سالن شهر ای بی سی نیوز ترامپ: متن کامل

متن کامل سالن شهر ای بی سی نیوز رئیس جمهور دونالد ترامپ، سه شنبه در مرکز قانون اساسی ملی در فیلادلفیا را بخوانید.

لطفا توجه داشته باشید: این یک رونوشت عجله است که ممکن است در شکل نهایی آن باشد، و ممکن است به روز شده است.

جورج استفانوپولوس: به سالن شهر ما با رئيس جمهور ترامپ خوش اومدي

آقاي رئيس جمهور، ممنون که به ما ملحق شدي.

رئیس جمهور دونالد ترامپ: خیلی متشکرم.

استفانوپولوس: ما با گروهی از رای دهندگان پنسیلوانیا اینجا هستیم، و می بینید که ما از نظر اجتماعی در این دوران COVID دور هستیم.

ترامپ: ميتونم ببينمش . قطعا. در این مورد شکی نیست.

استفانوپولوس: و همه آزمايش شدن

بايد بدوني که بعضي از اين آدما آخرين بار بهت راي دادن برخی به هیلاری کلینتون رای دادند، برخی به نامزدهای شخص ثالث یا هیچ کدام یا اصلاً کسی رای دادند.

همه سوالات خودشان را نوشته اند.

ترامپ: باشه.

استفانوپولوس: و اولی از پل توبیانا می آید.

پاول، ببرش

ترامپ: سلام پاول

توبیانا: آقای رئیس جمهور، من در سال ۲۰۱۶ به شما رای دادم. من محافظه کار، طرفدار زندگی و دیابتی هستم. مجبور شدم از افرادی که به دوری اجتماعی اهمیتی نمی دهند و ماسک صورت می پوشند، دوری کنم.

فکر ميکردم داري کار خوبي با پاسخ همه گير انجام ميدي تا حدود اول ماه مه بعد شايد پاي خودت رو از پدال گاز در بذاري چرا افراد آسیب پذیر مثل من را زیر اتوبوس انداختید؟

ترامپ: خب، ما واقعا ً اينکارو نکرديم، پاول. ما خيلي روي همه ي همه ي اينا کار کرديم ما خيلي سخت کار کرديم . از چين اومد بيرون . اونا هيچوقت نبايد ميذارن اين اتفاق بيفته

و اگر شما به کاری که ما با هواکش ها انجام داده ایم نگاه کنید، و حالا، رک و پوست کنده، با واکسن — ما به داشتن واکسن بسیار نزدیک هستیم.

اگر می خواهید حقیقت را بدانید، دولت قبلی شاید سال ها طول می کشید تا به خاطر FDA و تمام مصوبات واکسن داشته باشد، و ما در عرض چند هفته از گرفتن آن هستیم. ميدوني، ممکنه سه هفته، چهار هفته باشه، ولي فکر ميکنيم داريمش. جانسون و جانسون، فایزر، ما شرکت های بزرگی داریم و آنها بسیار بسیار نزدیک هستند.

خيلي… این چیز وحشتناکی است، اما اگر شما در نگاه… به عنوان مثال، شما اهل نیویورک هستید؟ اهل کجا هستید?

توبیانا: در اصل من اهل نیویورک هستم. من در بیت لحم پنسیلوانیا زندگی کرده ام.

ترامپ: آهان.

توبیانا: به مدت 18 سال و 2 سال. اينجا طولاني ترين جاييه که تا حالا زندگي کردم .

ترامپ: خب، خيلي خوبه. جاي خوبيه . اما در واقع، اگر به کاری که ما برای کارهای مختلف انجام داده ایم نگاه کنید– ما بیمارستان ساختیم. نيويورک، ما مرکز کنوانسيون رو گرفتيم، به 2800 اتاق تبديلش کرديم. ما کشتي ها رو آورديم کاش از آن استفاده می کردند، چون رک و پوست کنده بگویم، اگر از آن استفاده می کردند، بسیاری از مردم را نجات می داد.

اما ما واقعا — ما شروع به گرفتن علائم بسیار خوب می کنیم. اگر به کاری که ما در مقایسه با کشورهای دیگر انجام داده ایم نگاه کنید، با مرگ و میر مازاد، میزان مرگ و میر مازاد، ما خیلی خیلی خوب انجام داده ایم.

وقتی آزمایش ما را می بینید، ما در 84 میلیون آزمایش خواهیم بود، 84 میلیون، به این فکر کنید. و بعد هند خواهد بود با حدود 50 میلیون برنامه آزمایش کمتر، به مراتب بیشتر.

من امروز اينو آوردم چون فکر ميکنم اين چيزيه که خيلي خيلي خاصه ما يه آزمايش جديد داريم امروز به معنای واقعی کلمه بیرون آمد. این فقط به شما نشان می دهد که ما نسبت به کشورهای دیگر چقدر خوب عمل می کنیم.

اما این در واقع یک آزمایش جدید است، فقط از ابوت بیرون آمد، بسیار پیچیده است. فکر نميکني، يه تيکه مقواي خيلي کوچيک و سبکه. و این بیرون آمد و این یک آزمایش بسیار دقیق است. و مردم قادر خواهند بود که این را داشته باشند، و آنها قادر خواهند بود آزمایش کنند یا بروند– در حالت ایده آل به دکتر می روند، اما این بسیار ساده و بسیار دقیق است.

و ما فرماندارها از جمله اين ايالت رو با تجهيزاتي مثل اينکه هيچ تا حالا بدست نداره تامين کرديم ما روی هواکش ها کوتاه بودیم چون کمدها لخت بودند وقتی آن را به دست گرفتیم.

و ما در حال حاضر هزاران هواکش در ماه می سازیم، هزاران نفر، و ما آنها را می فرستیم– ما دیگر به آنها در کشورمان نیاز نیستیم– نه یک نفر که به هواکش نیاز داشت، هواکش دریافت نکرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>