مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار به سطح شیب دار تا ما coronavirus پاسخ

واشنگتن, DC – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد اتهامات که دولت او انجام نمی دهد به اندازه کافی به آدرس coronavirus تهدید روز چهارشنبه پس از چند روز پیام های مخلوط از کاخ سفید و سازمان های فدرال در پاسخ به پتانسیل گسترش این بیماری کشنده در ایالات متحده است.

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در روز سه شنبه هشدار داد آمریکایی ها برای آماده سازی برای امکان شیوع آنفولانزا مانند ویروس در ایالات متحده است. اما تهمت بود که در دو روز سفر به هند گفت: coronavirus بود “به خوبی تحت کنترل در کشور ما است.”

روز سه شنبه دولت او به نام برای $2.5 میلیارد دلار به صندوق توسعه یک واکسن جمع آوری تجهیزات حفاظتی, حمایت از دولت و برنامه های محلی و راه اندازی آمادگی.

بیشتر:

اما ما قانون گذاران گفت: این اقدام می افتد و به نام در کاخ سفید برای تعیین “تزار” که می تواند هماهنگی ملی پاسخ. دموکرات روز چهارشنبه به رونمایی از یک $8.5 میلیارد دلار درخواست برای آماده شدن برای شیوع.

“ما را در برخورد با این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer.

“یکی از مشکلاتی که ما می بینیم این است که مردم در حال پرواز در سراسر جهان تقریبا هر روز به طوری که آن را بسیار دشوار است برای محافظت از خودتان را از یک بیماری همه گیر وجود دارد که هر دو در آفریقا و یا چین و یا در اروپا و” هویر به خبرنگاران گفت: در ایران در روز چهارشنبه.

پنتاگون به کنگره گفت آن بررسی امکان آن ممکن است نیاز به بودجه اضافی برای مقابله با گسترش ویروس ساعت پس از نظامی آمریکا گزارش داد یک سرباز کره جنوبی در حال تبدیل شدن به آلوده.

“این در حال گسترش است و ما نمی توانیم به شما پاسخ قطعی در مورد اینکه آیا ما نیاز به منابع اضافی یا نه گفت:” ژنرال ارتش علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش پرداختن جلسه کمیته نیروهای مسلح مجلس. “ما مدیون شما برخی از پاسخ.”

چهارده مورد از این ویروس ثبت شده در ایالات متحده با توجه به CDC. دوازده نفر از کسانی که موارد مربوط به سفر.

“فوری خطر برای آمریکا باقی مانده است کم است اما در حال حاضر جامعه انتقال در تعدادی از کشورها از جمله در خارج از آسیا است که عمیقا در مورد” بهداشت و خدمات انسانی وزیر (HHS) الکس آذر که منجر به یک coronavirus گروه ضربت گفت: یک کمیته مجلس در روز چهارشنبه.

“ما انتظار داریم برای دیدن موارد بیشتر در اینجا” آذر گفت.

Alex Azar

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر شهادت قبل از مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه برای سال مالی 2021 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC [J Scott Applewhite/AP Photo]

ناظران می گویند احتمال گسترده شیوع کروناویروس در آمریکا به شمار خطر سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر. حمل و نقل و خاموش شدن ناگهانی تعطیلی مدارس و کسب و کار می تواند صدمه دیده و درک عمومی از رئیس جمهور عملکرد شغلی.

این بیماری که منشأ در ووهان چین آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان. COVID-19 به عنوان بیماری به طور رسمی شناخته شده است از کشته شدن بیش از 2700 نفر در چین و ده ها نفر دیگر در سراسر جهان است.

گسترش coronavirus نیز تحت تاثیر بازارهای سهام جهانی که سقوط در روزهای اخیر به علت نگرانی بیش از یک طولانی, اختلال در زنجیره تامین و اقتصاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور فزاینده ای نگران افت در بازار سهام است که به نظر او یک کلید فشار سنج از سلامت اقتصاد و ضروری برای انتخاب مجدد او به چشم انداز.

“این همه در مورد بازار سهام گفت:” جیم مانلی سابق رهبری دستیار در آمریکا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است با برخی از توجیه که اگر اقتصاد نتواند و یا مخازن آن است که رفتن به بسیار دشوار را برای او به رای,” مانلی گفت: Al Jazeera. “که به نوبه خود در حال خروج بسیاری از مردم متعجب و با توجه به مشکلات واقعی که به طور بالقوه در اطراف گوشه سمت راست وقتی که می آید به ویروس خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره به عقب رانده در برابر منتقدان در روز چهارشنبه و توییتی که سی دی و آذر در حال “انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس”.

او همچنین اعلام کرد که او خواهد بود پرداختن به این موضوع در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز چهارشنبه در 6:30pm (23:30GMT).

زودتر از او انتقاد برخی از رسانه ها برای پوشش خبری خود از coronavirus و متهم آنها را از “وحشت بازارهای”.

دموکرات ها باید لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلی برای کاهش بودجه در برنامه های طراحی شده به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برای یک پتانسیل شیوع همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ارائه شده بودجه مالی سال 2021 پیشنهاد $10bn در کاهش به HHS بودجه حدود 11 درصد از آژانس مجموع بودجه. پیشنهاد کاهش خواهد شامل $700m بریده بریده در بودجه برای CDC یکی از رهبری سازمان در خط مقدم مدیریت ما پاسخ به کوروناویروس.

پیتر جی hotez را بازتوییت کرد, استاد و دین در مدرسه ملی طب گرمسیری در هوستون, تگزاس گفت: بودجه کافی و آمادگی در سطح محلی است که کلید برای مقابله با گسترش coronavirus یا هر بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

“خطر این است که ما شروع به دیدن این ویروس در یک جای پا با سطح قابل توجهی از انتقال مانند ما شاهد در ایتالیا یا ایران” hotez را بازتوییت کرد گفت: Al Jazeera. “این نگرانی بزرگ و این چیزی است که ما نیاز به آماده باشد.”

“این مهم پاتوژن با سطح بالایی از توانايی انتقال و بالاتر مورد مرگ و میر از آنفولانزا بنابراین ما باید آن را بسیار جدی” او گفت:.

با گزارش های اضافی توسط ویلیام رابرتز در واشنگتن, DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>