مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی و سپس حذف, اعتراض با حامی فریاد ‘قدرت سفید’

یک سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور نمی شنوند بیانیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو صبح روز یکشنبه از یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی فریاد “قدرت سفید” در ضد مغلوب ساختن پیشی جستن شدند. این عکسها از فیلم بود که بعدا حذف شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده خود را realDonaldTrump حساب است که بیش از 82 میلیون پیروان با پیام “با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاها.” توییت حذف شد حدود سه ساعت بعد پس داد و بیداد بر سر عبارت “قدرت سفید” یک شعار نژادپرستانه استفاده می شود توسط سفید supremacists.

در بیانیه کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر گفت: تهمت نمی شنوند استفاده از شعار.

“رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو” Deere گفت. “آنچه که او انجام داد را ببینید فوق العاده ای بود شور و شوق از او بسیاری از هواداران است.”

حدود 10 ثانیه به دو دقیقه ای, یک مرد ناشناس رانندگی سبد خرید گلف decked با “برگ برنده 2020” و “امریکا” اولین نشانه فریاد “سفید قدرت” و مشت خود را بالا می برد. کسی که نوشته این ویدئو در روز شنبه ادعا می کند در آن زمان در روستاها یک جامعه بازنشستگی در مرکزی فلوریدا. به نظر می رسد این ویدئو گرفته شده در ژوئن 14.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است به سر به فلوریدا در ماه اوت به سخنرانی پذیرش خود را برای حزب جمهوری خواه نامزدی در جکسون ویل.

در سی ان ان دولت از اتحادیه در یکشنبه, کارولینای جنوبی, سناتور. تیم اسکات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت شد “غیرقابل دفاع.”

“وجود دارد هیچ سوال او باید آن را بازتوییت کرد گفت:” اسکات تنها سیاه جمهوری خواه در مجلس سنا. “بدیهی است که اظهار نظر در مورد سفید قدرت حمله شد.”

Sherrilyn Ifill, رئيس جمهور و مدیر-مشاور NAACP دفاع قانونی صندوق در واکنش به این توییت در CBS چهره این کشور در روز یکشنبه.

“این است که واقعا در مورد رئیس جمهور با در نظر گرفتن آن را” حقوق مدنی وکیل گفت. “این است که در مورد حکم رئیس جمهور در قرار دادن آن را. آن را در مورد آنچه که رئیس جمهور معتقد است. و از آن زمان برای این کشور به واقعا که.”

در هفته های اخیر توییتر را آغاز کرده است ضعیف چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها با برچسب های هشدار دهنده.

در اواخر ماه مه پلت فرم رسانه های اجتماعی قرار می گیرد “منافع عمومی” توجه کنید برای اولین بار در یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در پاسخ به رئیس جمهور جنجال برانگیز “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” صدای جیر جیر. آن را دوباره در هفته گذشته برای مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تهدید “جدی زور” علیه معترضان در خارج از کاخ سفید است.

این “منافع عمومی” متوجه است که مورد استفاده توسط پلت فرم که “ممکن است در جهت منافع عمومی به مردم اجازه می دهد برای مشاهده توییتهایی که در غیر این صورت باید” توییتر متحده است. هر دو توییتهایی شد پرچم برای ظاهر شدن به ترویج خشونت.

در اواسط ماه ژوئن پلت فرم پرچم یک ویدیو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان “دستکاری رسانه ها.” و در اواخر ماه مه توییتر اضافه شده چک حقیقت به دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری برای اولین بار. همچنین مشخص شده اولین بار تهمت مواجه توییتر تحریم ها در حساب خود.

پس این واقعیت بررسی توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: این شرکت خواهد شد “در ادامه به این نکته اشاره نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

“هر ما مدنی یکپارچگی سیاست توییتهایی دیروز ممکن است گمراه کردن مردم به فکر آنها نمی نیاز به ثبت نام برای دریافت رای گیری (فقط ثبت نام رای دهندگان از دریافت برگه های رای.) ما در حال به روز رسانی لینک در @readDonaldTrump را صدای جیر جیر برای اینکه این مطلب روشن” دورسی گفت.

ABC News’ الیزابت K. Thomas and Jesse Covertino کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>