به اعطا می شود در سپتامبر. 2025.

دموکراتیک کنترل بودجه مجلس کمیته انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی است که علاوه بر پایان دادن به PSLF برنامه را تحت تاثیر قرار مدیکر تجویز دارو قیمت گذاری, پزشکی, مواد غذایی تمبر و مزایای از کار افتادگی.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از مای ال-Sadany

مای ال-Sadany در نوار برگزاری مراسم تحلیف.

بودجه “دو برابر پایین در ساخت کالج کمتر مقرون به صرفه و دست نیافتنی برای بسیاری از خانواده های آمریکایی با $170 میلیارد دلار کاهش به وام دانشجویی برنامه بیش از 10 سال” رئیس کمیته جان Yarmuth روز دوشنبه گفت. “این شامل افزایش هزینه ها برای دانشجویان جدید با حذف یارانه وام های دانشجویی و ساخت آن را سخت تر برای دانش آموزان به بازپرداخت وام های خود را با حذف خدمات عمومی وام بخشش برنامه است.”

از آنجا که مجلس سنا و مجلس در حال حاضر با گذشت دو سال بودجه مقابله پاییز گذشته بعید است که دو اتاق را مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در نظر میگیرد.

جمهوری خواه سنا بودجه رئیس کمیته مایک Enzi, گفت که او نمی خواهد به برگزاری یک جلسه در کاهش بودجه به دلیل آن که تنها جرقه “دشمنی” میان دموکرات ها و جمهوری خواهان تپه گزارش روز دوشنبه. Enzi, یک, وایومینگ, سناتور بازنشسته است و بعد از این سال.

برای این دو دلیل بعید است که دولت به کاهش هزینه های وام دانشجویی بخشش توسط $170 میلیارد دلار و در پایان PSLF برنامه به عنوان برگ برنده طرح پیشنهاد می کند.

این PSLF برنامه ال-Sadany گفت: “واقعا مهم است صرف نظر از زمینه های اجتماعی,” و اضافه کرد که آن را می فرستد یک پیام مهم برای سازمان های غیر انتفاعی و کارگران دولت که از آنها قدردانی توسط دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>