مغلوب ساختن پیشی جستن پرده آمریکا و اسرائیل طرح: تمام آخرین به روز رسانی

پس از بیش از دو سال از بحث های مختلف و تاخیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرده است خود را مدتها در انتظار آمریکا و اسرائیل برنامه ریزی برای خاورمیانه که او نیز به عنوان مراجعه کننده “معامله قرن”.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مذاکره بدون فلسطینی ها با هدف احیای طولانی-مذاکرات اسرائیلی-فلسطینی به روند صلح.

بیشتر:

رهبران فلسطینی این پیشنهاد را رد کرد و حتی قبل از انتشار آن به عنوان طرح انتظار می رود که مطلوب به اسرائیل و آمریکا مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک فرصت برای “ساختن تاریخ” و تعریف اسرائیل را نهایی کرد.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

تظاهرات در غزه

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح استقبال نکردند در غزه که در آن هزاران نفر از تظاهرکنندگان به خیابانها در روز سه شنبه, سوزاندن عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و مطرح بنر خواندن “فلسطین برای فروش نیست”.

در این تجمع زنان غزه با حماس حاکمان ابراز نادر حمایت محمود عباس از رقیب فتح و جنبش استقبال تماس خود را به صورت گسترده در نشست گروه های فلسطینی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Palestinians protest as smoke rises from burning tires ahead of the announcement by U.S. President Donald Trump of his long-delayed Mideast peace plan, in Gaza City January 28, 2020.

فلسطینی ها در اعتراض به عنوان عناصری از سوزاندن لاستیک قبل از اعلام توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از میانه طرح صلح [محمد سالم/رویترز]

نتانیاهو تحت تعقیب

12-صفحه سند خواهد شد نورد در یک زمان حساس برای هر دو اسرائیل و ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در وسط یک استیضاح دادگاه در حالی که نتانیاهو شده بود به طور رسمی متهم در دادگاه به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو در واشنگتن برای ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتشار این پیشنهاد زمانی که اسرائیل دادستان پرونده اتهامات در یک دادگاه اورشلیم در روز سه شنبه.

رهبران این دو کشور نیز رو انتخاب مجدد. اسرائیلی ها با توجه به عقب در پای صندوق های رای در مارس 2 و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر 3.

طرح ‘پایان کردن فلسطینی ها’

فلسطینی نخست وزیر تقبیح جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن‘s طرح به عنوان تلاش برای “پایان فلسطینی ها”.

“ما آن را رد کنیم و از جامعه بین المللی نمی تواند یک شریک به این دلیل آن را مغایر با اصول حقوق بین الملل و مسلم حقوق فلسطینی” فلسطینی PM محمد Shtayyeh گفت.

فلسطینی ها از ترس این طرح خواهد داش امید خود را برای یک دولت مستقل در کرانه اشغال شده شرق بیت المقدسو نوار غزه. رهبران فلسطینی می گویند آنها دعوت نشده بودند به Washington DC و هیچ برنامه ای کار می کنند و بدون آنها.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اتحادیه عرب برای برگزاری جلسه

اتحادیه عرب گفت: آن را به تشکیل یک جلسه در روز شنبه در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا و اسرائیل برنامه ریزی.

حسام زکی پان-عرب بدن معاون وزیر به خبرنگاران گفت که روز سه شنبه محمود عباس حضور خواهد به بحث در مورد به اصطلاح “معامله قرن”.

در این جلسه می آید در پشت یک درخواست فلسطین برای برگزاری این نشست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>