مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال به پوشیدن ماسک در مکان های به بازدید میشیگان تسهیلات است که نیاز به آنها را

فورد دارای نشانه های آن ممکن است اجازه می دهد رئیس جمهور به خم شدن این قانون.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به عموم پوشیدن یک ماسک صورت در میان coronavirus همه گیر شده است اما به تور فورد کارخانه تولید هواکش در میشیگان پنج شنبه که در آن ماسک مورد نیاز است.

فورد سیاست در کارخانه نمی تواند هر واضح تر: “ماسک های صورت نیاز به توسط هر کس در تمام امکانات در تمام زمانها. این اندازه گیری از حفاظت خود باقی خواهد ماند تا زمانی که COVID-19 ویروس دیگر بحرانی در خطر است.”

اما فورد مقامات نشانه های آنها ممکن است اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به خم شدن این قانون.

راشل McCleery یک سخنگوی فورد گفت: ABC اخبار شرکت “مشترک ما سیاست های ایمنی و توصیه های با کاخ سفید پیش از این دیدار” اما افزود که “کاخ سفید خود ایمنی و تست سیاست در جای خود و خود را تعیین.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال متعهد به پوشیدن ماسک در این بازدید گفت: در روز سه شنبه که این امر بستگی به شرایط.

“من حتی از فکر آن است. آن بستگی دارد. منظورم این است که شما می دانید در برخی از مناطق, من خواهد بود. در مناطق خاصی نمی کنم. اما من قطعا به آن نگاه کنید. این چه وضعیت است. من ایستاده درست در کنار همه یا من گسترش ؟ ” گفت.

“چیزی است که یک بیمارستان ؟ آن است که یک بخش? آن است — آنچه در آن است دقیقا ؟ من قصد دارم به یک گیاه است. بنابراین ما خواهید دید. که در آن مناسب, من می خواهم آن را انجام دهد. قطعا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پیشنهاد تنظیم را تعیین می کند تصمیم خود را.

رئیس جمهور رفت و بدون ماسک در طول یک تور از یک Honeywell تسهیلات است که تولید N95 ماسک در آریزونا دو هفته پیش. هر چند که تسهیلات نیاز به کارگران در کارخانه پوشیدن ماسک رئیس جمهور گفت: مدیر عامل این شرکت گفته او این بود که لازم نیست او را به اطاعت از آن سیاست است. رئیس جمهور بعدا به خبرنگاران گفت که او عینک یک ماسک برای بخشی از سفر, زمانی که او در پشت صحنه اما او هرگز دیده می شود پوشیدن یکی قبل از دوربین.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به میشیگان او را به یکی دیگر از میدان نبرد سیاسی دولت است که مانند آریزونا است که می تواند اثبات کلید خود گشتند.

او بارها و بارها مورد حمله قرار میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer برای دست زدن به COVID-19 همه گیر و گفت او شده است خیلی آهسته به عقب محدودیت با تمسخر اشاره به او را به عنوان “آن زن از میشیگان” و ابراز حمایت از معترضان برخی از آنها که با هجوم به دولت و کنگره brandishing اسلحه ناراضی با اقامت در خانه سفارش دهید.

Whitmer ممکن معاون ریاست جمهوری انتخاب برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت: داده ها و شاخص های کلیدی در حال رانندگی رویکرد او به بازگشایی دولت در شیوه ای امن.. تهمت و انتقاد از او را پس از Whitmer گفت: دولت فدرال شده بود آهسته برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

یک سخنگوی Whitmer دفتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از لحاظ فنی نقض فرماندار ممنوعیت غیر ضروری بازديد به ساخت امکانات مانند فورد اشاره کرد اما آن را “یک فرصت به نمایش گذاشتن چقدر مهم میشیگان است که برای پاسخ به COVID-19 و بازسازی اقتصاد کشور ما ،” مطبوعات آزاد دیترویت گزارش روز سه شنبه.

Whitmer دفتر گفت که او دریافت نمی کنند دعوت به شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن توقف در دولت, با توجه به مطبوعات آزاد. “من فکر نمی کنم وجود دارد یک دلیل خاص” او نه دعوت کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت. “این نمی آمد.”

فورد تسهیلات رئیس جمهور نیز برای دیدار روز پنج شنبه شروع به ساخت هواکش با همکاری جنرال الکتریک هفته از آوریل 20, به گفته یک مقام کاخ سفید با هدف ساختمان 50,000 هواکش از تسهیلات بیش از 100 روز.

رئیس جمهور که همچنین انتظار برای ارائه سخنرانی در این دیدار انتظار می رود که به مشتری جلب کردن پیشرفت در ramping تا ونتیلاتور تولید در ایالات متحده در ماه های اخیر در پاسخ به نگرانی های وجود دارد که می تواند کمبود این دستگاه صرفه جویی در زندگی برای COVID-19 بيمار.

از رئیس جمهور گرفته شده برای اشاره به آمریکا “پادشاه هواکش” و سیاهی که بدترین سناریو از کمبود هواکش آمده است به تصویب.

رئیس جمهور است و شگفت زده در مکانیک ماشین آلات تماس با آنها را هر دو “دست و پا چلفتی” و “بسیار پیچیده” و حتی در مقایسه با فرایند تولید یک خودرو است.

“آن را مانند ساخت یک خودرو. و کشورهای دیگر ندارد و هواکش. و ما موفق شد تا در هواکش و این ساختمان بسیار پیچیده ماشین بسیار گران قیمت ماشین — اما بسیار پیچیده به حق آن را به انجام حق. بسیار کامپیوتری. بسیار فن آوری های قابل توجه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به تازگی.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>