مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از COVID-19 اصطلاح حمایت گروه می گویند که مربوط به ضد آسیایی تعصب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به تمرکز سرزنش برای گسترش این رمان coronavirus بر روی چین این هفته با استفاده از یک نام برای این ویروس است که می گویند گروه های حمایت شده است همراه با ده ها تن از تعصب در برابر حوادث آمریکایی های آسیایی تبار.

رئیس جمهور در یک توییت در روز دوشنبه آغاز شده و خواستار COVID-19 “چین ویروس” تکرار واژه در توییتر و به خبرنگاران بعد از دو روز.

او گفت که او شروع به استفاده از این عبارت برای مقابله با چینی اطلاعات غلط است که ارتش ایالات متحده در ابتدا گسترش این ویروس یک تئوری توطئه نیست از عهده شواهد.

“چین شد قرار دادن اطلاعات بود که غلط است که ما نظامی به این را به آنها بود که غلط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “و به جای داشتن یک استدلال من گفت: من به آن تماس بگیرید از کجا آمده است. آن را از چین آمده. آن است که بسیار دقیق مدت است.”

سازمان بهداشت جهانی هر چند گفت: در سال 2015 است که مکان های جغرافیایی “باید اجتناب شود” در هنگام نامگذاری بیماری های عفونی به منظور جلوگیری از “stigmatizing جوامع خاص و یا بخش های اقتصادی.” بیماری نام می تواند “تحریک یک واکنش در برابر اعضای خاص مذهبی و یا قومی جوامع” که یک مقام رسمی اشاره کرد و این سازمان اشاره کرد میان زمان همه گیر است که برخی نام “می تواند عواقب ناخواسته در شرایط غیر ضروری ایجاد ترس برای برخی از جمعیت.”

آسیایی آمریکایی گروه در ایالات متحده گفت که واژه “چینی ویروس” — و دیگران آن را دوست دارم — شده است همراه با برخی از حوادث گزارش شده از تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار در سراسر کشور متصل به COVID-19.

شده اند وجود فیزیکی و ضرب و جرح در گزارش نیویورک خرابکاری در کالیفرنیا و بسیاری از حوادث از نام و مشابه تبعیض با توجه به حقوق مدنی ائتلاف آمریکایی های آسیایی تبار پیشرفت و عدالت که به ایجاد یک وب سایت که در آن آمریکایی های آسیایی تبار می تواند گزارش تعصب حوادث مربوط به COVID-19.

“ما شنیده ایم از ده ها تن از نمونه های مختلف anecdotally,” گرگ اورتن ملی مدیر شورای ملی آسیایی اقیانوس آرام, آمریکایی, گفت, ABC News. “ما می دانیم anecdotally که این اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

او گفت: آن را دشوار است برای گرفتن کامل تعداد حوادث از آنجا که مردم اغلب تمایلی به جلو آمده و زمانی که آنها فکر می کنم این حادثه لزوما واجد شرایط به عنوان یک جرم و جنایت است. اما کسانی که در حوادث کمتر در مورد او گفت:.

فشرده شده توسط خبرنگار سه شنبه در انتقاد او در حال ایجاد یک ننگ تهمت مخالفت و تحت فشار قرار دادند پشت در چین اطلاعات غلط.

“من فکر نمی کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم که می گوید نظامی ما آن را به آنها داد ایجاد یک ننگ.”

پرسیده شده توسط ABC News ارشد کاخ سفید خبرنگار Cecelia وگا در چهار شنبه اگر استفاده از واژه “چینی ویروس” بود نژادپرستانه و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آن را نژادپرستانه در همه.”

“آن را از چین می آید که چرا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را از چین می آید. من می خواهم به دقیق” او ادامه داد. “چین سعی می گویند در یک نقطه که شاید در آنها متوقف شد و در حال حاضر که آن را ناشی از سربازان آمریکایی. که نمی تواند اتفاق می افتد. آن را به اتفاق می افتد. نه تا زمانی که من رئیس جمهور. آن را از چین می آید.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: در ماه گذشته که او فکر می کردم مدت مشابه “چین coronavirus” می تواند منجر به تبعیض و مانند او را اجتناب از استفاده از آن.

  “ما باید اطمینان حاصل شود هیچ کس تبعیض بر اساس قومیت” آذر گفت: نمایندگان مجلس در طول یک جلسه در کاپیتول هیل در فوریه. 27. “قومیت نیست چه چیزی باعث رمان coronavirus.”

  ایسنا خبرنگار Weija جیانگ که چینی آمریکایی روز سه شنبه گفت یک مقام کاخ سفید تا به حال استفاده از اصطلاح “کونگ آنفولانزا” به صورت او.

  خواسته چهارشنبه در یک کنفرانس خبری که در مورد حادثه مغلوب ساختن پیشی جستن اول تکرار این واژه به دوربین و اضافه کرد که او نگران شرایط مانند آن و “چینی ویروس” قرار دادن آمریکایی های آسیایی تبار در معرض خطر با وجود این شواهد در غیر این صورت.

  “نه, نه, نه در همه,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نه در همه. من فکر می کنم آنها احتمالا با آن موافق 100%. آن را از چین می آید وجود دارد هیچ چیز به توافق برسند.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با تمجید از چین دست زدن به از شیوع کروناویروس در ژانویه گفت: تا به حال “مشغول به کار بسیار سخت برای مهار” ویروس و در فوریه, کف, چینی, رهبر چین برای بودن “قوی و تیز و با قدرت متمرکز که منجر به ضد حمله روی Coronavirus.”

  “بزرگ نظم و انضباط در حال وقوع است در چین به عنوان رئیس جمهور یازدهم به شدت منجر به چه خواهد شد بسیار موفق عمل” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در فوریه. 7. پرسیده شده توسط ABC News’ کارن Travers که در همان روز که آیا او نگران چین شد پوشش کامل میزان شیوع تهمت پاسخ داد: “نه. چین در حال کار بسیار سخت است.”

  اما در روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC News در یک کنفرانس مطبوعاتی که چین “می تواند به ما داده اند خیلی زودتر متوجه” اگر چه او گفت که او باور نمی کند چین شد “تحمیل” این بیماری در ایالات متحده است.

  آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت در اصل ایجاد آن وب سایت ردیابی standagainsthatred.org در سال 2017, اما به تازگی طراحی شده و آن را به کوروناویروس.

  شده است وجود دارد “قابل توجه سربازان ارتش” در گزارش خود از حملات علیه آمریکایی های آسیایی تبار در هفته های اخیر, جان یانگ مدیر اجرایی ائتلاف واشنگتن دفتر — به نام آسیایی, American Justice مرکز — گفت: ABC News.

  او گفت: بسیاری از ده ها تن از حوادث در سراسر کشور متشکل از “آنچه که شما ممکن است تماس با میکرو-پوستی” مانند نام برد.

  “قطعا وجود دارد یک سویه از, ‘نگاهی به آنچه شما به ارمغان آورد از چین'” یانگ گفت.

  عبارات مانند “چین ویروس” و “کونگ آنفولانزا” متصل شده به این حوادث او اضافه شده است.

  هر دو گروه بودند نظارت بر رسانه های اجتماعی برای حوادث.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>