مغلوب ساختن پیشی جستن “سفید قدرت’ retweet محکوم سیاه جمهوری خواه سناتور

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده انتقاد از تنها سیاه و جمهوری خواه در سنای ایالات متحده پس از retweeting یک ویدیو نشان دادن یکی از هواداران خود در فلوریدا فریاد “قدرت سفید” در مردم معترض علیه دولت او.

این ویدئو را بازتوییت کرد توسط رئیس جمهور در روز یکشنبه نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان و حامیان فریاد profanities در هر یک از دیگر در یک آلاینده جامعه بازنشستگی. پس از یک تجمع اعتراضی خواستار تهمت حامی یک نژادپرست مرد, رانندگی یک ماشین گلف پاسخ با بالا بردن مشت خود را و فریاد “سفید قدرت”.

عبارت است از یک مشترک صف آرایی گریه در میان سفید supremacists.

“هیچ سوالی وجود دارد که او باید آن را بازتوییت کرد و او باید فقط آن را پایین” سناتور ” تیم اسکات با سی ان ان گفت دولت از اتحادیه برنامه.

“پس از آن بود ناسزا رنگ و لعاب کل چیزی که توهین آمیز بود. قطعا اظهار نظر در مورد سفید قدرت تهاجمی” کارولینای جنوبی جمهوری خواه اضافه شده است. “این غیرقابل دفاع. ما باید آن را به پایین.”

صدای جیر جیر می آید بر روی پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن خصمانه پاسخ به اعتراضات نژادی و بی عدالتی است که باید در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت در مینیاپولیس در اواخر ماه مه.

در این توییت که پس از حذف شده تهمت نوشت: “با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای” با اشاره به بازنشستگی جامعه که او بازدید سال گذشته است.

‘شور و شوق فوق العاده ای’

در یک بیانیه کوتاه سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت: “رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است.”

تهمت متهم شده است از نژاد پرستی توسط قانون گذاران در رابطه با توییت خود در گذشته از جمله حملات سیاه قانونگذاران و برای گفتن چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ است که آنها باید “بازگشت به عقب و کمک به رفع کاملا شکسته و جرم و جنایت آلوده مکان هایی که از آنها آمد”.

در سال 2017 تهمت بود roundly زیر مرگبار متحد حق تجمع با حضور alt-راست, سفید supremacist گروه و counterprotesters در Charlottesville, Virginia, زمانی که او گفت: “بسیار خوب مردم در هر دو طرف”.

مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه retweet بود که در حساب خود را برای حدود چهار ساعت بود که به سرعت مورد انتقاد مدنی از فعالان حقوق بشر و مخالفان رئيس جمهور.

صحبت در CBS “چهره ملت” برنامه روز یکشنبه Sherrilyn Ifill رئیس جمهور و مدیر-مشاور NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش گفت: این حادثه “است که در مورد رئیس جمهور مصرف آن را پایین. این است که در مورد حکم رئیس جمهور در قرار دادن آن است.”

“این در مورد آنچه که رئیس جمهور معتقد است و از آن زمان برای این کشور به واقعا چهره, که,” او اضافه شده است.

سناتور سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز در ضمن در توئیتر خود نوشت: “فقط زمانی که شما فکر می کنم تهمت نمی تواند بیشتر ننگین و یا نژادپرستانه او outdoes خود را.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>