مغلوب ساختن پیشی جستن شما اجازه فرایند ‘بازی’ پس از متحد راجر سنگ می شود 40 ماه در زندان

راجر سنگ دوست دیرین و پیشین مبارزات انتخاباتی مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد به 40 ماه زندان و پنج شنبه در دادگاه فدرال در واشنگتن گمانه زنی ها که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور بالقوه می تواند او را عفو کنند.

چند ساعت بعد در سخنرانی خود در یک “امید برای زندانیان” مراسم فارغ التحصیلی در لاس وگاس تهمت صحبت در مورد سنگ مورد گفت: “من پس از این بسیار نزدیک و من می خواهم برای دیدن این بازی به کمال خود چون راجر یک فرصت بسیار خوب از exoneration در نظر من است.”

“من دوست دارم برای دیدن این اتفاق می افتد,” او گفت:, در حال رفتن به نشان می دهد که سنگ داوران foreperson بود “کاملا آلوده” با دعوت از او یک “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعال” بدون ارائه شواهد خاص.

اما او افزود: “من نمی خواهید برای انجام هر چیزی در نظر قدرتهای بزرگ عطا یک رئیس جمهور ایالات متحده است. من می خواهم این روند به بازی کردن. من فکر می کنم که بهترین کاری که به انجام” ظاهرا پیشنهاد عفو هنوز ممکن است اما نه ذکر کلمه “عفو” و یا هر گونه وعده های خاص.

“در برخی از نقطه من یک عزم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما راجر سنگ و همه به عدالت رفتار شود. و این شده است یک نمایشگاه روند.”

علاوه بر زندان, سنگ, شد, محکوم به 24 ماه تعلیقی و جریمه $20,000. سنگ باقی می ماند رایگان در انتظار یک تصمیم در حرکت خود را برای یک محاکمه جدید.

“سنگ تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور” قاضی امی برمن جکسون گفت: یقین در صدور صراحت رد ادعاهای سنگ و تهمت است که دادستان بود و با انگیزه های سیاسی و ناعادلانه است. او همچنین به اقدامات وزارت دادگستری در مورد “بی سابقه” با اشاره به سیاسی اخیر درام بیش از این پرونده است.

سنگ سرنوشت در زمان جدید اهمیت هفته گذشته زمانی که حرفه ای دادستان که به کار گرفته شده در این مورد توصیه می شود یک جمله از هفت تا نه سال برای سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در ماه نوامبر.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که توصیه شد “سقط جنین از عدالت” دادستان کل ویلیام بر رد دادستان و وزارت دادگستری فرستاده شده جدید توصیه خواستار جکسون به سنگ بسیار سبکتر جمله است. مدت کوتاهی پس از, در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری ABC رئیس دادگستری خبرنگار Pierre توماس بر تهمت هشدار داد برای جلوگیری از به tweeting و اظهار نظر در این مورد گفت که او ساخت و آن را “غیر ممکن” را به انجام کار خود را.

منابع گفته اند ABC News, که بر, که به نام سنگ دادستان “صالح” است که به طور جدی با توجه به استعفا.

سنگ 67 بود محکوم به گمراه کردن کنگره محققان در چند عناصر کلیدی خود را در اعتراض به دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات از جمله ارتباطات او با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد ویکی لیکس انتشار مخرب اسناد و مدارک به سرقت رفته از دموکرات ها.

ABC اخبار تا به حال یک تیم از خبرنگاران و تولید کنندگان در داخل و خارج از دادگاه است.

در اینجا این است که چگونه داستان آشکار شد.

1:05 بعد از ظهر حرکت سنگ دادگاه خندان اما نمی گویند هر چیزی

در یک صحنه سنگ و همراهان خود را ترک دادگاه احاطه شده توسط فریاد حامیان و معترضان.

سنگ خندان اما می گوید هیچ چیز قبل از وارد شدن به یک انتظار SUV.

ABC News’ علی Dukakis بود در دادگاه در صدور حکم و فایل های این یادداشت:

یکی می توانید ببینید فقط سنگ پشت به او ایستاده بود و در سکوت با چند تن از وکلای او به عنوان Jackson او تحویل داده تاول ملامت از سنگ و دیگران که گفته اند او متهم شد به دلیل فعالیت های سیاسی اش و حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سنگ تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور” جکسون گفت.

زمانی که همه گفته و انجام داده, سنگ وکیل بروس Rogow قرار داده و دست به سنگ را در آنچه به نظر می رسد یک ژست حمایت عاطفی است که سنگ بازی کردن به عنوان یک سیگنال برای رفتن به دفاع از جدول.

بدون اشک وجود دارد. همسر و دخترش نگاه پوسته-شوکه عاری از احساسات هنوز هضم وزن از لحظه ای.

12:34 p. m. قاضی جکسون جملات راجر سنگ به 40 ماه زندان

او 24 سال آزادی مشروط و همچنین به علاوه $20,000 خوب است.

قبل از اعلام حکم Jackson بخوانید طولانی آماده سخنان — که در طی آن سنگ و سه تن از وکلای او ایستاده بود قبل از او دست clasped در مقابل با قیافه مواجه است.

“این محاکمه نگرفت چون آقای سنگ بود که دنبال سیاسی خود دشمنان” جکسون گفت که دولت در مورد, در مورد دلیل سنگ “تزریق خود را با صدا غذا خوردن در مرکز یکی از مهم ترین مسائل روز است.”

او راه می رفت از طریق این مورد ابتدا با سنگ نقش به عنوان برگ برنده های کمپین را “نقطه تماس” به ویکی لیکس اطلاعات تماس خود را با دستیاران ارشد و سپس به نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان 2016 و اظهارات گمراه کننده در مورد سنگ ساخته شده و به خانه کمیته اطلاعات.

روایت جکسون به دنبال یک ارائه شده توسط دادستان در دادگاه. او گفت: در یک نقطه “همین دلیل است که او مجرم شناخته شد-و نه به دلیل فعالیت های سیاسی خود.”

“این تصور که این مورد افزایش می یابد و در این که آیا روس ها تبانی در انتخابات … غلط است” جکسون اضافه شده است.

“این است که نه تنها ابهام این است که این محصول از سردرگمی … حقایق نشان می دهد این پاسخ ها به وضوح نادرست” جکسون گفت: از سنگ نظرات به خانه کمیته اطلاعات.

تیک تاک از طریق بقیه از شمارش سنگ پیدا شد به جرم ارتکاب Jackson ادامه داد: به عنوان خوانده شده به طور مستقیم از شهادت در دادگاه ارائه — از جمله از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استیو Bannon و سفت Credico را شاهد سنگ شد, متهم تهدید می کند.

“این تلاش ها مانع از تحقیقات عمدی بود, برنامه ریزی,” جکسون گفت. “این چیزی است که متهم بود.”

جکسون پس از آن تبدیل به شرایط دیگر او را باید به حساب — Roger سنگ رکورد. او اشاره کرد که حتی این نامه در حمایت از سنگ مشخص می شود او را به عنوان یک “bare-knuckled خروس جنگی” و “کثیف شیاد.”

“کسانی که این نامه در حمایت از, ذهن, شما,” او گفت:.

جکسون بوق و کرنا کردن سنگ برای حمایت خود را از اعضای خانواده و با استفاده از “صدا و فراست سیاسی” برای حمایت های مختلف تلاش های اجتماعی مانند ازدواج و آلزایمر آگاهی است.

“آن را آبشار به من به حکم او [بر اساس شایستگی های مورد],” جکسون گفت.

“هیچ چیز در مورد این مورد یک شوخی بود. آن را یک شوخی” جکسون گفت.

“دولت تفاهم نامه اولیه .. ارسال شده بود با یک حتی دست قضاوت,” او گفت:. “اما من نگران هستم که 7 تا 9 سال … خواهد بود بیشتر لازم است.”

او به نام “اقدامات” وزارت دادگستری” در هفته گذشته “بی سابقه است.”

عطف توجه او به امکان صدور حکم خروج جکسون گفت که او سالم است و ذکر خود را گسترده سفر به عنوان شواهدی وجود دارد که او را ناتوان که به نظر می رسد برای تضعیف برخی از آنچه سنگ را قانونی تیم پیشنهاد خود را در صدور حکم تفاهم نامه.

“او تحت تعقیب ایستاده تا برای رئیس جمهور” جکسون گفت.

“من نمی تواند و نمی خواهد حکم او بر مردم او را پشتیبانی می کند. Roger سنگ را نمی توان محکوم به شهرت و اعتبار خود و یا شخصیت خود را و یا کار خود را” جکسون گفت. “سنگ محک در این مورد جرم است.”

“این کمپین سلام jinks … او به دروغ کنگره” جکسون گفت.

جکسون در زمان فوق العاده ای موضوع با اظهارات سنگ وکلا: “پس چی ؟” او گفت:.

“حقیقت هنوز هم ادامه دارد. حقیقت هنوز مسائل … اگر این می رود بدون مجازات … هر کس از دست می دهد” جکسون گفت.

بنابراین در حالی که دفاع می پرسند چه کسی مراقبت کنید ؟ جکسون ضربه به عقب:

“کنگره مراقبت. وزارت دادگستری … مراقبت. داوران … مراقبت. مردم آمریکا مراقبت. مراقبت از من.”

جکسون پس از آن رفت و به او رهنمود محاسبات.

11:23 صبح قاضی طول در مجموعه مقالات; سنگ می گوید او نمی خواهد صحبت می کنند و از طرف خود

“در این مرحله من می خواهم به یک استراحت کوتاه” قاضی جکسون می گوید.

آن است که روشن نیست که آیا او اعلام این حکم بلافاصله پس از reconvening.

پس از دفاع از خود وکیل به این نتیجه رسیدند یک درخواست مهیجی برای یک جمله با حبس راجر سنگ بالا می رود به او می گویند او را به صحبت می کنند از طرف خودش.

ما در حال حاضر در 10-15 دقیقه استراحت.

11:16 a. m. قاضی خواسته های دولت توضیح محکومیت توصیه سردرگمی

دولت جدید دادستان در سنگ صورت می گیرد به این تریبون به “عذر خواهی به دادگاه برای هر گونه سردرگمی” ناشی از وزارت دادگستری صدور حکم دو توصیه یاداشت.

“این سردرگمی باعث شد با اصلی محاکمه تیم” Crabb می گوید. “وجود دارد هیچ چیز در ایمان بد مورد پیگرد تیم را توصیه.”

جکسون وقفه برای پرسیدن چند سوال در مورد دستور داد که یادداشت جدید, چرا اضافی تفاهم نامه واصل شد و چه چیزی باعث هر گونه اختلاف در اسناد و مدارک.

Crabb می گوید: اولین تفاهم نامه توسط ایالات متحده تصویب شد وکیل.

“آنچه من درک می کنم این است که وجود دارد miscommunication بین باراک اوباما و اصلی عدالت” Crabb می گوید: با اشاره به نظرات دادستان کل بر ساخته شده است در مصاحبه با ABC News.

به ظاهر ناراضی جکسون می پرسد Crabb به ادامه.

“این محاکمه شد – و این دادستان است – صالح” Crabb می گوید. او سپس خواستار دادگاه به اعمال قابل توجهی مدت حبس.

فشرده توسط جکسون در مورد چگونه دومین تفاهم نامه بود گردد Crabb می گوید او نمی تواند “شرکت در بحث و گفتگو در مورد داخلی مذاکرات.”

او حاضر به گفتن نیست که آیا او نوشت: نامه – حتی اگر او آن را امضا کردند. پرسید: اگر او دستور داده شد برای نوشتن دوم memoradum, Crabb دوباره می گوید او نمی خواهد بحث در مورد آن.

ست Ginsberg, دفاع مشاور برای سنگ, پس از آن طول می کشد تریبون به پرونده او برای نرمی تماس با قاضی جکسون با توجه به سنگ سن و وضعیت خانواده: “او فقط یک پدربزرگ.”

“آقای سنگ تحسین بسیاری از ویژگی های” Ginsberg می افزاید.

11:04 صبح قاضی جکسون انفجار سنگ خود را بیش از رسانه های اجتماعی پست از جمله کسانی که در مورد او

یکی دیگر از پیشنهاد حکم افزایش یک پیروزی دیگر برای دادستان.

قاضی جکسون انفجار سنگ خود را خارج از دادگاه انجام جلوتر از محاکمه او به طور خاص رسانه های اجتماعی پست های که انتقاد دادگاه, قاضی و دولت دادستان.

“این مهم است به یاد داشته باشید او نه تنها آتش را خاموش چند intemperate ایمیل … آن را اتفاقی” قاضی جکسون می گوید. “او می دانست که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.”

“این غیر قابل تحمل است برای اجرای عدالت” جکسون می گوید. “ما تا به حال به اتلاف مقدار قابل توجهی از زمان … به متهم به پیروی از دستور دادگاه.”

“بنابراین من قصد دارم به اضافه کردن این دو سطح و ما در حال حاضر در سطح 27,” جکسون نتیجه.

قاضی جکسون سپس لیست چند کاهش عوامل قبل از تبدیل به صدور حکم, شبکه که دیکته که حکم مناسب است, بعد از همه, جمله پیشرفت و رو به پایین خروج در نظر گرفته است.

هر دو طرف در حال حاضر یک فرصت برای صحبت می کنند.

10:55 صبح قضات طرف با دفاع در پیشنهادی جمله افزایش بیماریهای انسداد مجرای انجام

در یک سوم پیشنهادی جمله افزایش قاضی جکسون طرف با دفاع وکیل — کاهش فشار بر روی سنگ.

“من قصد دارم به اضافه کردن دو سطح که” جکسون می گوید: پس از شنیدن استدلال در مورد یک پیشنهاد برای افزایش اضافی انسدادی انجام.

او در حال حاضر پرداختن اضافی از جمله تقویت – به طور خاص مربوط به سنگ های بحث برانگیز رسانه های اجتماعی پست در مورد قاضی جکسون خودش.

10:43 صبح قاضی به نظر می رسد به سمت دولت بر جدیت سنگ را شاهد دستکاری

در یک ضربه به سنگ قاضی جکسون دو طرفه با دادستان که به دنبال به استناد حکم سطح را افزایش می دهد بر اساس یک اساسنامه حسابداری به صورت فیزیکی تهدید.

پس از تبادل در مورد صحت دادستان’ ادعا می کند که سنگ را در واقع او را تهدید می کند دیرین دانشیار, سفت Credico (و Credico درمان سگ, بیانکا), Jackson طرف با دولت است.

توجیه تصمیم خود را به سمت دادستان او بخواند چندین خاص نقل قول — که بسیاری از آنها شامل ناسزاهای-که منعکس کننده سنگ در برابر تهدیدات Credico و سگ خود را.

ABC اخبار رئیس دادگستری خبرنگار Pierre توماس اشاره می کند که قاضی جکسون است زمان درخواست هر دو طرف برای روشن شدن مواضع گرفته شده در صدور حکم یاداشت.

او به دقت در نظر گرفتن توجه داشته باشید از استدلال های ساخته شده توسط هر دو طرف و درخواست برای توضیحات که در آن او را درک ابهام.

10:24 a. m. سنگ دفاع وکیل را هل اتهام شاهد دستکاری

قاضی جکسون خواندن از یک تکه کاغذ کنه از طریق شمارش سنگ مجرم در دادگاه. او اجرا می شود از طریق یک توضیح از صدور حکم فرایند ایجاد وقفه خودش را به طور خلاصه به درخواست یک عضو از مخاطبان به حذف خود و یا عینک آفتابی.

“برای کسانی که بیدار شد هفته گذشته و متقاعد شد که این دستورالعمل ها سخت” جکسون می گوید.

یک وکیل برای سنگ, ست گینزبرگ و سپس افزایش می یابد به این صورت است که سنگ را در رفتار و کلمات انجام شده کمی وزن به خصوص کسانی که مورد استفاده در محکومیت شاهد دستکاری.

“حتی اگر این کلمات را بر روی چهره خود را می توان به عنوان خوانده شده به عنوان تهدید” Ginsberg می گوید: “این موضع ما این است که کلمات خود را نه به عنوان یک تهدید در همه.”

“سنگ شناخته شده است با استفاده از خشن هذلولی زبان. آقای Credico می دانستم که. او می دانست که آن سنگ بودن سنگ. تمام پوست و بدون گاز” Ginsburg در ادامه با اشاره به شیدا Credico یک چالاک رادیو میزبان کمدین و امپرسیونیست بود که یک شاهد کلیدی در مورد دولت در برابر سنگ. سنگ است که متهم به تهدید او و سگ او.

دولت نگهداری می شود که Credico شد یک مجرا بین سنگ و جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس – وب عملیات که منتشر شده هزاران نفر از سرقت ایمیل ها به عنوان بخشی از تلاش برای صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 حریف سیاسی هیلاری کلینتون.

خاطر نشان کرد توسط قاضی جکسون که او دارای قدرت برای تحمیل یک جمله پایین تر از نام برای صدور حکم دستورالعمل Ginsburg شاخه های برگشت: “بله و من امیدوارم که شما خواهد شد!”

10:22 صبح تهمت توییتهایی “انصاف?”

به عنوان سنگ صدور حکم می شود در جریان رئيس جمهور تهمت مقایسه سنگ درمانی که از سابق FBI مدیر James Comey و سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe.

10:12 صبح قاضی جکسون, آدرس وزارت دادگستری از صدور توصیه های

قاضی جکسون آدرس تفاهم نامه صدور حکم جنجال در بهر نظر — با اشاره به وجود هر دو مورد دادستان’ اصلی توصیه و پس از آن وزارت دادگستری پیشنهاد بسیار کوتاه حکم. او توقف کوتاه editorializing.

“من نیز با دریافت این دولت را مکمل نامه” جکسون می گوید. “من توجه داشته باشید که این تفاهم نامه اولیه است خارج شده است.”

جکسون در ادامه به توضیح اضافی مواد واصل به عنوان بخشی از پرونده از جمله کشت و حروف نوشته شده بر روی سنگ از طرف دوستان و حامیان اصرار قاضی به او بدهد نرمی.

10:05 صبح دادگاه رسیدگی را آغاز کرده اند

وکلای مدافع برای هر طرف باید خود را معرفی.

“ما در اینجا این صبح برای راجر سنگ از صدور” قاضی جکسون می گوید.

8:45 a. m. سنگ می رسد اعتراض در خارج از دادگاه

سنگ می رسد با همسرش, وکلا و همراهان در دادگاه فدرال. شناخته شده برای خود را گاهی اوقات زرق و برق دار لباس او با پوشیدن یک کلاه نمدی مردانه و عینک آفتابی لبخند می زند اما می گوید هیچ چیز نیست.

برخی از حامیان برگزاری یک بنر بزرگ که گفت: “#PardonRogerStone.”

دیگر معترضان او را احاطه کرده و فریاد “خائن!” برخی از تنظیم کرده بود تا تورم موش با چهره ای که شبیه است که از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک شبه با وجود بر هشدار به اظهار نظر در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 2 صبح توییتی یک کلیپ از رادیو فردا میزبان Tucker Carlson تماس تلفنی سنگ مورد یک “تکان دهنده توهین به سنت آمریکایی برابر عدالت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن دوخته صدای جیر جیر خود را تغذیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>