مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به جریان در گزارش روسیه قرار داده و نعمت در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان: WH

کاخ سفید روز دوشنبه در ادامه برای منحرف کردن سوال در مورد گزارش های اطلاعاتی ایالات متحده مصمم روسیه ارائه شده نعمت به طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: “صحت” از جمله اتهامات هنوز در حال تعیین و اصرار دارد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نشده بود در جریان بالقوه سیاسی آسیب مهم است.

“وجود دارد هیچ اجماع در درون جامعه اطلاعاتی در این اتهامات” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McNenay به خبرنگاران گفت: “و در اثر وجود نظرات مخالف و از برخی در جامعه اطلاعاتی با توجه به صحت آنچه که در گزارش و صحت اساسی اتهامات در ادامه به ارزیابی شود.”

اما حتی به عنوان او صحبت کرد — و مقامات دولت بودند و جلسه توجیهی نگران اعضای کنگره در کاخ سفید — او گفت: بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن خود را هنوز هم “شده است در جریان این موضوع است.”

هوش “خواهد بود و نه بالا به رئیس جمهور تا زمانی که تایید شد,” او گفت:.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران “آیا رئیس جمهور باید یک پیام خاص برای مسکو با توجه به این گزارش?” او پاسخ داد: “یک پیام خاص برای مسکو ؟ چون او را در جریان این موضوع به من اشاره کرد.”

در عین حال یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من یا @VP . احتمالا یکی دیگر از ساخته روسیه جعل شاید این خبر جعلی @nytimesbooks مایل به جمهوری خواهان نگاه کنید بد نیست!!!”

پرسید که چه تهمت به معنای زمانی که او در توییتی که McEnany پاسخ داد: “من هیچ جزئیات بیشتر در مورد رییس جمهوری correspondenc

او گفت که شب گذشته در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به نام رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer “و گفت که او می تواند توجیهی نفر از اعضای کمیته قضایی بنابراین وجود دارد هر دو حزب دعوت,” او گفت: کاهش به ارائه اطلاعات بیشتر است.

پرسید که چه تهمت را به نگه داشتن روسیه پاسخگو اگر هوش برن به او گفت: “من نمی خواهد حدس و گمان در مورد اینکه آیا این اطلاعات تایید شده یا تایید نشده و من نمی خواهد جلوتر از رئیس جمهور در اقدامات بیشتر.”

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “شده است بسیار قوی بر روسیه تحمیل تحریم بر صدها روسی افراد اخراج ده ها تن از دیپلمات های, بسته شدن دو کنسولگری خروج از پیمان INF و چندین عملیات دیگر.”

تحت فشار قرار دادند آنچه که او بدان معنی است که تهمت تا به حال شده است در جریان — و در صورتی که معنای آن نیست در رئیس جمهور روزانه مختصر (PDB) — او پاسخ داد: “او شخصا در جریان این موضوع است.”

معلوم بود که اعضای کنگره رو داد.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر به نام برای جلسات مربوطه خود را قانونی بدن عضویت کامل.

در حالی که کاخ سفید مشخص نیست که چگونه بسیاری از اعضای دعوت شده بود رسمی گفت: جمع آوری خواهد نه به شکل یک جلسه از “باند هشت” — یک گروه دو حزبی از قانونگذاران ارشد به طور منظم در جریان حساس هوش.

پلوسی عضو “باند هشت” گفت: روز یکشنبه در مصاحبه با ABC News رئیس لنگر جورج Stephanopoulos که او تا به حال نشده در جریان این موضوع است.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که ایالات متحده مقامات اطلاعاتی مشخص بود یک نظامی روسیه واحد اطلاعات شده بود که شبه نظامیان وابسته به طالبان نعمت برای کشتن ایالات متحده و دیگر نیروهای بین المللی در افغانستان است.

یک مقام نظامی تایید به شبکه خبری ABC است که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی مشخص بود که به صورت گفت و روسیه گرفته بود در این مرحله بیش از سال گذشته در بحبوحه مذاکرات صلح برای پایان دادن به 18 سال جنگ در افغانستان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد که او و یا معاون رئیس جمهور شده بود با همتایان اروپایی خود در مورد تعیین همانطور که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

“هیچ کس در جریان و یا گفته من @VP پنس یا [کاخ سفید] رئیس ستاد @MarkMeadows در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه, lambasting بار,’ داستان. “همه انکار آن وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما.”

مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe در توییتر نوشت شنبه شب که “نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد و تا کنون در جریان هر گونه اطلاعات ادعا شده توسط نیویورک تایمز در گزارش روز گذشته است.”

پلوسی در صبح روز دوشنبه نوشت: در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی و رییس سازمان اطلاعات مرکزی که وحی شد “بسیار نگران کننده” و درخواست فوری بین توجیهی برای همه اعضای خانه.

“پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا بود و کنگره نیست, جریان,” او نوشت.

بلافاصله پس از نامه ارشد مقام کاخ سفید گفت که کاخ سفید نه برنامه ریزی برای برنامه ریزی یک جلسه برای همه اعضای خانه این هفته است.

شومر به طور مشابه به نام برای همه سناتورها به جریان در گزارش.

“ما نیاز به دانستن این که آیا یا نه رئيس جمهور تهمت گفته شد این اطلاعات و هنگامی که” شومر در بیانیه ای گفت.

بعد در طبقه سنا شومر گفت: رئیس جمهور می دانستند از این اتهامات به عنوان اوایل ماه مارس را سریع عمل است.

“روسیه به نعمت برای کشتن آمریکایی ها و دولت هیچ کاری نمی کند? هیچ چیز؟” شومر گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما بسیار قوی رئیس جمهور در اینجا به عنوان معمول است.”

سناتورها در سمت دیگر راهرو نیز ابراز نگرانی کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. توییتی شنبه بود که آن را “ضروری کنگره به پایین از گزارش های رسانه ای اخیر” و این که “من انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چنین اتهامات جدی و اطلاع رسانی کنگره بلافاصله برای اطمینان از این اخبار و گزارش.”

“اگر گزارش مورد نعمت بر ما نیروهای درست است” Rep. لیز چنی R-Wyo., توییتی یکشنبه کاخ سفید باید توضیح: 1. اگر رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور با همتایان? شد اطلاعات در [رئیس جمهور روزانه هوش توجیهی]? 2. که می دانند و هنگامی که? آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید [رئیس جمهور] پوتین پاسخگو?”

همکار جمهوری خواه ایالت جیم Inhofe اوکلاهما گفت که “ما نیاز به پاسخ.”

“من خواسته اند که دولت برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آن را می داند و من انتظار دارم به دانستن بیشتر در روزهای آینده” او در توئیتر خود نوشت صبح روز دوشنبه.

ABC News’ جیمز گوردون حوصله بن سیگل تریش Turner, John پارکینسون و آلیسون Pecorin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>