مغلوب ساختن پیشی جستن wades به فرهنگ داخلی جنگ با اظهار نظر در مورد یک زن انجام ظروف

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن waded به یک فرهنگ داخلی جنگ در مورد بار کار خانگی یک flashpoint که تاکید شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن بیشتر خانواده ها در خانه.

موضوع آمد تا به عنوان رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد وزارت امور خارجه بازرس کل که اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر جمعه و بنا به گزارش ها به دنبال ادعا می کند که وزیر امور خارجه مایک Pompeo استفاده سیاسی منصوب به اجرای کارهای شخصی و انجام وظایف داخلی.

“نگاه او را با کیفیت بالا فرد مایک. او را با کیفیت بسیار بالا — او بسیار درخشان مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک میزگرد دوشنبه با مدیران رستوران به گفته یک مقام رسمی کاخ سفید در متن. “و اکنون من به شما گفتن من در مورد راه رفتن سگ, شستن ظروف.”

“و شما می دانید چه ؟ من می خواهم به جای او بر روی گوشی با برخی از رهبران جهان از او شستن ظروف چرا که شاید همسر او وجود ندارد و یا خود بچه ها وجود ندارد. شما می دانید,” او گفت:. “چه شما به من گفتن ؟ این وحشتناک است. این خیلی احمقانه است. شما می دانید که چگونه احمق است که برای تلفن های موبایل به جهان ؟ باور نکردنی است.”

با توجه به روابط خارجی مجلس کمیته صندلی Rep. الیوت انگل D-نیویورک دفتر بازرس کل بررسی شد Pompeo برای استفاده از این کارمند برای اجرای errands. کنگره دستیار گفت: ABC اخبار این شامل راه رفتن سگ خانواده چیدن تمیز کردن خشک و شام رزرو, اما نه انجام کارهای خانه مثل ظروف.

وزیر Pompeo و همسرش سوزان ازدواج شده است از سال 2000 اولین جلسه در کسب و کار هنگامی که او به نمایندگی از بانک که خود را هوافضا شرکت کردم یک وام با توجه به Pompeo. این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن یک پسر نیک.

علاوه بر خدمت در موزه و غیر انتفاعی تخته سوزان Pompeo به عنوان غیر رسمی مشاور شوهرش در مسکن و شرایط کار برای خانواده های دیپلمات های ایالات متحده در خارج از کشور — با وزیر امور خارجه خواستار یک “نیروی چند برابر است.” او همچنین در سفر با او اغلب با کارکنان خود برنامه سفر و جزئیات امنیتی از جمله به نقاط گرم مانند بغداد و به شوهرش اجدادی وطن در ایتالیا.

آشکار استنتاج با مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک زن از جمله ایالات متحده امریکا و دولت باید در این زمینه انجام ظروف بنابراین شوهر او می تواند کار نمی نشینند و با طرفداران برابر بخش از کار در هر دو خانه و دفتر.

رئيس جمهور در نظرات آمده در زمانی که سنگین داخلی بار است که زنان انجام شده است گذاشته لخت, با زنان در افزایش وظایف در خانه در طول همه گیر به ویژه با مدارس بسته شده و نرخ بیکاری در حال حاضر بیش از مردان است, با توجه به U. s. اداره آمار کار (BLS).

“این بحران است که ما را مجبور به بازبینی خانه و به جای رفتن به جنسیتی استعاره مانند زنان باید آنهایی که انجام ظروف وجود دارد یک فرصت واقعی در اینجا به تعریف خانه واقعا معنی و چه کار تیمی واقعا به معنی” نویسنده حوا Rodsky گفت: “صبح به خیر آمریکا”. “برای من که در پوشش نقره ای, اما آن را احساس می کند عمیقا دردناک برای شنیدن یک رهبر ملی بازگشت به یک استعاره است که بسیار disempowering به زنان است.”

Rodsky نویسنده کتاب پرفروش “بازی منصفانه” است که به بررسی چگونه زنان تحمل فشار از کودک-پرورش و زندگی داخلی مسئولیت های که آیا آنها کار خارج از خانه و یا نه و ارائه می دهد راه های زوج می تواند تقسیم داخلی بارگذاری.

“چه تهمت است صحبت کردن در مورد قدیمی, 20th-century استعارههای و از آن زمان برای درمان این خانه در قرن 21 راه به خصوص از آنجا که همه ما در [خانه] در حال حاضر گفت:” Rodsky. “خانه باید درمان شود به عنوان مهم ترین سازمان است که نیاز به توجه و و برخی از دقت و که در آن همه با هم تیمی. آن را نمی ممکن است برابر باشد اما آن را به احساس عادلانه برای همه است.”

“آنچه را عادلانه فرض است که بدون در نظر گرفتن که Pompeo است که او را برای رفتن به یک انجام ظروف به طوری که Pompeo می تواند بازگشت به کار و یا ساخت فرضیات از برون سپاری است که به طور معمول می افتد به زنان رنگ,” او گفت:.

زنان پاییز پشت در خانه و محل کار

حتی در بهترین غیر pandemic بار تحقیقات نشان داده است که زنان در مقابل زوج بیشتر از کار خانگی در خانواده حتی اگر آنها پول بیشتری را در خارج از خانه. یک 2019 دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که زنان نگه شناختی کار برای وظایف خانگی از جمله پیش بینی و نظارت بر آنچه باید انجام شود.

در محل کار زنان به صورت یک مسابقۀ درآمد حدود 80 سنت برای هر دلار همکاران مرد خود را به عنوان به خوبی به عنوان به اصطلاح مجازات مادری که می بیند دستمزد خود را کاهش دهد و از آنها به عنوان کودکان.

در طول این همه گیر نامرئی کار می کنند که زنان هم در خانه و هم در کم-شغل پرداخت مانند تمیز کردن و پخت و پز و آموزش است که ساخته شده بیشتر قابل رویت کارشناسان می گویند. اما آن را خیلی زود به بگویید اگر هر ماندگار تغییرات منفی و یا مثبت در مورد چگونه ما به عنوان یک جامعه زنان و کار ممکن است پدیدار شود.

“ما می دانیم که یکی از دلایل مردان نه به عنوان درگیر در خانواده است چرا که آنها در خانه نیستند و آنها را بیشتر به احتمال زیاد در نیروی کار و در مشاغل بدون انتظارات که آنها نیز باید خانواده ها برای مراقبت از این بیماری همه گیر واقعا مختل کرده است که گفت:” جوآن Pepin, یک جامعه شناس دانشگاه تگزاس در آستین که مطالعات خانواده ها و نابرابری های جنسیتی. “کار-خانواده مرزهای حل شده اند و واقعا در حال تغییر راه مردم در حال فکر کردن در مورد همه چیز.”

“از سوی دیگر ما می دانیم که بیکاری است که هدف قرار دادن زنان سخت تر از آن است که مردان” او گفت:. “ما می دانیم که حتی کوتاه از بیکاری و یا زمان را از نیروی کار تاثیر می گذارد دستمزد زنان و تأثیرات دلبستگی خود را به نیروی کار. اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یک شغل و یا به آن راه که ما تفسیر زنان زايمان ممکن است تغییر.”

David G. Smith and W. براد جانسون نویسندگان آینده کتاب “بچه های خوب: چگونه می توان بهتر متحدان برای زنان در محیط کار” می گویند مردان از جمله رهبران مانند تهمت و باید آنهایی که به مرحله و پرداخت نشده شناختی کار که زنان در حال حاضر — و آن را با صدای بلند.

“زنان پس از زنان که با ما مصاحبه به ما گفت, نگاه, اگر شما یک مرد که می خواهد به یک متحد در نیروی کار شما می تواند نشان دهد تا در محل کار و به نوبه خود بر متحد خود را در اسکودوی کیپ اگر شما یک متحد را در خانه به شریک زندگی خود را,'” گفت: جانسون یک استاد روانشناسی در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده و سابق ستوان فرمانده نیروی دریایی خدمات پزشکی سپاه. “اگر شما یک شریک اگر شما کودکان در انجام کارهای خود را انجام دهید 50-50.”

“اگر شما مطمئن نیستید اگر شما یک شریک کامل در خانه شریک زندگی تان بپرسید و بخواهید یک حسابرسی داخلی و هنگامی که شما دریافت بازخورد دریافت نمی دفاعی پیدا کردن چگونه شما می توانید بهتر خواهد بود,” او گفت:. “انجام این کار احساسی از ردیابی, برنامه ریزی, سازماندهی, خانواده, فعالیت ها و مناسبت ها.”

اسمیت, استادیار جامعه شناسی در دانشکده جنگ نیروی دریایی ایالات متحده و یک خلبان سابق نیروی دریایی آمریکا گفت: مردان نیاز به استفاده از و صوتی در مورد گزینه های مانند مرخصی مدافع برای انواع telework و کار از راه دور گزینه های آنها با استفاده از در حال حاضر در گیر و پرداخت را ترک و پس از آن است که نه تنها زنان ترک کار هنگامی که کودکان در خانه بیمار یا اعضای خانواده است که در نیاز.

“براد و من صحبت های زیادی در مورد این واقعیت است که شما نیاز به ترک و با صدای بلند” او گفت:. “بیش از حد بسیاری از بار بچه ها را سعی کنید به دزدکی از پشت درب به دلیل آنها نمی خواهند دیده می شود ترک زود برای رفتن به انجام این کار بدون مزد کار می کنند. ما باید آن را بخشی از نرمال بخشی که ما که هستیم و آنچه ما وجود دارد و واقعا مدل نقش آن است.”

هر دو اسمیت و جانسون نیز با اشاره به این که مردان نه تنها زنان می توانند بخشی از صحبت کردن در مورد نظر مانند آنهایی که ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها می گویند را “پیر نقش های جنسیتی.”

“قدیمی نقش های جنسیتی که کار زنان در خانه و نه به عنوان با ارزش به عنوان مردان کار منسوخ شده و در عین حال آنها واقعا لغزنده گفت:” جانسون. “آنها لغزش به مکالمات. آنها لغزش به مفروضات و مگر ما واقعا مراقب باشید در مورد این که ما فقط از نوع حفظ و بازیافت این.”

“من فکر می کنم مردان باید disrupters در این لحظه,” او گفت:. “پس از رئیس جمهور می گوید چیزی مانند او دیروز به من می گویند چیزی به همکاران من در مورد آن در آینده ما زوم نشست. اگر من می خواهم به عنوان یک متحد من باید مایل به قرار دادن برخی از پوست در این بازی چیزی بگم.”

ABC News’ کونور فینیگان و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn فلپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>