تهمت بود هشدار داد ‘اوایل در coronavirus تهدید: به روز رسانی زنده

ایالات متحده پیشی گیرد و ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از ضبط 20,071 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

در سطح جهان بیش از 108,000 نفر از کروناویروس جدید و تایید عفونت صدر 1.7 میلیون نفر در پایان روز شنبه. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر زودرس بلند کردن اجسام از مستندات و گفت: این می تواند خطرناک تجدید حیات از موارد.

بیشتر:

ایران اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک در خارج از پایتخت آن تهران برای بازگشایی, اما, عربستان سعودی, و ارمنستان در حال گسترش مستندات. هند همچنین انتظار می رود برای انجام این کار است.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 12

08:15 GMT – چین Suifenhe شهر هم مرز با روسیه تقویت کنترل

چین شرقی شهرستان Suifenhe در این کشور در مرز با روسیه است گفت: آن را تقویت کنترل مرز به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از وارد موارد است.

این شهر نیز گام تا کنترل بر روی ترافیک و اجرای سختگیرانه قرنطینه اقدامات مقامات شهرستان در بیانیه ای گفت. آن را نیز ممنوع انواع تجمعات و کشیده شده تا یک لیست از کسب و کار است که باید به حالت تعلیق از عملیات.

کروناویروس و جهان آسیب پذیرترین | اینجا شروع کنید

07:55 GMT – “من به آنها مدیون زندگی من’: UK PM جانسون میاد پزشکان

نخست وزیر بوریس جانسون گفته او مدیون زندگی به کارکنان بریتانیا دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی در اولین دیدگاه از آنجا منتشر شده از بخش مراقبت های ویژه برای درمان COVID-19.

Johnson, 55, گرفته شده است به سنت توماس بیمارستان در مرکز لندن یک هفته قبل از مداوم رنج می برند علائم بیماری ناشی از کروناویروس جدید. در تاریخ 6 آوریل منتقل شد به بخش مراقبت های, جایی که او باقی مانده تا 9 آوریل.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من” جانسون گفت: از کارکنان در بیمارستان است و فقط در سراسر رودخانه تیمز از پارلمان. نظرات منتشر شد, به روزنامه نگاران و تایید شده توسط دفتر کار خود در روز یکشنبه.

جانسون بود که روی پای خود را توسط جمعه, گرفتن, پیاده روی های کوتاه بین دوره های استراحت در دفتر خود به عنوان اوایل مرحله از بازیابی. در تازه ترین به روز رسانی رسمی در جانسون وضعیت خیابان داونینگ گفت: “همچنان به خیلی خوب پیشرفت”.

British Prime Minister Boris Johnson gives a press conference about the ongoing situation with the COVID-19 coronavirus outbreak inside 10 Downing Street in London, Tuesday, March 17, 2020. For most p

نخست وزیر بوریس جانسون تشکر پزشکان پس از خروج از بخش مراقبت های [مت Dunham/آسوشیتد پرس]

07:45 به وقت تهران روسیه – موارد افزایش بیش از 2000 نفر در بزرگترین افزایش روزانه

روسیه گزارش کرده است 2,186 جدید کروناویروس موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع شیوع آوردن ملی شمارش از موارد تایید شده به 15,770.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 24 تا 130 روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت.

07:20 GMT – مصر به تعویق انداختن Banque du Caire سهام فروش: رئیس

مصر به تعویق افتاد برنامه های خود را به فروش سهام اقلیت در دولتی Banque du Caire در عرضه اولیه عمومی (IPO) شروع اواسط ماه آوریل با توجه به گسترش coronavirus یک روزنامه محلی روز یکشنبه به نقل از رئیس بانک عنوان کرد و گفت.

رئیس Tarek Fayed گفته بود که خبرگزاری رویترز در ماه مارس که این طرح باقی مانده به فروش سهام به ارزش حدود 500 میلیون دلار ارائه شده علاقه به سرمایه گذار برگزار شد تا در صورت از ویروس.

“برنامه ای برای ارائه به اشتراک گذاری این بانک در مصر بورس در حال حاضر معوق با توجه به گسترش جدید کروناویروس در سطح جهانی و محلی و تاثیر بر روی هر دو محلی و جهانی در بازارهای سهام” Fayed گفت: خصوصی Almasry Alyoum روزنامه در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه.

او ارائه شده هیچ جزئیات بیشتر. فروش خواهد بود مصر بزرگترین فروش دارایی های دولت از سال 2006.

برخی از کشورهای آفریقایی می تواند ضربه coronavirus اوج در هفته: که

07:00 GMT – سازمان ملل متحد خاورمیانه نمایندگان اصرار دو طرف درگیر برای توقف جنگ در حال حاضر

سازمان ملل متحد نمایندگان در میانه خواسته اند که همه طرفین درگیر در منطقه برای پایان دادن به خصومت و روشن کنید و تمرکز خود را به “مبارزه واقعی از زندگی ما” – مقابله با تهدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بیانیه ای در روز شنبه نمایندگان سوریه و یمن و لبنان و عراق و نزاع اسرائیلی-فلسطینی تاکید کرد که همبستگی مورد نیاز است به صورت چالش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. اما این نمی تواند اتفاق می افتد “اگر اسلحه را از جنگ و درگیری هستند و نه سکوت” گفتند.

اینجا بیشتر بخوانید.

Yemenis gear up for possible outbreak of coronavirus disease (COVID-19), in Sanaa

یک مرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان برگ یک بیمارستان است که اختصاص داده شده برای coronavirus بیماران در صنعا, یمن [خالد عبدالله/رویترز]

06:30 GMT – بریتانیا وعده کمک به جلوگیری از موج دوم

بریتانیا از آن حمایت $248 میلیون WHO و سازمان های خیریه برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus در کشورهای آسیب پذیر و بنابراین کمک به جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“در حالی که ما درخشان پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس در خانه ما در حال استقرار انگلیسی تخصص و بودجه در سراسر جهان برای جلوگیری از دوم موج مرگبار رسیدن به بریتانیا” بر در بیانیه ای گفت. “Coronavirus احترام مرزهای کشور تا توانایی ما برای محافظت از مردم بریتانیا تنها موثر باشد اگر ما تقویت سیستم بهداشت و درمان از آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه بیش از حد.”

دولت بریتانیا گفت: 130 میلیون پوند را به سازمان ملل متحد سازمان با 65 میلیون دلار برای کسی که. یکی دیگر از 50 میلیون پوند را به صلیب سرخ برای کمک به جنگ زده و سخت برای رسیدن به مناطق و 20 میلیون پوند برای رفتن به دیگر سازمان ها و موسسات خیریه.

نقدی را کمک به مناطق با بهداشت ضعیف و سیستم های مانند جنگ زده یمن است که در گزارش اول خود را مورد روز جمعه و بنگلادش است که میزبانی 850,000 Rohingya پناهندگان در اردوگاه شلوغ آن گفت.

زیمبابوه مستند: محدودیت کاسته آسیب به معیشت رشد می کند

05:40 GMT – اندونزی سفارشات حمل و نقل محدودیت هایی پیش از ماه رمضان exodus

اندونزی به اعمال محدودیت در حمل و نقل عمومی پیش از خروج سالانه به صفحه اصلی روستا که نشانه پایان مسلمان روزه ماه رمضان در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus دولت گفته است.

حدود 75 میلیون اندونزیایی معمولا جریان از شهرهای بزرگ در پایان ماه رمضان به علت این سال در پایان ماه مه اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند در برابر افزایش موارد پس از آهسته پاسخ دولت نقاب مقیاس شیوع.

عمومی, اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی اجازه خواهد داشت برای پر کردن تنها نیمی از آنها مسافر صندلی تحت مقررات جدید که همچنین محدودیت اشغال یک ماشین شخصی فقط به نیمی از کرسی در حالی که یک موتور سیکلت ممکن است زده شود تنها توسط یک نفر.

“جوهر از این قوانین و مقررات جدید است که برای انجام حمل و نقل عمومی و کنترل…در حالی که هنوز رفع نیازهای مردم” حمل و نقل وزارت سخنگوی Adita Irawati گفت: در بیانیه ای که در دبیرخانه کابینه سایت.

A medical officer wearing a protective suit checks a woman with a thermal scanner amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Tegal

یک افسر پزشکی با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ چک یک زن با یک اسکنر حرارتی میان شیوع کروناویروس در اندونزی [Oky Lukmansyah/رویترز]

05:35 GMT – تایلند گزارش 33 جدید موارد جدید مرگ و میر

تایلند گزارش 33 جدید کروناویروس عفونت های روز یکشنبه در مجموع 2,551 موارد و همچنین سه مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا کشور تلفات به 38.

دو تای مردان در سن 74 و 44 و یک زن 65 ساله فوت کرد گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

05:30 GMT – چین گوانگژو می گوید آن را اجرا محدودیت به همان اندازه برای خارجی ها, شهروندان

چین جنوبی شهر گوانگژو رفتار خارجی و اتباع چینی به همان اندازه در اجرای اقدامات شامل coronavirus مقامات دولت محلی گفته اند که این شهر را موشکافی خارجی.

ضد ویروس محدودیت هایی اعمال می شود به تمام شهروندان چینی و خارجی بدون تبعیض در اجرای Cai وی یک افسر شهرستان عمومی امنیت دفتر یک کنفرانس خبری گفت.

چندین کشور آفریقایی در خواست کرده است که چین مقابله با نگرانی های خود را که آفریقایی ها در گوانگژو به بدرفتاری و آزار در میان ترس این ویروس می تواند از وارد موارد است.

هفته گذشته این شهر کنسولگری آمریکا گفت: مقامات دولت محلی بودند سفارش کافه ها و رستوران ها نه برای خدمت به مشتریان که به نظر می رسد از مبدا. هر کسی که با “آفریقا” تماس با ما مواجه اجباری ویروس تست و پس از قرنطینه بدون در نظر گرفتن سفر اخیر سابقه قبلی یا جداسازی آن در بیانیه ای گفت: مشاوره آفریقایی-آمریکایی ها و یا کسانی که می ترسید که هدفمند به دور ماندن.

Coronavirus: شیوع بیماری قرار می دهد حیات وحش در کانون توجه بازار

05:20 به وقت تهران – گواتمالا ثبت 16 مورد جدید عفونت به افزایش 153

گواتمالا گزارش شده 16 مورد جدید از coronavirus آوردن آمریکای مرکزی کشور در مجموع به 153 موارد جمهور Alejandro Giammattei گفت.

سه نفر فوت کرده اند از coronavirus عفونت در گواتمالا تاکنون مقامات می گویند


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من Zaheena رشید .


05:12 GMT – سازمان ملل متحد نمایندگان اصرار بیشتری عمل در میانه آتش بس

پنج سازمان ملل متحد نمایندگان در خاورمیانه اصرار تمام احزاب متخاصم در منطقه برای پایان دادن به خصومت و روشن کنید و تمرکز خود را به “مبارزه واقعی از زندگی ما” – مقابله با تهدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این نمایندگان برای سوریه و یمن و لبنان و عراق و نزاع اسرائیلی-فلسطینی استرس است که همبستگی مورد نیاز است به صورت چالش COVID-19. اما این نمی تواند اتفاق می افتد “اگر اسلحه را از جنگ و درگیری هستند و نه سکوت” آنها می گویند.

04:02 GMT – مسافران ویروس-ضربه قطب جنوب کشتی کروز بازگشت به استرالیا

بیش از 100 استرالیا و زلاند نو رشته در هیئت مدیره یک ویروس-آمار کروز کشتی اروگوئه فرود آمد در ملبورن با توجه به استرالیا وزیر خارجه Marise Payne.

کسانی که در هیئت مدیره چارتر پرواز به ملبورن شامل افرادی که آزمایش منفی و دیگران تایید بیمار مبتلا به ویروس است. مسافران برگزاری نمایشگاه نشانه گرفته شده برای بیمارستان ها در ملبورن در حالی که بقیه گرفته خواهد شد به یک هتل برای شروع یک 14 روز دوره قرنطینه مقامات می گویند.

برخی از 128 از 217 مسافر در هیئت مدیره گرگ مورتیمر باید آزمایش مثبت برای coronavirus. گردشگران در سفر به قطب جنوب است.

03:27 GMT – میانمار گسترش ممنوعیت پروازهای بین المللی

وزارت بهداشت و درمان و ورزشی گسترش ممنوعیت پروازهای بین المللی به این کشور به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

اولیه بان بود که با توجه به پایان می رسد در مارس 13, اما در حال حاضر توسعه یافته تا مارس 30, با توجه به بیانیه دولت.

03:18 GMT – ژاپن آبه مجموعه خانه بمانند مثال در توییتر تصویری

نخست وزیر ژاپن است که ترغیب مردم به ماندن در خانه با یک توییتر تصویری نشان دادن تصاویری از او در خانه نشسته آغوش گرفتن سگ خود را و خواندن یک کتاب.

“من نمی توانم ملاقات دوستان و من نمی توانم یک نوشیدن, حزب, اما این اقدامات قطعا به صرفه جویی در بسیاری از زندگی” شینزو آبه می گوید.

خواننده محبوب Gen Hoshino نیز برجسته در این ویدئو در یک تقسیم صفحه نمایش انجام یک آهنگ دفاع اجتماعی فاصله. از آن می رود: “بیایید زنده ماندن و رقص هر یک از ما در هر کجا که هستیم همه ما به عنوان یک اجازه دهید آواز خواندن در خانه.”

02:41 GMT – ‘کار ما این است که در زمان خرید’: دکتر توصیف آنچه در آن مانند برای درمان بیماران مبتلا به ویروس

Maurizio Cecconi صندلی از Anasthesia و مراقبت های ویژه در Humanitas بیمارستان در میلان توصیف استراتژی پزشکان با استفاده از برای درمان coronavirus بیماران در ایتالیا در صورت عدم درمان.

“در لومباردی آن بسیار روشن وجود دارد درصد بالایی از موارد که نیاز به حمایت های تنفسی. تا 10-12 درصد مورد نیاز تهاجمی تهویه مکانیکی,” او می گوید الجزیره.

“متاسفانه تا کنون ما نمی باید درمان خاص در برابر این ویروس. آنچه ما خوب است, مراقبت های حمایتی. بنابراین آنچه ما سعی به انجام این کار در بخش مراقبت های ویژه است … به ما بیماران در بخش مراقبت های ویژه در حالی که بقیه ما را از کار تنفس را برای آنها.

“ما برخی از این استراتژی های حفاظتی ریه استراتژی از آنجا که فن های ما استفاده نمی درمان ریه آنها به ارزش زمان به ریه ها به زخم التیام یابد. بنابراین کار ما این است که واقعا به خرید زمان برای بیماران ما به طوری که سیستم ایمنی بدن خود را می تواند به مبارزه با ویروس.”

02:20 GMT – کره شمالی خواستار سختگیرانه تر anti-virus اقدامات

کره شمالی خواستار اقدامات سختگیرانه تر به “بررسی تاخت و تاز” از به سرعت در حال گسترش coronavirus رسانه های دولتی گزارش بدون در نظر گرفتن اگر وجود دارد هر گونه عفونت های گزارش شده در کشور است.

کره ای خبرگزاری مرکزی می گوید مقامات در جلسه ای که ریاست آن توسط مقام معظم رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد قطعنامه مشترک “در بیشتر کاملا در نظر گرفتن اقدامات ملی برای حفاظت از زندگی و امنیت مردم ما برای مقابله با این بیماری همه گیر در سراسر جهان به بیماری”.

North Korean leader Kim Jong Un takes part in a meeting of the Political Bureau of the Central Committee of the Workers' Party of Korea

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره [KCNA از طریق رادیو فردا]

01:36 GMT – چین گزارش 99 جدید کروناویروس موارد

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 99 موارد جدیدی از کروناویروس در سرزمین اصلی از جمله 97 مربوط به مسافران خارج از کشور.

این رقم یک پرش از مجموع 46 مورد جدید گزارش یک روز پیش از آن. سرزمین اصلی چین شمارش از عفونت در حال حاضر در 82,052 در حالی که مرگ و میر می ایستد در 3,339.

01:26 GMT – آیا اعداد دروغ ؟ اطلاعات و آمار در سن coronavirus

عفونت نرخ, نرخ مرگ و میر – اخبار کامل از آمار در مورد coronavirus اما چقدر دقیق هستند ؟

سازمان دیده بان آخرین قسمت از گوش دادن پست برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چالش های کمی در مقیاس یک بیماری همه گیر و چگونه است که بر تصمیم گیری و ریسک محاسبات.

00:55 GMT – IRS سپرده اولین محرک پرداخت در مالیات دهندگان ایالات متحده حساب

ما خدمات درآمد داخلی (IRS) می گوید: اولین coronavirus محرک چک شده اند سپرده در مالیات دهندگان حساب.

تاثیر اقتصادی پرداخت بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته به تصویب کنگره آمریکا برای کمک به مردم و کسب و کار نهفته coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از بزرگسالان را دریافت خواهد کرد $1,200 و پدر و مادر دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” IRS می گوید در یک صدای جیر جیر.

00:10 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد ‘زود و اغلب در بیماری همه گیر کوروناویروس

یک معاینه توسط نیویورک تایمز نشان می دهد ارشد کاخ سفید مشاوران و کارشناسان در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل در مورد پتانسیل برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

هشدارها شامل یک یادداشت توسط پیتر ناوارو, تهمت, برترین, تجارت, مشاور است که در آن او گفت: یک بیماری همه گیر می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 500 ، 000 نفر در ایالات متحده و باعث تریلیون دلار زیان اقتصادی.

Alex M آذر II, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, مستقیم هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن از احتمال یک بیماری همه گیر در تاریخ 30 ژانویه هشدار دوم او تحویل داده شده به رئیس جمهور در مورد این ویروس در دو هفته با توجه به بار.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن “بود آهسته به جذب مقیاس ویروس در معرض خطر” به جای تمرکز بر کنترل پیام و حفاظت از دستاوردهای در اقتصاد است. این بار نیز مقصر اختلافات داخلی و عدم برنامه ریزی و رئیس جمهور ایمان به غرایز خود را برای ما را متوقف پاسخ.

00:00 GMT – عربستان سعودی گسترش حکومت نظامی تا اطلاع ثانوی

پادشاه سلمان بن عبدالعزیز آل سعود است که سفارش فرمت عربستان سعودی coronavirus مقررات منع رفت و آمد تا “اطلاع ثانوی” به گزارش خبرگزاری دولت آبگرم.

پادشاه سعودی در ابتدا تحمیل 21 روز مقررات منع رفت و آمد در مارس 23, از 7ساعت به 6 صبح به شامل coronavirus اما گسترش کنترل به 24 ساعت در پایتخت ریاض و دیگر شهرهای بزرگ در هفته گذشته.

وزارت کشور تأکید ادامه “از همه ویژه اقدامات احتیاطی که قبلا اعلام شد در تعدادی از شهرهای استان و مناطق مسکونی علاوه بر جلوگیری از حرکت در سراسر منطقه 13 از پادشاهی”.


سلام من Zaheena رشید در نر مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, 11 آوریل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>