مغلوب ساختن پیشی جستن پرده خاورمیانه طرح: تمام آخرین به روز رسانی

پس از بیش از دو سال از بحث های مختلف و تاخیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرده است خود را مدتها در انتظار خاورمیانه طرح که او نیز به عنوان مراجعه کننده “معامله قرن”.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مذاکره با اسرائیل اما بدون فلسطینی ها با هدف احیای طولانی-مذاکرات اسرائیلی-فلسطینی به روند صلح.

بیشتر:

رهبران فلسطینی این پیشنهاد را رد کرد و حتی قبل از انتشار آن به عنوان طرح انتظار می رود که مطلوب به اسرائیل و آمریکا مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک فرصت برای “ساختن تاریخ” و تعریف اسرائیل را نهایی کرد.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

فلسطینی PM عباس: ما رد این پیشنهاد

فلسطینی PM محمود عباس را رد کرد و پیشنهاد خود را مطرح تهمت و گفت آن را “عبور نمی کند”.

کوشنر: ‘آخرین شانس برای فلسطینی ها’

جارد کوشنر ارشد کاخ سفید مشاور و هنرمند از مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح گفت: رئیس جمهور ایالات متحده نامیده پیشنهاد “آخرین شانس” برای فلسطینی ها به یک دولت و برای پیدا کردن صلح و رفاه.

کوشنر تهمت پسر در قانون گفت: متقاعد کردن اسرائیل به توافق برسند به یک دولت فلسطینی و برای قرار دادن چهار سال توقف در رشد شهرک های اسرائیلی بودند مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین دستاوردهای.

یک کلاه بر اسرائیل شهرک سازی را فراهم می کند واقع بینانه ترین فرصت برای ایجاد یک دولت فلسطینی بهترین شانس “است که آنها تا به حال و تا به حال ممکن است داشته باشند”.

‘تهمت بیانیه مزخرف است’

“مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه تهاجمی است و آن را جرقه بسیاری از خشم” سامی ابو زهری سخنگوی حماس گروهی که قوانین غزه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای در مورد اورشلیم مزخرف است و اورشلیم همیشه یک زمین برای فلسطینی ها … فلسطینی ها را مقابله با این معامله و اورشلیم باقی خواهد ماند یک فلسطینی زمین,” او اضافه شده است.

“این یک معامله بین رژیم صهیونیستی و امریکا” توییتی Hesameddin آشنا, مشاور رئیس جمهور ایران حسن روحانی. “تعامل با فلسطینی ها است در دستور کار خود. این است که یک طرح صلح اما یک طرح از تحمیل و تحریم.”

نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی گفت: این طرح می تواند یک گام مثبت پس از یک تماس تلفنی در روز سه شنبه بین جانسون و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رهبران در مورد ایالات متحده آمریکا پیشنهاد برای صلح بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها که می تواند ثابت کند یک گام مثبت به جلو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پرده به اصطلاح میانه ‘صلح’ طرح

رئیس جمهور ایالات متحده در سخنرانی خود در کاخ سفید با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کنار او خود پرده برداری آمریکا و اسرائیل برنامه ریزی برای خاورمیانه گفت این بود: “برنده-برنده فرصت برای هر دو طرف”.

“طرح صلح اسرائیل و فلسطین قدرتمند و در مسیر رو به جلو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح پیش بینی شرق بیت المقدس به عنوان یک فلسطینی و سرمایه ای که ما در نهایت باز کردن سفارت وجود دارد.

بیت المقدس خواهد بود اسرائیل میخواهد سرمایه بر اساس این طرح مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما چشم انداز به پایان خواهد رسید چرخه فلسطینی وابستگی خیریه و کمک های خارجی خواستار همزیستی مسالمت آمیز بدون اشاره به اشغالگری اسرائیل و دهه محاصره.

نتانیاهو در مورد مذاکرات مغلوب ساختن پیشی جستن طرح

نخست وزیر اسرائیل گفت که او امیدوار فلسطین و دیگر کشورهای عربی همسایه را در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن ،

او اضافه کرد که فلسطینی ها باید به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی.

نتانیاهو در نظر آمد و در همان روز به عنوان او به طور رسمی متهم در یک دادگاه اسرائیلی به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو: این یک روز تاریخی’

نتانیاهو به نام اعلام یک “روز تاریخی” در مقایسه با آن به 14 مه 1948 زمانی که آمریکا از رئیس جمهور هری ترومن به رسمیت شناخته شده و دولت اسرائیل.

نتانیاهو تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین رئیس جمهور به “رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر کرانه باختری رود اردن, اردن دره و دیگر مناطق استراتژیک” و به رسمیت شناختن شهرک به عنوان بخشی از اسرائیل است.

نتانیاهو گفت که اگر فلسطینی ها در زمان مسیر به سمت به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی اسرائیل حاضر به مذاکره “حق دور به دلیل پیشنهاد متعادل است”.

تظاهرات در غزه

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح استقبال نکردند در غزه که در آن هزاران نفر از تظاهرکنندگان به خیابانها در روز سه شنبه, سوزاندن عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مطرح شده و آگهی خواندن “فلسطین برای فروش نیست”.

در این تجمع زنان غزه با حماس حاکمان ابراز نادر حمایت محمود عباس از رقیب فتح و جنبش استقبال تماس خود را به صورت گسترده در نشست گروه های فلسطینی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Palestinians protest as smoke rises from burning tires ahead of the announcement by U.S. President Donald Trump of his long-delayed Mideast peace plan, in Gaza City January 28, 2020.

فلسطینی ها در اعتراض به عنوان عناصری از سوزاندن لاستیک قبل از اعلام توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از میانه طرح صلح [محمد سالم/رویترز]

نتانیاهو تحت تعقیب

12-صفحه سند خواهد شد نورد در یک زمان حساس برای هر دو اسرائیل و ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در وسط یک استیضاح دادگاه در حالی که نتانیاهو شده بود به طور رسمی متهم در دادگاه به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو در واشنگتن برای ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتشار این پیشنهاد زمانی که اسرائیل دادستان پرونده اتهامات در یک دادگاه اورشلیم در روز سه شنبه.

رهبران این دو کشور نیز رو انتخاب مجدد. اسرائیلی ها با توجه به عقب در پای صندوق های رای در مارس 2 و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر 3.

طرح ‘پایان کردن فلسطینی ها’

فلسطینی نخست وزیر تقبیح جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن‘s طرح به عنوان تلاش برای “پایان فلسطینی ها”.

“ما آن را رد کنیم و از جامعه بین المللی نمی تواند یک شریک به این دلیل آن را مغایر با اصول حقوق بین الملل و مسلم حقوق فلسطینی” فلسطینی PM محمد Shtayyeh گفت.

فلسطینی ها از ترس این طرح خواهد داش امید خود را برای یک دولت مستقل در کرانه اشغال شده شرق بیت المقدسو نوار غزه. رهبران فلسطینی می گویند آنها دعوت نشده بودند به Washington DC و هیچ برنامه ای کار می کنند و بدون آنها.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اتحادیه عرب برای برگزاری جلسه

اتحادیه عرب گفت: آن را به تشکیل یک جلسه در روز شنبه در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا و اسرائیل برنامه ریزی.

حسام زکی پان-عرب بدن معاون وزیر به خبرنگاران گفت که روز سه شنبه محمود عباس حضور خواهد به بحث در مورد به اصطلاح “معامله قرن”.

در این جلسه می آید در پشت یک درخواست فلسطین برای برگزاری این نشست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>