تهمت می خواهد به صرف بیشتر در فن آوری نظامی — در اینجا 9 سهام است که می تواند به نفع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته پیشنهاد صرف 0.3% افزایش در هزینه های نظامی به $740.5 میلیارد سال آینده.

اما در داخل که بودجه بزرگ وجود دارد تاکید دوباره بر high-tech دفاعی در مناطق مانند جنگ سایبری و استفاده از ابر در میدان جنگ, تخصصی, هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته ارتباطات و هوش مصنوعی است.

در اینجا برخی از نظامی جادوگری دلار مالیات خود را پرداخت و برخی از تامین کنندگان چرخ دنده است که به نفع اگر کنگره و تهمت see eye to eye on high-tech میدان جنگ دنده صرف.

سرعت بسیار بالای انتقال اطلاعات به battlefront

Booz Allen Hamilton BAH, -1.57% خود را در دفاع از بخش فرفره در سال 1940 مشاوره نیروی دریایی در چگونه به دنده تا برای جنگ جهانی دوم است. امروز آن را تولید 69 درصد از درآمد حاصل از دفاع و اطلاعات مشتریان و 96 درصد از سازمان های دولتی به طور کلی.

آن نقش مهمی در قرار دادن تکنولوژی بالا در دست سربازان در میدان جنگ است. یک مثال: Booz Allen ارائه می دهد فن آوری است که غول تبدیل فایل های تصویری به پهنای باند-نور ابرداده که warfighters می توانید به راحتی دانلود برای موبایل نرم افزار نقشه برداری.

برای محافظت از این اطلاعات Booz Allen کرده است با همکاری Dell دل +1.99% عرضه فوق العاده امن قرص است که می تواند از راه دور “آجر” در دستور اگر آنها را در دست اشتباه است حتی زمانی که قدرت خاموش است. آن را نیز کمک می کند تا نظامی با واقعیت مجازی توسعه نرم افزار است.

“ما یک درجه بالایی از اعتماد به نفس در Booz Allen Hamilton با توجه به استراتژیک شرکت نقش به عنوان یک پل بین دره سیلیکون و وزارت دفاع امریکا می گوید:” ویلیام بلر تحلیلگر لویی DiPalma.

مکعب توله +0.99% ارائه می دهد تکنولوژی بسیار پیچیده است که کمک می کند تا warfighters دانلود زمان واقعی تصاویر ماهواره ای عملا در هر نقطه. به نام فاز آرایه تکنولوژی این با استفاده از مجموعه ای از آنتن برای افزایش قدرت سیگنال. این ارائه می دهد این فن آوری از طریق آن GATR فن آوری بدست آورد. مکعب را DTECH Labs بخش کمک می کند تا استقرار سرورهای ذخیره سازی و شبکه به مناطق نبرد. و آن Pixia فراهم می کند یک پلت فرم نرم افزار به نام HiPER نگاه یک ویدیو از ابزار است که کمک می کند تا کاربران به اشتراک بگذارید و زوم بر روی تصاویر.

کوله پشتی هواپیماهای بدون سرنشین

زمانی که سازمان های دفاعی می خواهید هواپیماهای بدون سرنشین آنها به نوبه خود به Kratos دفاع و امنیت راه حل KTOS, +1.65% . در اوایل آن را توسعه هواپیماهای بدون سرنشین که شبیه هواپیماهای جنگنده و موشک برای استفاده در آموزش و تست. Kratos دوست دارد به نگه داشتن فن آوری آن را توسعه پس از آن پس از آن قوی تر از این می دانم که چگونه به منظور توسعه هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند مورد استفاده در جنگ. نیروی هوایی اشاره کرده است که اخیر Kratos هواپیماهای بدون سرنشین ارائه به نام افسانه را ببینید تقاضا به دلیل آن را به خوبی انجام و نسبتا ارزان است می گوید DiPalma.

Kratos می شود 73 درصد از درآمد حاصل از دولت ایالات متحده است که به طور عمده دفاعی و هوش مرتبط است. بیشتر از بقیه می آید و خارجی از سازمان های دفاعی.

AeroVironment AVAV, +0.22% ارائه می دهد یک خلبان ازجان گذشته ژاپنی هواپیماهای بدون سرنشین است که سربازان می توانید حمل در کوله پشتی. به نام ضامن این هواپیماهای بدون سرنشین را می توان مورد استفاده برای شناسایی و یا به سقوط به اهداف با یک کلاهک. ارتش ممکن است جوهر جدید قرارداد بلند مدت برای این زودی. AeroVironment ارائه می دهد دیگر هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های محبوب با نظامی مانند پوما و کلاغ.

ایریدیوم ارتباطات IRDM, +2.99% نورد کردن فرستنده و گیرنده (نام 9770) است که باید تولید درآمد خوب رشد به دلیل توانایی خود را برای حمایت از فراتر از خط-از-سایت های چند رسانه ای تغذیه از هواپیمای بدون سرنشین کوچک دوربین برای دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده توسط سربازان. به نام Certus 9770 این باید فروش کشش به زودی.

پیچیده ارتباطات ماهواره ای

پرسنل نظامی به طور سنتی به نام در مواضع دشمن در رادیو. به طور فزاینده ای با استفاده از آنها برای انتقال اطلاعات و نقشه برداری نرم افزار برای انجام این کار با دقت بهتر. برای این کار آنها به نوبه خود به “لینک 16” یک شکل موج مورد استفاده برای برقراری ارتباط داده های مکان امن از طریق لپ تاپ و تبلت. سیستم پس از آن اعمال می شود هوش مصنوعی به منظور ارتقاء تصاویر. یک شرکت به نام ViaSat VSAT, -0.15% یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان لینک 16 اتصال.

ViaSat نیز در حال توسعه ماهواره ها (که در آن خواستار ViaSat-3 صورت فلکی) است که به نظامی با پهنای باند بالا cloud دسترسی از مکان های از راه دور. آن را به فروش می رساند مودم و آنتن satcom تجهیزات. حساب های دولت برای 46 درصد از فروش. این شرکت ارائه می دهد و روستایی ماهواره ای باند پهن در پرواز اتصال و خدمات ماهواره ای به شرکت های.

ایریدیوم نیز ارائه می دهد خدمات ماهواره ای برای دفاع از سازمان است. آن L-band, شبکه ماهواره ای راه های ترافیک در سراسر آن صورت فلکی ماهواره برای به حداقل رساندن نیاز به محلی زمین پشتیبانی می کند. این بهبود می بخشد و سیستم رسیدن به مناطق دور افتاده که هیچ تلفن و یا خدمات پهن باند.

ایریدیوم تنها حدود 20 درصد از فروش خود را از دولت ایالات متحده پس از آن است که یک بازی خالص در مصارف نظامی.

Kratos نیز در ماهواره کنترل و سیستم های ارتباطی.

سنسور است که می تواند تشخیص پوست انسان از آسمان

پارسونز PSN +2.06% شده است در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید برای رقابتی ماندن در دفاع. آن را به تازگی خریداری OGSystems و QRC فن آوری های, در میان دیگران به طور قابل ملاحظه ای گسترش high-tech نظامی دنده ارائه می گوید ویلیام بلر DiPalma.

OGSystems به فروش می رساند پیچیده تصویر 3-D دستگاه ها و دوربین های نظارت هوایی. این سیستم می تواند تشخیص پوست انسان با استفاده از سنسور است که در واکنش به هموگلوبین. QRC فناوری می تواند حس و نقشه از نزدیک شبکه های ارتباطی و قرار دادن کاربران است. یک نرم افزار مفید: آن را می توانید تشخیص اگر یک وسیله نقلیه است که به دنبال.

پارسونز می شود کمی کمتر از نیمی از درآمد خود را از دولت آمریکا قرارداد. بیشتر از بقیه می آید از فروش از زیرساخت های فن آوری بالا به فرودگاه ها و سیستم های راه آهن و شرکت های خصوصی.

سلاح های جنگ سایبری

همیشه از آن فرود آمد و آن را برای اولین بار نیروی دریایی قرارداد در سال 1968 ManTech ترمیم, +0.16% شده است ایستاده tech بازوی دولت ایالات متحده هوش و دفاع از سازمان است. آنها با ارائه 73 درصد از درآمد و دولت ایالات متحده حساب برای 98 درصد از فروش. که باعث می شود این شرکت در واقع یک بازی خالص در تکنولوژی های مربوط به هزینه های رشد در بودجه دفاعی.

این شرکت فراهم می کند نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده در حمله سایبری دفاع و جرم الکترونیکی, جنگ, جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل و استقرار قدرت محاسباتی در میدان جنگ.

ManTech یکی از سریعترین رشد شرکت ها در این فضا پیشبرد درآمد سالانه به بیش از 2 میلیارد دلار از حدود 400 میلیون دلار در سال 2001. این تعجب نیست زیرا این شرکت شده است مؤسس و اجرا شود. و در تجربه من, موسس-شرکت های اجرای من پیشنهاد کرد در سهام من نامه ای به خوبی انجام داده اند. در این مورد بنیانگذار جورج پدرسن کنترل 83 درصد از رای گیری سهام. او دیگر مدیر عامل شرکت اما هنوز هم نقش فعال در این شرکت پس از بنیانگذار-اجرای بازی halo است که هنوز هم در اثر.

در همین حال کشیش بخش در اخیر آن خرید ولگردی و قانونی شکنی خرید یک شرکت به نام ستاره قطبی آلفا. این را در یک نرم افزار داشبورد به نام C2Core سایبر فراهم می کند که فید های ویدئویی و تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به مدیریت هر دو سایبر و جنگ متعارف فعالیت است.

در زمان انتشار مایکل برس تا به حال هیچ موقعیت خود را در هر سهام ذکر شده در این ستون. براش پیشنهاد کرده KTOS موجود در انبار خود را در خبرنامه “قلم مو رنگ کردن در سهام”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>